poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
naprawa xbox

jak w temacie..kto naprawia w tej dziurze ale bez fuszerki

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naprawa xbox

chiba nikt , jak niemasz gwarancji to lipa , ale mozesz zapytac na hali targowej tam ten koleszka naprawie wszystko he moze tez wezmie sie za to zalezy co tam Ci nie dziala ale mozesz zapytac jak nie da rady to moze ona Tobie podpowie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naprawa xbox

tzn wlacznik swieci mi sie a raczej miga na czerwono non stop i nie moge gry zadnej zalaczyc

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naprawa xbox


Kolego załapałeś : RROD

RROD - popularny pierścień śmierci - świecą 3 czerwone diody - uszkodzenie połączeń pomiędzy procesorami a płytą główną. W zależności od kodu błędu np. E74 - konieczna jest naprawa połączeń pod GPU lub CPU

raczej w łomży nikt ci tego nie zrobi dobrze ....szukaj sprawdzonego serwisu ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naprawa xbox

jakie 3...mi sie swieci tylko jedna ta od wlacznika...a gdzie ja znajde jakis serwis od tego typu sprzetu

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naprawa xbox

Może dowiedz się tam: http://www.na-no.pl/kontakt.html
To mój kumpel i wysyłam do niego nienaprawialne płyty główne, z którymi sobie radzi. W sumie specjalizują się w notebookach, ale warto zapytać, bo fuszerki nie odwalają.

Piszę poprawnie po polsku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naprawa xbox

oki dzieki...

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naprawa xbox

Na Hali targowej gościu robi rebailing procesorów w laptopach i konsolach ,na pewno sobie poradzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org