niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
palenie papierosów na balkonie

szanowny sąsiedzie z ks.anny !!!
nie pal papierosów na balkonie, bo chcąc nie chcąc dmuchasz dym innym do mieszkań. skoro nie chcesz mieć w domu smrodu to nie skazuj innych na to....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: palenie papierosów na balkonie

post miesiąca.napewno się domyśli że to do niego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: palenie papierosów na balkonie

droga sąsiadko nie gotuj bigosu bo smierdzi bąkiem na klatce;-]....jezu kobieto jesteś przed okresem czy po prostu masz taki charakter UB-eka ?
pogódź sie z urokami życia w bloku albo sie wybrowadź i tyle;-]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: palenie papierosów na balkonie

jw.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: palenie papierosów na balkonie

Droga sąsiadko :):)

Twoje tluczenie schabowych w kazda niedzielę też mnie wku.r.wia i nie daje mi spokojnie odpoczać po tygodniu ciężkiej pracy:):)

Płacz twoich dzieci wieczorami doprowadza mnie do rozstroju nerwowego i dlatego wychodzę na balkon zapalić :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: palenie papierosów na balkonie

Wasze pieski biegają po klatce i popuszczają na schody bo za późno wstajecie, zbierajcie tez ich gówienka bo nie mam zamiaru wąchać i wdeptywać w to. Reszta jak wyżej. Editka nie wychodź na balkon i zamykaj okna. Wąchanie i wciąganie dymku czyimś kosztem SUROWO WZBRONIONE. To palacze są wykorzystywani podwójnie, nie dość, że papierosy drogie to jeszcze ktoś kradnie im dymek i zaciąga się nim za darmo!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: palenie papierosów na balkonie

Dziękuję kobiecyinstynkcie :):):)

Wiedziałem że na twoje wsparcie mogę liczyć zawsze:):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: palenie papierosów na balkonie

Mój instynkt nigdy się nie myli. Nie cierpię palenia na balkonie. Nie" chcem ale muszem".Jestem za a nawet przeciw". Ale "jest taka haczyk" jak życie pod wspólnym dachem. Niezadowolonych odsyłam na zieloną trawkę. Ale jak dymią kominy tez nie cierpię ich zapachów.
Pozdrawiam Marudę;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: palenie papierosów na balkonie

Polecam mieć pokój z drugiej strony wtedy nic nie śmierdzi ;) a ja pozdrawiam sąsiadkę co swojego kundelka wypuści na klatkę i szczeka po kilka razy dziennie i leje na klatkę ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: palenie papierosów na balkonie

trzeba sie pogodzić z tym i tolerować :) choć mi też przeszkadza te palenie i właściciele którzy nie sprzątają po swoich psach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: palenie papierosów na balkonie

A co powiecie na trzepanie chodników z balkonów. Na niższe piętra spadają śmieci np. do mnie na balkon wpadła jakaś cena z artykułu, plaster po ranie a o petach już nie wspomnę. Nie można wywiesić bielizny np. małego dziecka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: palenie papierosów na balkonie

idąc tym tropem rozumowania panowie i drodzy sąsiedzi to jutro rozpalam grilla...na balkonie...ok.19tej

wolność Tomku w swoim domku....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: palenie papierosów na balkonie

editka jesli wybralas mieszkanie w bloku to pogodz sie z tym wszystkim..niestety kazdemu zawsze cos u kogos przeszkadza...jesli wam sie nie podoba trzeba bylo do domu sie wprowadzic...troche wiecej zrozumienia...no oczywiscie nie dla tych ktorzy smieci wyrzucaja balkonemlub trzepia chodniki..

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: palenie papierosów na balkonie

Niema sprawy sąsiadko :)

Wrzuć jedna kiełbaskę więcej a ja z paczką fajek zapadne na twój balkon :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: palenie papierosów na balkonie

editka z tego co wiem palenie fajek na balkonie jest legalne:) a robienie griila jest karalne więc powodzenia;-]]]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: palenie papierosów na balkonie

duvall blad..grill rowniez jest dozwolony :) ognisko juz nie :P

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: palenie papierosów na balkonie

Wytrzymam sąsiedzkie grillowanie na balkonie. Nie mogę się zgodzić z trzepiącymi lub strząchiwującymi chodniki czy też z obrusów lub kołder. Grillowanie na balkonie nie jest zabronione w polskim prawie jednak brakuje zapisów w tej sprawie. Co roku policja interweniuje w sprawach związanych z grillowaniem, również na balkonach? Najczęściej kończy to się na pouczeniach. Ale na upartych grillowiczów często pijanych kończy się to mandatem, lecz za zakłócenie porządku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: palenie papierosów na balkonie

Autor: editka18 (---.lomza.mm.pl)
Data: 28-06-12 19:18

idąc tym tropem rozumowania panowie i drodzy sąsiedzi to jutro rozpalam grilla...na balkonie...ok.19tej

wolność Tomku w swoim domku....


Rozpal rozpal to zobaczysz jak szybko przyjadą :]
regulamin na dole klatki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: palenie papierosów na balkonie

temat przyblizony do tematu z marcysią z milano , tysiace takich sąsiadow teraz główkuje czy to do nich ten post :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: palenie papierosów na balkonie

Do mnie na bank :):)

Ale mi też przeszkadza to co napisałem powyżej ja sie dostosowałem :):)

Więc nie rozumiem o co komu chodzi?

To jest blok a nie willa na odludziu i do wielu rzeczy trzeba sie dostosować :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: palenie papierosów na balkonie

To ul Sybiraków w Łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: palenie papierosów na balkonie

jest tylko jeden komentarz:chłop ze wsi wyszedł,wieś w nim została.
Ten sąsiad z dołu nie zostawia butów na klatce?bo u mnie tak było.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: palenie papierosów na balkonie

A ten sąsiad z 4 pietra kiedy wraca nawalony o 3 nad ranem nie myli drzwi?

I nie dzwoni do każdych drzwi mysląc że dzwoni do siebie?? :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: palenie papierosów na balkonie

Fajna muza polecam

http://www.youtube.com/watch?v=vWqVcTlFYZY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: palenie papierosów na balkonie

Nie porównujcie smrodu z papierosów do zapachu bigosu czy tłuczenia schabowych. Jak sami kopcicie to trudno zrozumieć niepalących. Syty głodnego nigdy nie zrozumie. To przysłowie się sprawdza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: palenie papierosów na balkonie

motyl62:)
Nawet sobie nie wyobrażasz jak człowieka może wyprowadzić z równowagi takie tłuczenie kotletów kiedy spi spokojnie po pracy na nocnej zmianie :):)

Przeciez można to robic przez ściereczkę i cicho a nie na blacie szafki żeby cały blok słyszał że u mnie dziś schabowe na obiad :):)

I drugie przysłowie tez sie sprawdza :)

Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: palenie papierosów na balkonie

martuchnam to widze że prawa nie znasz;-] robienie grilla na balkonie w bloku jest nielegalne. Spóldzielnia mieszkaniowa ma o tym zapis w regulaminie,możesz zrobić jak uzyskasz pozwolenie mieszkańców i zgode w spółdzielni;-] co graniczy z cudem...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: palenie papierosów na balkonie

Polecam zamontowanie zabudowy balkonowej i problem z zapachem tytoniu bądź też trzepania dywanów i spadających na wasz balkon śmieci macie z głowy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: palenie papierosów na balkonie

ooo to fakt dobra sprawa:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: palenie papierosów na balkonie

misiek :)
Bardzo mądra rada:):)

editka widzisz jakie proste rozwiązanie?

Zamontuj sobie zabudowę i smród moich papierosów nie będzie przedostawał się do twojego mieszkania :):)

Mądrego to zawsze warto przeczytać :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: palenie papierosów na balkonie

albo inaczej zamontuj sobie zabudowę i zrób grilla;-D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: palenie papierosów na balkonie

GRA W KTÓREJ MOŻNA ZAROBIC PRAWDZIWE $ JUZ ZA REJSTRACJE Z MOJEGO LINKU DOSTAJESZ 1$ , MINIMUM O WYPŁATY 5 $ - http://www.townian.com/qitz/register.php?ref=Malisz997
_________________________________________________________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: palenie papierosów na balkonie

Zabudowa balkonu j/n
http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=526903&t=526903#

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: palenie papierosów na balkonie

tutaj tez
http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=114205&t=114205



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: palenie papierosów na balkonie

tutaj tez
http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=114205&t=114205

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: palenie papierosów na balkonie

Trzeba przeprowadzić się na wieś,najlepsze rozwiązanie:)Są ludzie i ludziska!

Wkurzasz mnie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org