wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nowa restauracja na Piłsudskiego

Proszę o opinie na temat nowej restauracji na Piłsudskiego.Czy dobrze " karmią" i czy warto zaprosić tam gości? Może ktoś posiada nr tel.? Dziękuję z góry za pomoc.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa restauracja na Piłsudskiego

z przykroscia stwierdzam ze gryczanej to tam nie dogotowują poza tym straszne chamstwo z calego swiata sie zjezdza.

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa restauracja na Piłsudskiego

Adamosxx musisz bardzo lubić kaszę gryczaną, bo w kwietniu identyczną opinię zamieściłeś na temat Caffe deptak na Farnej. Sorki, ale ja potrzebuję poważnych odpowiedzi.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa restauracja na Piłsudskiego

w którym miejscu na Piłsudskiego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa restauracja na Piłsudskiego

skoro taka zamiescilem to widocznie nie była lepsza od tej.

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa restauracja na Piłsudskiego

To chyba dawna Rampa, z pewnością nie Perła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa restauracja na Piłsudskiego

Hejka a mi przydałby się numer do tego lokalu.. slyszałam, że jedzenie bardzo dobre, mam zamiar się wybrać w tym tygodniu i sprawdzić osobiście :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa restauracja na Piłsudskiego

Klara 25 mogę podzielić się z Tobą informacją z innych źródeł. Restauracja Quattro nr tel.609 732 475.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa restauracja na Piłsudskiego

Dziękuję ślicznie, numer się przyda :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa restauracja na Piłsudskiego

Mongolica pyta o numer i go podaje. Żenująca i bardzo niska zabawa od mongoli dla mongoli.
Jedzenie jest dobre tam gdzie jest ruch. Tam jest dokładnie zero ruchu.

No ale mongolia chce usłyszeć, że jedzenie u nich jest lux. Tak więc ja - chora na mongolicę wtórną - stwierdzam, że jesst lux.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa restauracja na Piłsudskiego

margota, nie wszyscy są tacy tępi jak twoja reklama

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa restauracja na Piłsudskiego

Hmm a może w międzyczasie dostała od kogoś numer, o tym nikt nie pomyśli.. ale tak każdy temat o nowym lokalu bądź sklepie musi być od razu reklamą heh.. takie to oczywiste według Was.. a moim zdaniem forum właśnie po to jest żeby dzielić sie takimi informacjami i opiniami. Ale to tylko moje skromne zdanie.. co ja mogę wiedzieć.. są mądrzejsi ode mnie i innych.. Pozdrawiam Wszystkowiedzących :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa restauracja na Piłsudskiego

Dzięki Klaro! Te słowa Czesia i Lali świadczą tylko i wyłącznie o nich samych.Nie mam nic wspólnego z tą restauracją i gdybyś nie zainteresowała się nią tak jak ja, to po zdobyciu numeru nie ujawniłabym go z pewnością na forum. Chciałam by mi ktoś pomógł, a przy okazji pomogłam innym, tak samo zainteresowanym jak ja. Sądziłam, że od tego jest forum...ale niestety tu są jak widzę stali bywalcy, którzy tylko czekają, aby komuś dokopać.Należałoby się wcześniej zastanowić nad sobą ( Droga Lalo24) zanim obsypie się kogoś epitetami.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa restauracja na Piłsudskiego

Podjedź i zapytaj obsługi, to są jedyni obecnie konsumenci, oczywiście właściciele i ich rodziny również, no ale opinia mogłaby być nie do końca rzetelna. W gastronomii - jak mówi Magda Gesler - klienta zdobywa się latami i trzeba mieć pełną kieszeń żeby nie czuć bólu jak coś nie zejdzie i trzeba to wywalić a nie doprawić i podać ludziom.
Ty po tygodniu zadajesz pytanie jak tam smakuje.

cytat dla was, bo ponoć ten biznes to zemsta na warce i amnezji,
"chcesz być szczęśliwy/a przez chwilę? zemścij się..
chcesz być szczęśliwy/a na zawsze? odpuść!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa restauracja na Piłsudskiego

Dzięki Genia, ja już o nic nie pytam. Oczekiwałam pomocy, a dostało mi się...choć nie wiem za co.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa restauracja na Piłsudskiego

i czytaj dokładnie instrukcje na gryczanej

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa restauracja na Piłsudskiego

i z reklamy wyszła antyreklama obżucony lokal błotem
tylko piszą o kebabach

sport to zdrowie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa restauracja na Piłsudskiego

amerykanie udowodnili, że nie gryczana a pęczak jest wyjątkowym pokarmem dla chcących zrzucić parę kilo. Pęcznieje w kichach i czyjesz się syta przez cały dzień a nawet dwa. Niedogotowany, pod wpływem kwasów żołądkowych rośnie jak na przysłowiowych drożdżach.
To może być dobry sposób żeby porcja była mała ale syta.
Powinni w knajpach zamiast ziemniaków proponować pęczak. A i do kebabów bym dożucała parę ziaren.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa restauracja na Piłsudskiego

jak ktos chce zrzucic to nie zamawia pęczak.

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa restauracja na Piłsudskiego

a dlaczego ten, a nie inny lokal tępa strzało, skoro to nie reklama ? co w nim takiego wspaniałego, że nie masz nic innego do roboty, tylko się onanizować nim na forum ? won do gara, albo praniem zamieszaj i mi tu nie świadczyj, bo taką zje8aną watę to dzieciom na swoim placu zabaw możesz wciskać zła kobieto...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa restauracja na Piłsudskiego

Jedzenie super(sałatka z kurczakiem REWELACJA) , klimat też fajny :) Osobiście bardzo mi się podoba ,polecam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org