poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ellegance - ogrody zimowe praca

Witam!! Czy pracowal ktos moze w firmie ellegance?Zajmuja sie ogrodami zimowymi. Zastanawiam sie jak sie tam pracuje i jakie jest wynagrodzenie. Ktos moze sie wypowiedziec?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ellegance - ogrody zimowe praca

Zdecydowanie odradzam!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ellegance - ogrody zimowe praca

Podobno włascicielem jest były własciciel Terrazytow..jesli to prawda to nie bardzo pochelbie o nim slyszalam...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ellegance - ogrody zimowe praca

Tak to jest pan od Terrazytów, osoba z bliskiego otoczenia tam pracowała i mówiła, że gorzej trafić nie można, a o tym panu już od niejednej osoby słyszałam negatywne opinie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ellegance - ogrody zimowe praca

nie warto pracowac,lepiej lezec po co dorabiac inne firmy jak w domku nam jest dobrze,mama,tata zrec dadza to niema sensu pracowac lepiej browara wypic lun do Yamy pojsc na wscieklizne hihihi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ellegance - ogrody zimowe praca

Tak ale isc pracowac gdzies za marne pieniadze i jeszcze w super atmosferze..Albo na koniec miesiaca wogole dac sie wyrolowac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ellegance - ogrody zimowe praca

pracowałam u tego Pana, to jest były właściciel terrazytów. jezeli masz do siebie odrobnie szacunku, to nie idz tam pracowac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ellegance - ogrody zimowe praca

Zdecydowanie ODRADZAM! Lepiej poszukaj pracy gdzie nawet mniej zarobisz a będziesz mieć mniej stresów. Taka moja prywatna opinia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ellegance - ogrody zimowe praca

Dziekuje Wam za odpowiedz...Wiec chyba jednak sobie podaruje i poszukam czegos innego. Nie pali mi sie bo zajmuje sie teraz czyms innym, myslalam ze moze tam bedzie cos lepiej ale widze ze raczej nie..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ellegance - ogrody zimowe praca

Dużo osób odradza pracę w tej firmie. Można prosić o jakieś konkrety, poza marną płacą? Dzięki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ellegance - ogrody zimowe praca

jak coś potrafisz to założ własna działalność

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ellegance - ogrody zimowe praca

Dzięki za radę. Niemniej jednak, nie o to pytałam. Wiesz coś w temacie warunków pracy w ww firmie? Za złote rady dziękuję :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ellegance - ogrody zimowe praca

warunki jak pod wodzą impulsywnego despoty, który słabo wynagradza Twoje marne starania. Poza tym ok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ellegance - ogrody zimowe praca

No cóz.... mahinc .... odpowiem na Twoje pytanie. Na wstępnej rozmowie wszystko wygląda jak przysłowiowy cud, miód i orzeszki, ale to tylko tak wygląda.
Jeśli liczysz na umowę to zapomnij, jesli oczekujesz minimalnej zapłaty za pracę... hmm... nierealne.
Cokolwiek byś nie zrobiła zawsze będzie za mało, źle.
Będzie Ci się próbowało udowodnić, że nic nie umiesz . Nigdy nie poznasz swojego zakresu obowiązków a odpowiadać będziesz za wszystko. Będziesz przysłowiowym workiem do bicia.
Na koniec każdego dnia będziesz musiała sporządzić raport z tego, co w danym dniu zrobiłaś, zaś przed rozpoczęciem kolejnego dnia.... musisz przedstawić harmonogram co będziesz w danym dniu robić...

Tak naprawdę ciągłe ogłoszenia o rekrutacji już dają sporo do myślenia...
Tak, jak napisała moja przedmówczyni.... warunki jak pod wodzą impulsywnego despoty, który sam nie wie czego chce.
Szkoda słów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org