poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pozostałości po wojnie.

Witam.
Dziś korzystając z wolnego dnia wybrałem się na spacer do lasu, przy okazji zbierając kurki na sosik. Natknąłem się na leje po bombach, na pozostałości okopów czy ślady po ziemiankach. Temat mnie bardzo interesuje, dlatego wrócę tam po zakupie wykrywacza metali, może uda się znaleźć ciekawe przedmioty. Kiedyś często znajdowałem różnego rodzaju pozostałości po wojnie, jakieś pociski, elementy bomby, mój znajomy trafił nawet na ogromny pocisk. Jakiś czas temu babcia i kilka innych starszych osób mówiło, że w pewnym znajomym mi miejscu w lesie zakopana jest stara broń i kilka innych przedmiotów, ile w tym prawdy - nie wiem ale na pewno to sprawdzę. Zapewne wiele osób trafiło na podobne znaleziska, macie może jakieś zdjęcia? Lub po prostu opowieść w formie postu. Pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozostałości po wojnie.

W okolicach Łomżay trafiały sie fajne rzeczy . A gdzie jest ten las ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozostałości po wojnie.

Nie jestem z Policji ale lepiej się tak nie chwal tym na forum ponieważ to co na ziemi i w ziemi i pod nią należy do wspaniałego naszego tusko Państwa i niezwłocznie trzeba to oddać odpowiednim służbom ... a co do wykopków to u nas jest tego pełno w lasach na polach może nie aż tyle co na Śląsku ale można znaleźć nawet wartościowe rzeczy .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozostałości po wojnie.

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozostałości po wojnie.

Tylko pamiętaj ,że dołki po sobie zakopujemy.

br1



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozostałości po wojnie.

Jak dobrze poszukasz to nawet niewypały z moździerzy znajdziesz leżące na ziemi. Wiem bo widziałem

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org