piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PG6 im. Tadeusza Kościuszki w Łomży przy ulicy Bernatowicza 4.

Jakie macie opinie o PG6?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PG6 im. Tadeusza Kościuszki w Łomży przy ulicy Bernatowicza 4.

świetna szkoła!!! ) To nie prawda, że męczą psychiczne (!), tylko wymagają, czego wyniki widać na egzaminach. JAK najbardziej polecam! ;p

Z łaski swojej osoby, które nie miały okazji uczyć sie w tej szkole niech się nie wypowiadają, a nie zaraz będą pisać że jest strasznie bo ktoś słyszał od kogoś a ten ktoś jeszcze od kogoś ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PG6 im. Tadeusza Kościuszki w Łomży przy ulicy Bernatowicza 4.

Jeśli ktoś napisze jakąś negatywną opinię to znaczy tylko tyle, że się do tej szkoły nie dostał i zazdrości tym, którzy się w tej szkolę uczą(uczyli)
HA!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PG6 im. Tadeusza Kościuszki w Łomży przy ulicy Bernatowicza 4.

skonczylem to bude z czerwonym paskiem i powiem Ci ze dno bo monika zabierala mi kanapki i w ogole .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PG6 im. Tadeusza Kościuszki w Łomży przy ulicy Bernatowicza 4.

ja sie tam uczylam niestety,bo mieszkam tam niedaleko i to moj rejon,ale nie wspominam milo tylko kucie i nic wiecej i jeszcze te osoby duzo starsze z ogolniaka,czulam sie jakbym byla w sredniej szkole,za duza powaga jest w niej,zero rozrywek ,nie polecam!!!

Gienia_Smoliwąsowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PG6 im. Tadeusza Kościuszki w Łomży przy ulicy Bernatowicza 4.

Polecam, żadna inna szkoła!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org