piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ściąganie koloru

Witam, znacie może jakąś fryzjerkę, która pozbędzie się ciemnego koloru z włosów dekoloryzatorem/rozjasniaczem? Dobrą no i nie za drogą... (w wiekszosci salonow z tego co się orientuje kosztuje to ok 150 zl, nie chcialabym zeby przekraczalo to te cene)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ściąganie koloru

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ściąganie koloru

no dolaczam sie do pytania.....

*.*
gg

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ściąganie koloru

polecam Magdę Ossowską. robiłam u niej i jestem bardzo zadowolona, nr. 86 473 19 20



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ściąganie koloru

z jakiego koloru na jaki chcesz zejść ? siostra kupiła na allegro zestaw do zdejmowania koloru (nie rozjaśniacz) i wyszło ok. z czarnego do średniego brązu. Tego zestawu można użyć dwa razy pod rząd czyli pewnie do ciemnego blondu da się spokojnie zejść. Koszt tego zestawu to 40 zl z przesyłką. Nakłada się bardzo prosto, jak farbę. Naprawdę polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ściąganie koloru

wole nie probowac preparatow ;p jednak jak fryzjer zrobi to zawsze jakas gwarancja jest.. a moje wlosy i tak juz ledwo zywe.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ściąganie koloru

Ja nie maluję, nie ściągam kolorów i żyję...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ściąganie koloru

Nie zawsze jak fryzjer robi to da gwarancje czy wyjdzie taki kolor jak byś chciała

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ściąganie koloru

ja znam przepis na domową mieszankę, ale jak nie chcesz używać preparatów, to nie wiem..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ściąganie koloru

Polecam AKADEMIE FRYZUR z tamtad napewno wyjdziesz zadowolona. Kolezanka sciagala tam kolor i zaplacila 140(srednie wlosy) efekt super.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ściąganie koloru

Ta Pani Magda Ossowska to w jakim salonie pracuje?
z góry dziękuję :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ściąganie koloru

ja ściągałam sobie kolor w tamtym roku , z czarnych na brąz w salonie wiktoria na ks .Anny w tych nowych blokach - jestem zadowolona także polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ściąganie koloru

xxx222 - napisz prosze jaka długość włosów i jaka cena- dzieki! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ściąganie koloru

salon nazywa się od imienia właścicielki. na mazowieckiej przyjmuje w tym pawilonie handlowo- usługowym.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ściąganie koloru

włosy miałam do pasa zapłaciłam 250 zł ale nie żałuję , bo wyszło świetnie, ja po dekoloryzacji zakupilam odżywkę placenta ,jest bardzo dobra , i teraz jestem zadowolona bo nie mam czarnych włosów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ściąganie koloru

k4t, a Ty myślisz, że fryzjerki to z kosmosu biorą kosmetyki ? Niejedna zamawia przez Internet. Jak masz ochotę płacić komuś 100 zł za sama usługę to gratuluje zdrowego podejścia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ściąganie koloru

wiem że biorą z internetu, ale jak coś zniszczą to będą musiały ponieść konsekwencje , ratuje mnie to że jestem prawnikiem i zawsze coś wskóram jak będzie źle, a jednak jak sama to zrobię to mogę żałować (zbyt wiele razy schrzaniłam włosy-stąd już ten czarny kolor, który wszystko "maskuje" ) no ale dzięki za wszystkie rady :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ściąganie koloru

..ja żebym była prawnikiem to nie żałaowałabym tych ponad 150zł za profesjonalne ściągnięcie koloru...;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ściąganie koloru

a właśnie;p i tu są schody. wyobraź sobie że teraz ślub, wesele, budowa domu w trakcie i wszystkie oszczędności idą... a prawnicy, wbrew pozorom, aż tyle nie zarabiają, zależy co się trafi ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ściąganie koloru

A czy ktoś korzystał z usług Pani pracującej w salonie EUFORIA na ul. Wyszyńskiego ??? Warto tam iść? Oferta ciekawa ale opinia o właścicielce nie bardzo zadowalająca. Pozdrawiam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ściąganie koloru

ściągałam kolor w Nemezis u Agnieszki na Sybiraków. Polecam. Kwota zależy od zużytego płynu i farby do włosów co logiczne.
Dziewczyna wie co robi.

oksana

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org