piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Piekna Kobieta w PKO

Szukam pieknej kobiety która była w środe w banku PKO na ul,Niemcewicza okolo godz 17 byla ubrana w dzinsowe spodnie ,buty szpilki, bluzeczke miala dlugie krecone wlosy.wiem ze wpadlismy sobie w oko usmiechalismy sie do siebie jesli to przeczytasz odezwij sie. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piekna Kobieta w PKO

no czesc ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piekna Kobieta w PKO

to masz problem kolego,wyślij za nią list gończy haha

aa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piekna Kobieta w PKO

LUDZIE WIĘCEJ ODWAGI!!! teraz byś mógł na kawie z nią być, a nie tylko wspominać:)pozdrawiam i powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piekna Kobieta w PKO

czep się tramwaju ta pęikna i w szpilkach to moja stara a włosy po dzisiejszej nocy jej sie wyprostowały







Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piekna Kobieta w PKO

hahahahha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piekna Kobieta w PKO

Mi jedna dziewczyna jadać autem wystawiła język nie wiedziałem co ten miał wystawiony język miał oznaczać:))) No i ja spotkałem już języka nie wystawiła a na jej przybrała wszystkie kolory tęczy:)))

Jak nie miałeś odwagi zagadnąć to Twoja strata:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piekna Kobieta w PKO

CXRSa1 ja to bym złapała za język ;-)Więcej by nie wystawiła a bynajmniej by się zastanowiła czy warto;-D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piekna Kobieta w PKO

Omania hehe.. za szybko pędziła tym autem a doszedłem do wniosku że nie warto jest rzucać się na maskę bo to kosztuje:)
A tak poza nawiasem czasem dziwnie dziewczyny okazują sympatie do facetów:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piekna Kobieta w PKO

W sumie to tak.Każdy ma swoje odchyły.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piekna Kobieta w PKO

Tak masz racje każdy coś tam pod wpływem emocji coś palnie ale nie należy wszystkiego brać do siebie:) życie jest za krótkie żeby się kłopotać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piekna Kobieta w PKO

;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piekna Kobieta w PKO

hehehee.. warto tu zarzec od czasu do czasu i wzajemnie się po chichotać:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piekna Kobieta w PKO

Z uśmiechem inaczej się idzie przez życie;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piekna Kobieta w PKO

Masz racje;-)
Zawsze trzeba myśleć pozytywnie pomimo że nie którzy wystawiają język:) trzeba się chichotać z takich sytuacji;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piekna Kobieta w PKO

Podoba wam sie kochanka mojego kierowcy.
No nie powiem,niczego sobie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piekna Kobieta w PKO

miała blod włosy ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piekna Kobieta w PKO

miala ciemne dlugie wlosy pasemka chyba.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piekna Kobieta w PKO

Pasemka...no to kuźwa szczyt mody!:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piekna Kobieta w PKO

CXRSa1, pewnie wywaliłeś na nią krowie oczy, więc Ci pokazała. Ale przypomnij sobie dobrze, tylko pokazała, czy jeszcze poruszała koniuszkiem góra-dół? Widzisz, pytam bo, kiedyś się zdarzyło że nie tylko pokazała, ale jeszcze mi nim pomachała. Niestety, szczerze trzeba przyznać że, i ja wówczas byłem ciele. Ale to chyba jest tak przeważnie. Jak masz szansę, to jesteś zbyt młody lub głupi, aby ją wykorzystać. A gdy już się nieco wyrobisz, takich okazji trafia się niewiele.

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piekna Kobieta w PKO

wescie skonczcie te swoje glupie pisanie... bo az czytac sie nie chce!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piekna Kobieta w PKO

Maju, a co Ty widzisz zdrożnego w powyższych postach? Jak dotychczas nikt nie używa wulgaryzmów. Dla mnie np wszystko jest jak najbardziej w normie. Normalne że, Prezes o kogoś pyta. I gdybym spotkał ową panią i wiedział o kogo chodzi, na pewno udzieliłbym właściwej odpowiedzi. A to że, ktoś wrzuci coś żartem lub nie, również nie powinno specjalnie dziwić. Jeżeli należysz do tych cichych i pokornego serca, a w dodatku przewodzisz łomżyńskim Tercjankom, Wówczas i Twoje wzburzenie jest zrozumiałe.
Reasumując, zajefajnie i po ...

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piekna Kobieta w PKO

Ja zgadzam sie z Maja000,forum jest po to,aby wydawac opinie na dany temat,a nie NA RZUCANIE ZARTOW!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org