środa, 19 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Optyk w Łomży.

Witam zdezelowanych forumowiczów. Ludzie, kochani ludzie, coś jest nie tak z moim wzrokiem, bo pracuję i pieniędzy nie widzę. Hehe (to był żart). Ale tak na poważnie to chciałbym zrobić sobie okulary by móc jeszcze trochę popatrzeć na ten beznadziejny świat, więc jeśli ktoś ma konkretne propozycje do jakiego optyka warto iść to za wypowiedź dziękuję a dowcipnisie raczej niech się nie wypowiadają bo szkoda klawiatury i transferu.

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Optyk w Łomży.

ja od lat chodze na Al.Legionow salon Andy

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Optyk w Łomży.

A ja polecam Optyk na Sienkiewicz,zaraz za kantorem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Optyk w Łomży.

ale chcesz iść tylko do optyka czy do okulisty przy okazji?

wg mnie najbardziej przyjazny optyk jest na legionow przy ABC, w dol po schodkach sie schodzi. nie dość ze dobre ceny to i w razie drobnych usterek z winy użytkownika nie kasują za wiele albo i wcale. Miłe babki, które podpowiedzą niezdecydowanym a jak trzeba to i ściągną towar.

A jeśli potrzebujesz jeszcze okulisty to polecam prywatnie J.Wachowicz, przyjmuje na Fabrycznej w przychodni przy zakladach Bona

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Optyk w Łomży.

tylko na Legionów tam gdzie napisała pumpaluna:):)

Od zawsze robię u nich okulary i zawsze jestem zadowolony:)

Tylko cos ostatnio mi się popierniczyło z oczami bo bez okularów lepiej widzę jak w okularach:(

I jak ja będę wyglądał jak przyjdzie kiedyś je zdjąc ??

No sami powiedzcie jak???



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org