piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
dipolo

Nie wiem czemu disco polo kojarzy się ze wsią przecież to w mieście mieszkają największe buraki ! na wsi w czasach dzisiejszych mieszkają najczęściej bardzo bogaci ludzi którzy poprzez zreformowanie swoich rolnictw zarabiają na nich krocie !N ie rozumiem tej nagonki na wieś :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dipolo

flow popieram

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dipolo

;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dipolo

chlop ze wsi wyjdzie, ale wies z chlopa nie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dipolo

popieram flow.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dipolo

aha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dipolo

benny
co chcesz przez to powiedzieć?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dipolo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dipolo

Popieram.
Najdziwniejsze jest to ze te rzekome ,miastowe' gdy
sa na jakims festynie czy innej impezce z tlem dipolo
to zawsze nie wiadomo skad(pytanie retoryczne) znaja
slowa piosenek i geby im sie dra.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dipolo

Mi to się kojarzy z osobnikami mówiącymi w dziwnej gwarze :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dipolo

Chodzi o mentalność a nie pochodzenie; burak to burak, nie ważne gdzie mieszka. A, i żeby nikt źle nie zrozumiał, to że ktoś słucha pośledniej muzyki nie znaczy, że jest burakiem. Po prostu prawdopodobieństwo jest większe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dipolo

Według mnie trzeba być dosłownie ograniczonym umysłowo człowiekiem, aby oceniać innego przez pryzmat pochodzenia. No jak można? Znam ludzi i z miasta i ze wsi, jeśli są w porządku każdego szanuję na tyle na ile sobie zasłużył, nigdy nie przyszłoby mi do głowy, że ktoś jest gorszy lub lepszy ze względu na pochodzenie! Liczy się tylko i wyłącznie to, co człowiek ma w głowie lub w sercu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dipolo

Jw...

Wieśniak, burak dwa bratanki i do disco i do szklanki

Nie ważne czy ze wsi czy nie.. Warszawiak może być wieśniakiem, kwasiarzem.. Znam jednego osobiście :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dipolo

Znam baaardzo dużo ludzi ze wsi i niestety muszę stwierdzić,że to ludzie w większości podli.Nie żebym "miastowych" wywyższał,ale w ludziach ze wsi jest pewna charakterystyczna cecha.Jaka?Za wszelką cenę starają się udowodnić,że są we wszystkim najlepsi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dipolo

Jak ciągle ludzie ze wsi są spychani na boczny tor ze względu na pochodzenia tak starają się pokazać, że są coś warci. Dla mnie jak wspomniałem wyżej ocenianie innej osoby przez pryzmat pochodzenia to kretynizm. Ale większości i tak tego nie da się wytłumaczyć. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dipolo

Ugly ;)hiii

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=wOfEtjBjhdc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dipolo

jedno ważne zdanie flow napisałeś ze na wsi mieszkają bogaci ludzie. To niech politycy w końcu wezmą się za KRUS

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dipolo

Bunio popieram
Starają się udowodnić, że są lepsi niż Ci z miasta, a zazwyczaj wychodzi na odwrót. Nie wiem co chce ktoś udowodnić takim zachowaniem. Stąd taki pogląd na ludzi ze wsi, że są tak postrzegani, bo sami taki obraz tworzycie. Więcej kultury i klasy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dipolo



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org