piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Słodkości z Niemiec

Mam pytanie jakie byloby zainteresowanie alkoholem i slodyczami z niemiec ewentualnie chemia domowa&samochodowa? Pytania na alkoslodkosci@wp.pl

Do admina- Powyższe pytanie nie jest reklamą!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słodkości z Niemiec

Nie wiem, czy dalej jest ta Pani, ale kiedyś na rynku handlowała chemią z Niemiec i słodyczami. Punkty z chemią z Niemiec w Łomży wyrastają jak grzyby po deszczu, więc nie wiem czy jeszcze się coś takiego opłaci.

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słodkości z Niemiec

Chemia wzrasta, właśnie słodyczy jest mało w sumie głownie chodzi o alkohole i słodycze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słodkości z Niemiec

...ja byłbym zainteresowany płatkami śniadaniowymi np. Froot Loops czy Lions - są lepsze niż polskie, mają mniej chemii i cukru... sprawdzone... jak już dzieciaki muszą jeść coś takiego to wolę właśnie z Niemiec czy Anglii...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słodkości z Niemiec

a to mozna tak sobie alkoholem z niemiecka akcyza handlowac ? poza tym licencje trzeba miec na handel alkoholem ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słodkości z Niemiec

Ja alkohol bym kupil, w detalu sprzedajesz?

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słodkości z Niemiec

szukasz nabywcow smiecia bo bałerze? znajdziesz tu paru takich pokemonow

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słodkości z Niemiec

Mjeciu, a jeżeli sprzedasz komuś tel. to też handel. Jeżeli idziesz do znajomego na urodziny dajesz mu butelkę wina to jest darowizna w zamian znajomy da Tobie kawałek ciastka w jakimś stopniu to też jest handel. A to że mam parę butelek Jack Danielsa Jim Bima Teqili pare proszków innych rzeczy to żadne przestępstwo poprostu mam trochę tego za dużo i chce się pozbyć. Wszystkie pytania proszę kierować na alkoslodkosci@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słodkości z Niemiec

gigabyte, ja to wszystko rozumiem, ale wytlumacz to urzednikom ;)
w ogole to myslalem, ze chcesz jakis sklep zakladac, ale rozumiem ze zalozenie tego tematu juz bylo oferta handlowa ;)
powodzenia :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słodkości z Niemiec

dla mnie to jakaś żenada, słodycze i alkohol z niemiec... ludzie weźcie wyjedzcie stąd i będzie spokój...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słodkości z Niemiec

taki sklep na Zjezdzie i na przeciw dworca oferuje takie "CUDA" i ...jest tani.Myślisz,że cenowo go przeskoczysz.
Wez się za robotę i nie kombinuj!



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słodkości z Niemiec

a CHEMIA Z NIEMIEC jest najlepsza,testowali ją już podczas drugiej wojny światowej....



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słodkości z Niemiec

Ja zdecydowanie bardziej wolę słodycze z USA. Kojarzą mi się ze smakiem dzieciństwa, gdy wujek przesyłał zza oceanu paczki z takimi słodyczami. Ostatnio trafiłem na sklep Coś słodkiego https://www.cosslodkiego.com.pl/pol_m_Slodycze-188.html , w którym sprzedają właśnie takie słodycze. Oczywiście bez zastanowienia złożyłem zamówienie i teraz także moje dzieci mogą poczuć ten wspaniały smak.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org