niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gen.Petelicki Nie Żyje!

Generał mówi o przekrętach Tuska

http://www.youtube.com/watch?v=_8JfL4ZX-To

http://www.youtube.com/watch?v=B0tYuxonto4

Gen. Petelicki o rozkładzie państwa , źle mówił o Tusku więc musiał zginąć ... cała opozycja nie żyje ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gen.Petelicki Nie Żyje!

a może przyczyny bardziej prozaiczne?
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,11949346,Gen__Petelicki_nie_zyje__To_prawdopodobnie_samobojstwo.html?lokale=warszawa

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gen.Petelicki Nie Żyje!

sluchaj sie tej wyzej...
pis tak kaze mowic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gen.Petelicki Nie Żyje!

gen. Petelicki zawsze mowil, to co myslal i nie ma PIS, PO itd., bo wszyscy mu dobrze zycie obrzydzili. Szczegolnie w 1999 Palubicki J. przysluzyl sie do zniewagi honoru oficera Wojska Polskiego, za co nawet nie raczono przeprosic. Takze AFMF troche pokory, a jak chcesz ja zdobyc to polecam wszystkie lektury na temat GROM wtedy zobaczysz, jaka to byla i jest zabawka polityczna, ktora rekami i nogami broni sie przed upolitycznieniem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gen.Petelicki Nie Żyje!

‎"Tylu polskich generałów ilu zginęło za rządu Donalda Tuska i kadencji Bogdana Klicha jako szefa MON, nie zginęło podczas II wojny światowej." - gen. Petelicki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gen.Petelicki Nie Żyje!

a druga sprawa po co tylu generalow w tym kraju jest?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gen.Petelicki Nie Żyje!

a general jaruzleski mial juz umierac z miesiac temu ale chyba odłozyl na po erło

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gen.Petelicki Nie Żyje!

zeby nie bylo na emeryture dla krawcowej ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gen.Petelicki Nie Żyje!

mjeciu checz mieć +u Boga to zamknij ryj ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gen.Petelicki Nie Żyje!

1. nie wiem co to +u
2. u samego siebie mam miec to +u ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gen.Petelicki Nie Żyje!

Interesy podupadły bo armia nie dała się doić to i palnął sobie chłopina w łeb:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gen.Petelicki Nie Żyje!

Jak ktos mysli, ze on naprawde popelnil samobojstwo, to ewidentnie ma problem z samodzielnym mysleniem.

W ogole to Szeremietiew złożył oświadczenie, żę jest zdrowy, nie ma problemów rodzinnych ani finansowych i nie zamierza popełnić samobójstwa.

no i do poczytania:
http://wpolityce.pl/wydarzenia/30639-prof-staniszkis-nie-wierze-w-samobojstwo-gen-petelickiego-mial-ogromna-wiedze-dla-wielu-niebezpieczna-naciskano-by-milczal

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gen.Petelicki Nie Żyje!

No tak :)

Szeremietiew wiedział najlepiej co Petelickiemu w głowie siedzi


hahahahaha :):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gen.Petelicki Nie Żyje!

maruda

cierpisz - na rozmiękczenie mózgu, twój mózg zamienił się już w gówno.

IDŹ SIĘ LECZYĆ Z GŁUPOTY NAJPIERW

później pogadamy.


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gen.Petelicki Nie Żyje!

maruda, Szeremietiew mowi o sobie, ze nie ma problemow i nie planuje popelnic samobojstwa. To w razie, jakby ktos sie zdecydowal targnac na jego zycie argumentujac to samobojstwem. No ale przeciez zawsze moze mu sie moze przytrafic jakis wypadek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gen.Petelicki Nie Żyje!

Maxx-iu :):)

Ja ?????????????

Swojemu mózgowi sie przyjzyj baranku Boży:):):)

Jesteś tak otumaniony radiomaryjnymi zwidami, że nie odrózniasz już świata rzeczywistego od bajeczek ględzonych przez pacjentów poradni neurologicznej :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gen.Petelicki Nie Żyje!

a mi niedawno zdechł pies:-(



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gen.Petelicki Nie Żyje!

Mało ludzi myślących normalnie i realnie , pozostało ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gen.Petelicki Nie Żyje!

Zamiast się cieszyć, że zostało mniej darmozjadów do utrzymania. Jeszcze jeden i jeszcze raz....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gen.Petelicki Nie Żyje!

„Przyszła wojna będzie wojną niewidzialną. Dopiero, gdy dany kraj zauważy, że jego plony uległy zniszczeniu, jego przemysł jest sparaliżowany, a jego siły zbrojne są niezdolne do działania, zrozumie nagle, że brał udział w wojnie i że tę wojnę przegrywa.” Fryderyk Joliot-Curie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gen.Petelicki Nie Żyje!

'I do not know with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones' - Einstein

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org