niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
kolejne samobójstwo...

i znów tragedia ... Kobieta odebrała sobie i swojemu choremu synowi życie... pytam się tych wszystkich "mądrych na szczycie" gdzie i jaka była pomoc, co zostało zrobione z ich strony, czemu urzędy nic nie zrobiły by do tego nie doszło, czy macie czyste ręcę i sumienie??? odpowiem wam ...NIE!!! Płacimy kolosalne podatki z których są utrzymywani więźniarze, a gdzie pomoc samotnym matkom z nieuleczlnymi dziećmi ???
Ku...a co za kraj!!!! wstyt mi że jestem Polakiem
"Przykro mi Boże"

Znałem tą kobietę, robiła co mogła.Ile trzeba mieć w sobie siły by zrobić to co zrobiła... zawsze była uśmiechnięta i taką ją zapamiętam.
Pani Elżbieto jest mi bardzo przykro... spoczywajcie w spokoju

wrrrr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejne samobójstwo...

po co tu piszesz ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejne samobójstwo...

a gdzie do ministerstwa mam pisać, Ważni tego miasta też czytają ten portal

wrrrr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejne samobójstwo...

wcale mozna by nie pisac



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejne samobójstwo...

i kur... płacimy 850 zł miesięcznie tego pier.... zusu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejne samobójstwo...

ja nie place w dupie mam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejne samobójstwo...

wcale ... to się o nutę w djuku nie pytaj tylko grzej i się zapytaj kto wykonuje ten utwór ale jak znam życie to Gosia Andrzejewicz

wrrrr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejne samobójstwo...

masakra ....




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejne samobójstwo...

ok paradox



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejne samobójstwo...

Jasiu nie płacisz bo jesteś za "młody" brykasz do szkoły np. mechaniaka ... mama i tatuś na ciuchy dadzą jakieś kieszonkowe i git , dorośniesz zobaczysz jakie te życie jest cudowne i słodkie ( bez obrazy )

wrrrr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejne samobójstwo...

nie jestem za mlody.. place krus bo jestem hadziajem : ) starzy kupili mi 3 pokojowe mieszkanie mam na siebie troche ziemi ,mam doplaty mam wszystko ,teraz bede sobie jeszcze jezdzil na taksuweczce bo na krusie co mi tam : )



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejne samobójstwo...

I jesteś poj.....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejne samobójstwo...

Darjusz jak sie wyrazasz do tatusia ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejne samobójstwo...

Tak jak na to zasługujesz błaźnie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejne samobójstwo...

Darjusz pezywoluje Cie do porzadku ,natychmiast prosze przeprosic tate !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejne samobójstwo...

to szacun, dopłaty mają zabrać, zwrot vatu z faktur tylko za opłaceniem gotówkowym, kłania się zaraz podatek od utwardzonego gruntu ( bo skoro masz Rodzicówna wsi to kostka jest w modzie )

wrrrr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejne samobójstwo...

Ty sie nie boj ,my ludzie biznesu nie zginiem : )



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejne samobójstwo...

Panowie dajcie na luz, kłutnie i pogruszki nie na miejscu. Proszę

wrrrr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejne samobójstwo...

to on sie zaczyna ... :(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejne samobójstwo...

z takimi ludzimi mam na codzień do czynienia Jasiu ( nie klasyfikuję
Twoich rodziców do tej grupy ) ale pokaż mi ze 3 gospodarstwa w twoim terenie które nie mają długów/. czy to za paszę dla zwierząt czy też za nawozy, czy też za inne bardzo potrzebne asortymenty niezbędne dla gospodarstwa. na dawaj 3 gospodarstwa...

wrrrr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejne samobójstwo...

oczywiscie ze bym pokazal ale co mam ci po nazwisku wymieniac? to prawda ze ludzie maja dlugi i bioro kredyty ale nie wszyscy ..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejne samobójstwo...

np; nr obory

wrrrr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejne samobójstwo...

a czy możesz wymienić mi firmy z jakimi Twoi rodzice współpracują ?... to nie reklama

wrrrr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejne samobójstwo...

nie mogie a numerow obory nie znam powazny jestes teraz czy nie bardzo >haha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejne samobójstwo...

On ciągle jest poważny -.-

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejne samobójstwo...

poważny, myślę że pamiętasz od kogo biorą Rodzice towar, wymień a coś ci powiem...

wrrrr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejne samobójstwo...

o jaki towar pytasz. ..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejne samobójstwo...

pasza, nawozy, chemia, do-listne. Przecierz ktoś musi ich zaopatrywać w towar

wrrrr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejne samobójstwo...

jaka chemia chlopie to gospodarstwo ekologiczne : )



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejne samobójstwo...

Trochę się zapędziłeś, paradox :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejne samobójstwo...

aj, widzę że kolega miastowy i nie kuma o czym mowa.
dobranoc wszystkim 3 majcie się ramy .... do łyd nara

wrrrr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejne samobójstwo...

Rondo , bo jeśli widzę że ktoś pisze że ma pojecie w tym co pisze... to zapytałem o szczegóły... a tu nic, zero, nul. Kolega Jasiu jest z miasta i tylko dziadków ma na wsi , ale to nie hańba bo ja też tak jak inni

wrrrr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejne samobójstwo...

no przeciez mowilem odrazu ze jestem z miasta ja nie gospodarze a starzy maja gospodarstwo ekologiczne ni nie kupuja nawozow itp



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejne samobójstwo...

gospodarstw ekologicznych na terenie jest 3 i znam właścicieli,
kłamać się jeszcze musisz naumiać, nara

wrrrr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejne samobójstwo...

ale miło mi się z Tobą klikało, na moment zapomniałem o tym chorym systemie i tym całym świecie.pozdrawiam

wrrrr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejne samobójstwo...

paradox rozumiem ze 20 km od lomzy tez jest Twoj teren >? bo skoro gospodarstw ekologicznych jest 3 a tylko w mojej wsi sa 2 albo wiecej to ja nie rozumie nikt wiecej nie uprawia ekologicznie ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejne samobójstwo...

Gospodarstwo Ekologiczne czyli nawozy kolego które stosuje w stężeniu dopuszczalnym czytaj w normach przygotowanych przez Unię jest w świetle prawa ekologiczne, Tobie pewnie chodzi o agro-turystykę i gospodarstwo ekologiczne ( takie gospodarstwa mieszczą się z zasady np nad rzeką lub jakimś Rezerwatem Przyrody poswiadają 2 krowy , 3 kozy,5 kurek, kota i psa, posiadaja również ogródek a w nim sałata, marcheweczka, szczypiorek itp )
W rejonie są tylko 3 gospodarstwa hodowlane czysto ekologiczne !!!
i wiem co piszę

wrrrr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejne samobójstwo...

3 maj się, nara

wrrrr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejne samobójstwo...

nie wiem bo sie na tym nie wyznaje.. ale wiem ze jest ekologiczne nie mozna siac nawozow tylko jakies specialne ze pryskana stonka za 2 dni sie znowu pojawia itp : )



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejne samobójstwo...

no papatki :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejne samobójstwo...

są firmy które dają certyfikaty na swoje nawozy czy też opryski, gdzie po przedstawieniu faktór w ARiMR nie traci się dopłat ( normy są wszędzie, woda którą spożywasz ma norme czystości, powietrze którym oddychasz też, mleko które pijesz, serek który wcinasz, i na nawóz który stosujesz... na wszystko jest schemat

wrrrr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejne samobójstwo...

domyslam sie paradox



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejne samobójstwo...

W odniesieniu do tego tematu:
Re: kolejne samobójstwo...

W odniesieniu jak wyżej (?)

To samobójstwo odbyło się w rocznicę podczas świętowania w tutejszych kościołkach kolejnej rocznicy wizyty Jana Pawła II.

Tu jest jak w innym temacie:

Re: Bogu dziękujcie Ducha nie gaście
Autor: Mr_Andrzej (87.119.11.---)
Data: 05-06-12 08:08

?

" Katastrofa Łomżyńska "


Jak jest - Jest jak wyżej - czyja to zasługa ?


taa...

katastrofa łomżyńska


W poniedziałek po południu w jednym z mieszkań na osiedlu Armii Krajowej w Łomży ...

... policjanci odnaleźli powieszone ciała 43-letniej kobiety i jej 12-letniego syna. Informację o tym zdarzeniu potwierdza st sierż. Ewelina Szlesińska

( Co to za parafia ? )


Stopa bezrobocia w Łomży wynosi 16,4% - podał Powiatowy Urząd Pracy w sprawozdaniu za maj. Na koniec miesiąca jako bezrobotni w rejestrach urzędu figurowało 6276 osób...

... W maju pracę podjęło o 59 bezrobotnych mniej niż w kwietniu.
Zmniejszyła się także - o 63 osoby - liczba bezrobotnych posiadających prawo do zasiłku.

W tej chwili zasiłek taki otrzymuje jedynie 855 łomżyńskich bezrobotnych. ...

W maju 2012 r. do PUP w Łomży zgłosiło 372 bezrobotnych, w tym 274 nie posiadało prawa do zasiłku.

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Kto tu w Łomży jest konsumentem (krwiopijcą) życia społeczno ekonomicznego na sposób Ludzki i Boski ?

Kto w Łomży konsumuje środki publiczne które mogą ludzi wyprowadzić z Nędzy.

Kto w Łomży marnotrawi społeczny dorobek który mógłby autentycznie uratować od zguby wiele osób - wiele rodzin.


O czym ten Ich Kościół tu świadczy ...

Odnawiają swoje zabytki i tuczą swoje kieszenie


>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

O czym to świadczy ...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejne samobójstwo...

W odniesieniu jak wyżej:

Przypomnijmy wczoraj po południu policja została powiadomiona, że w jednym z mieszkań przy ul. Porucznika Łagody w Łomży odnaleziono powieszone ciała 43-letniej kobiety i jej 12-letniego syna. Policję o makabrycznym odkryciu powiadomiła kobieta, która około godz. 14 przyszła do tego mieszkania by odwiedzić koleżankę. Prokurator Kudyba potwierdza, że 43-latka samotnie wychowała niepełnosprawnego umysłowo syna.


KTO, CO jest w Centrum Katolickim na Parafialnej Ziemi Łomżyńskiej ?
(w centrum uwagi)

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Co to CURVA(łać.) za Parafia ...
... do którego z Łomżyńskich Wypasionych tu Kościołów należała ta samotna - osamotniona rodzina ?

KIM jest PROBOSZCZ tej PARAFII

CO on CURVA(łać.) ROBIŁ W TYM CZASIE ?
CZYM Ten Religijny - PARAFIALNY lider społeczny się zajmuje ?

Niedawno bezdomny człowiek w tej okolicy umarła na śmietniku

KTO, CO jest w Centrum Katolickim na Parafialnej Ziemi Łomżyńskiej ?
(w centrum uwagi)

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>


O czym Ten Ich CURVA(łać.) wypasiony Arcy Kapłański kościół świadczy ...

KTO, CO jest w Centrum Katolickim na Parafialnej Ziemi Łomżyńskiej ?
(w centrum uwagi)

O czym to świadczy ...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejne samobójstwo...

Mr. Andrzej nie zagalopowałeś się przypadkiem?! Trochę niesprawiedliwie jest oskarżać księży o wszystkie tragedie mające miejsce na terenie ich parafii. A skąd wiesz, że ta kobieta była u owego księdza ze swoim problemem i dlaczego uważasz, że ksiądz powinien obejść wszystkie śmietniki zimą w poszukiwaniu swoich "owieczek" ?! Nie dajmy się zwariować, owszem szkoda kobiety ale równie dobrze sam mógłbyś jej pomóc...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejne samobójstwo...

Autor: kasiabb (---.adsl.szeptel.net.pl)
Data: 06-06-12 09:48

Mr. Andrzej nie zagalopowałeś się przypadkiem?! Trochę niesprawiedliwie jest oskarżać księży o wszystkie tragedie mające miejsce na terenie ich parafii. ...


____________________________________________________________

Szanowny przedmówco kimkolwiek jesteś - ...
... człowieku przedstawiający się jak wyżej "kasiabb"

Co masz na myśli kiedy mówisz cytuję:

"A skąd wiesz, że ta kobieta była u owego księdza ze swoim problemem i dlaczego uważasz,że ksiądz powinien obejść wszystkie śmietniki zimą w poszukiwaniu swoich "owieczek" ?! Nie dajmy się zwariować,"
koniec cytatu.

Otóż ja dobrze wiem ...

... ja wiem jak ten parafialny ks. Proboszcz reaguje na problemy ludzi z których nie ma korzyści.

Ponad to przypomnę Tobie że to są jego Owieczki dla których to On jest pasterzem posłanym aby ludziom służyć a nie po to aby Jemu służono !

" Jedni drugich brzemiona noście " i " Wymagajcie od siebie nawet jeśli inni od Was nie wymagają "

Postawią tu przed Tobą pytanie:

Jak myślisz do kogo te słowa padają w pierwszej kolejności i czy Ty się z Tym zgadzasz ?

taa...

Głos JPII w Łomży jest nadal aktualny

Szukałem Was a teraz Wy przyszliście do mnie !
Poco przyszliście ?
Przyjacielu po coś przyszedł?





Ojciec Święty pytał w Łomży
Co stało się z szóstym przykazaniem ?
i napominał (przypominał)- nawracał duchownych do ich autentycznego dusz pasterskiego posłannictwa.

Co nam pozostało - Czy tylko wspomnienia ?
Jakie są owoce jego nauczania w naszych sercach ?
Jakie są owoce tego nauczania w naszym życiu ?
Jakie są owoce życia społecznego w którym uczestniczymy ?

np:

Zwiększyła się liczba Świątyń !
i spadła liczba autentycznie wiernych !

Co trzecie nowo zawarte małżeństwo - rodzina - formalnie się rozpada !
Ziemia Łomżyńska w tej niechlubnej czołówce !

Jaka duchowość materializuje taką rzeczywistość ?
Jaka była duchowość ojców duchownych tego Kościoła skoro jej owocem jest zmaterializowany nieład społeczny na ziemi Łomżyńskiej ?
O czym to świadczy ?
Kim są Ludzie odpowiedzialni za fałszywą duchowość materializującą zdradliwą - zło - dziejską rzeczywistość która jest powszechnie oczywista ?

w odpowiedzi na te pytania
przedstawiam zdjęcie z 1991r kiedy to co nas otacza zaczęło się na "nowo" duchowo formować i blisko 20 lat materializować

Tam w pierwszym rzędzie przy Janie P.II stoi:
pedofilia, homoseksualizm,
mania wyższości, arogancja, ignorancja, kumoterstwo fałszywości Kapłańskich interesów i zmowa milczenia celebrytów, hipokrytów,obłuda, oraz....i cała pokorna (upokorzona) reszta

Na zdjęciu brakuje Biskupa Łomżyńskiego S.S.
no cóż dołączył w czasie rozkwitu tej
społeczności "podrzucony jak koło ratunkowe" które się nie sprawdziło.
Choć nie był ON fundamentem duchowości na którym zmaterializowały się jej owoce
to jednak Biskup Stanisław Stefanek pozostaje współudziałowcem ich "arcy" Kapłańskiego siewu i żniwa

O czym to świadczy ...


O czym to świadczy Ten Ich Arcy Kapłański - religijny ful " wypas " (pastwisko) dla owieczek.

O czym to świadczy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejne samobójstwo...

Ojciec Święty pytał w Łomży
Co stało się z szóstym przykazaniem ?
i napominał (przypominał)- nawracał duchownych do ich autentycznego dusz pasterskiego posłannictwa.

Co nam pozostało - Czy tylko wspomnienia ?
Jakie są owoce jego nauczania w naszych sercach ?
Jakie są owoce tego nauczania w naszym życiu ?
Jakie są owoce życia społecznego w którym uczestniczymy ?

np:

Zwiększyła się liczba Świątyń !
i spadła liczba autentycznie wiernych !

Co trzecie nowo zawarte małżeństwo - rodzina - formalnie się rozpada !
Ziemia Łomżyńska w tej niechlubnej czołówce !

Jaka duchowość materializuje taką rzeczywistość ?
Jaka była duchowość ojców duchownych tego Kościoła skoro jej owocem jest zmaterializowany nieład społeczny na ziemi Łomżyńskiej ?
O czym to świadczy ?
Kim są Ludzie odpowiedzialni za fałszywą duchowość materializującą zdradliwą - zło - dziejską rzeczywistość która jest powszechnie oczywista ?

w odpowiedzi na te pytania
przedstawiam zdjęcie z 1991r kiedy to co nas otacza zaczęło się na "nowo" duchowo formować i blisko 20 lat materializować


Tam w pierwszym rzędzie przy Janie P.II stoi:
pedofilia, homoseksualizm,
mania wyższości, arogancja, ignorancja, kumoterstwo fałszywości Kapłańskich interesów i zmowa milczenia celebrytów, hipokrytów,obłuda, oraz....i cała pokorna (upokorzona) reszta

Na zdjęciu brakuje Biskupa Łomżyńskiego S.S.
no cóż dołączył w czasie rozkwitu tej
społeczności "podrzucony jak koło ratunkowe" które się nie sprawdziło.
Choć nie był ON fundamentem duchowości na którym zmaterializowały się jej owoce
to jednak Biskup Stanisław Stefanek pozostaje współudziałowcem ich "arcy" Kapłańskiego siewu i żniwa

O czym to świadczy ...

O czym to świadczy Ten Ich Arcy Kapłański - religijny ful " wypas " (pastwisko) dla owieczek.

O czym to świadczy ...

Głos JPII w Łomży jest nadal aktualny

Szukałem Was a teraz Wy przyszliście do mnie !
Poco przyszliście ?
Przyjacielu po coś przyszedł?



O czym to świadczy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejne samobójstwo...

Mr_Andrzeju...

A może lepiej Panie Andrzeju Imb...?

Wszak jesteś Prezesem Stowarzyszenia Królowej ..., które w swym statucie ma napisane:

"Będąc otwartym na współpracę partnerską z innymi środowiskami, działając dla wzmocnienia poczucia tożsamości zgodnie z Nauką Społeczną Kościoła Katolickiego kształtującą od wieków kulturę europejską zwłaszcza wobec społeczności lokalnych i administracji publicznej w oparciu o państwowe akty prawne ustanawiamy Stowarzyszenie.
Jego działania będziemy opierać na konstytucyjnych zasadach pomocniczości i dialogu społecznego oraz współdziałaniu, otwartości, solidarności i wzajemnym wspieraniu związków, stowarzyszeń, i innych osób prawnych i fizycznych Zgodnie z najlepszymi Polskimi tradycjami. ." itd., itp.

Co zrobiłeś dla tych nieżyjących już ludzi, aby im pomóc? Co zrobiłeś jako Andrzej Imb... i jako Prezes Stowarzyszenia? Co zrobiłeś dla kogokolwiek? Co zrobiła organizacja, którą kierujesz? Czy w ogóle kiedykolwiek coś zrobiła?

Od lat potrafisz tylko opluwać, ale skrywając się pod nickiem Mr_Andrzej...

Łatwo jest napluć na kogoś przechodzącego pod wielkim blokiem i szybko się skryć. Podobnie wygląda opluwanie w internecie. Trochę trudniej jest napluć komuś prosto w twarz...
Bądź dzielny! Opluwając innych podpisuj się pełnym imieniem i nazwiskiem. Nie lękaj się! Wszak prawda zawsze obroni się sama, a przecież Ty uważasz się za jedynego głoszącego prawdę. Tak przynajmniej można wnioskować z Twoich obszernych, wiecznie o tym samym, elaboratów. Nie wycieraj sobie gęby ludzką tragedią. Pokaż co potrafisz zrobić i co zrobiłeś dotychczas na jakimkolwiek polu działania.
Może zapomniałeś o celach, jakie postawiło przed sobą Stowarzyszenie, którym kierujesz? Przypomnę Ci krótko:

Rozdz. II §7, pkt. 3 - pomoc społeczna, w tym pomoc rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz wyrównywanie szans tych rodzin i osób;

Czy ta tragicznie zmarła, dwuosobowa rodzina nie spełniła kryteriów, aby otrzymać pomoc od Twojego Stowarzyszenia? A może po prostu Stowarzyszenie w ogóle się nią nigdy nie zainteresowało? Kim zatem interesuje się Twoja organizacja? Może w ogóle nie interesuje się nikim?

Tak bardzo ubolewasz nad wysokim bezrobociem...

A przecież §7, pkt. 9 statutu Stowarzyszenia mówi jasno o swoich celach: "promocja zatrudnienia i aktywizacja zawodowa osób pozostających bez pracy i zagrożonych zwolnieniem z pracy".

Jakie dokonania masz na tej płaszczyźnie? Ilu osobom bez pracy kierowana przez Ciebie organizacja pomogła?

I na koniec:

Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a belki we własnym oku nie dostrzegasz? Jak możesz mówić swemu bratu: Bracie, pozwól, że usunę drzazgę, która jest w twoim oku, gdy sam belki w swoim oku nie widzisz? Obłudniku, wyrzuć najpierw belkę ze swego oka, a wtedy przejrzysz, ażeby usunąć drzazgę z oka swego brata” (Łk 6,39-42)

Pozdrawiam Cię serdecznie -

Zbigniew Zalewski
parafianin parafii pw. Krzyża Świętego w Łomży

Ps 1. Każdy czas jest dobry, aby zejść ze złej drogi.

Ps 2. Jeśli zechcesz wejść na drogę prawną przeciwko mnie, za ujawnienie Twoich danych osobowych, to wszystkie moje dane personalne otrzymasz w kancelarii parafii pw. Krzyża Świętego. Wystarczy, że przedstawisz się z imienia i nazwiska. Ułatwi Ci to sporządzanie wszelkich dokumentów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejne samobójstwo...

Sprzedam bilet na mecz Euro 2012 Rosja-Czechy, który zostanie rozegrany 8 czerwca we Wrocławiu. Do biletu dokładam kartę parkingową. Bilety I kategorii (najlepsze miejsca na trybunach). Cena nominalna biletu to 480 zł. Sprzedam za około 400 zł. Zainteresowanych proszę o kontakt pod numerem telefonu: 500 768 974
Rozważę każda propozycję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejne samobójstwo...

W odniesieniu jak wyżej fragmenty poniżej.

Autor: zygzak (---.adsl.inetia.pl)
Data: 06-06-12 10:38

Mr_Andrzeju...

A może lepiej Panie Andrzeju Imb...?

Wszak jesteś Prezesem Stowarzyszenia Królowej ..., które w swym statucie ma napisane:

"Będąc otwartym na współpracę partnerską z innymi środowiskami, działając dla wzmocnienia poczucia tożsamości zgodnie z Nauką Społeczną Kościoła Katolickiego kształtującą od wieków kulturę europejską....

Od lat potrafisz tylko opluwać, ale skrywając się pod nickiem Mr_Andrzej...

___________________________________________________________

taa...

Ja się nie ukrywam - jestem transparentny w wszystkim w przeciwieństwie do Ciebie.

Szanowny Przedmówco -
przedstawiający się " zygzak " (?) kimkolwiek jesteś ...

... masz nieaktualne informacje czytam wiedzę albo kłamliwie czytam celowo wypaczasz rzeczywistość już nie dla wszystkich jednakowo oczywistą ogłupiając tym samym czytelników.


Sprawdziłem to o czym mówisz ...
... od dawna niema takiego stowarzyszenia a rolę tubylczego lidera społecznego przeją Ks. Proboszcz nowo powołanej parafii - ksiądz Proboszcz przeją też na tym terenie zadania społeczne o których wspominasz i wypełnia je zgodnie z najlepszą tradycją Arcy Kapłańską budując i ubogacając swój kościół.

Ten proboszcz też ma na imię Andrzej.

Do niego zatem jako do lidera religijnej społeczności działającego w trosce o dobro społeczne tzn. o tubylcze "Religijne Owieczki" - parafialne "Baranki Boże" kieruj zarzuty tu mi niesłusznie czynione.

Obecnie od kilku lat to On ...
... Proboszcz - Ks. Andrzej jako " zawodowy " lider parafialny lepiej jest rozeznany w celach i zadaniach którym ma służyć praca lidera społecznego zgodna z Nauką Społeczną Kościoła ...

... jeśli tak nie jest i są tego owoce to o czym to świadczy ?


O czym to świadczy ...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejne samobójstwo...

W tej Parafii - Parafii Proboszcza Andrzeja i jemu podobnych proboszczów
procesu potrzeba a nie procesji.

Piszę to Diecezji Boboli - bo boli zło to które przelewa się przez parafialny Kielich goryczy dzierżony w Arcy Kapłańskich rękach proboszcza kultywującego procesje wiary a nie proces wiary Bożego ciała które na Religijnej - parafialnej Ziemi Łomżyńskiej nie wyrosło - opadło i jest jak ZAKALEC albo za długo "na klepanych zdrowaśkach w piecu przeleżało" i już jest zniszczone

( dawniej chorych ludzi wygrzewano w piecach na 3 zdrowaśki aby ich wyleczyć większość umierała ale nie tłumaczono tego tym że to wina pomysłodawców albo rozwlekłej modlitewki to zawsze była wina złego "chorego" i wola Boża ? )






Papierz Urban IV
procesjami usankcjonował i wprowadził na masową skalę to co Jezus piętnował ?
A skoro Papierz to wprowadził to proboszcz nie może być mu nieposłuszny Jezus przecież nie wyrzuci Ks. Proboszcza " Popiela " z parafialnej Arcy Kapłańskiej posady.

A tak Jezus mówi o tych którzy siedzą w Stoicy Kościoła za Spiżową Bramą.
Tu i w wielu innych miejscach Jezus wyjaśnia w jaki sposób Bramy Piekielne nie przemogą Wiernych Jezusowi a nie obłudnym Kapąłnom










A oto co na ten temat mówi sam Jezus w Biblii np. Biblii 1000lecia

cytuję Ewangelia Jezusa wg Mateusza rozdziała 6 :

"5 Gdy się modlicie, nie bądźcie jak obłudnicy. Oni lubią w synagogach (przy Ołtarzach) i na rogach ulic wystawać i modlić się, żeby się ludziom pokazać. Zaprawdę, powiadam wam: otrzymali już swoją nagrodę.

6 Ty zaś, gdy chcesz się modlić, wejdź do swej izdebki, zamknij drzwi i módl się do Ojca twego, który jest w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie.

7 Na modlitwie nie bądźcie gadatliwi jak poganie. Oni myślą, że przez wzgląd na swe wielomówstwo1 będą wysłuchani. 8 Nie bądźcie podobni do nich! Albowiem wie Ojciec wasz, czego wam potrzeba, wpierw zanim Go poprosicie.
Wy zatem tak się módlcie:

9 2 Ojcze nasz, który jesteś w niebie, niech się święci imię Twoje!

10 Niech przyjdzie królestwo Twoje; niech Twoja wola spełnia się na ziemi, tak jak i w niebie.

11 Chleba naszego powszedniego3 daj nam dzisiaj; ..."


W Ewangelii Jezus takich Procesyjnych demonstrujących rozmodlenie wyznawców nazywa cudzołożnikami współżyjącymi ze złem - zdradzającymi - niewiernymi wobec Boga służącymi - synami szatana diabła - Złego Ducha w przeciwieństwie do Świętego dobrego Ducha - Ducha Bożego.






Tak Jezus mówi o tych którzy siedzą w Stoicy Kościoła za Spiżową Bramą
Tu i w wielu innych miejscach wyjaśnia w jaki sposób Bramy Piekielne nie przemogą Wiernych Jezusowi - wiernych Synowi Bożemu kimkolwiek by był na obraz i podobieństwo Boga Ojca działając w Duchu Bożym Syna Bożego tak jak Jezu który wskazuje na takie wzajemne pokrewieństwo

A oto co na ten temat mówi sam Bóg przed Ducha Świętego w Biblii 1000lecia

NOWY TESTAMENT
List św. Jakuba rozdział 4

"Prowadzicie walki i kłótnie, a nic nie posiadacie, gdyż się nie modlicie. 3 Modlicie się, a nie otrzymujecie, bo się źle modlicie, starając się jedynie o zaspokojenie swych żądz. 4 Cudzołożnicy3, czy nie wiecie, że przyjaźń ze światem jest nieprzyjaźnią z Bogiem? Jeżeli więc ktoś zamierzałby być przyjacielem świata, staje się nieprzyjacielem Boga."

taa...

Po 2000 lat katolickiego Ewangelizowania Ewangelia jest nadal aktualna (?) a Kościół jest niespójny i konkretnie podzielony i to nie tylko w treści piętnowanej (!) przez Jezusa oraz nie tylko w treści będącej następstwem odrzucenia tego co Jezu piętnuje.


Procesu nawracania - zawracania w Kościele potrzeba a nie procesji
Procesje nie zmiażdżą Głowy tego kto miażdży Piętę (np. biegającą na czele w procesjach) - porównanie Biblia Księga Rodzaju i następne oraz mitologia słabego punktu


O czym to świadczy ...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejne samobójstwo...

jasiu smietana jestes wiejskim gnojkiem i kiszonka od ciebie smierdzi na odleglosc wiec zamknij ryj!!!

....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejne samobójstwo...

powiem krótko zwięzowato - Wypierd***j , co ty na to?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org