poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Barman - damski bokser z yamy

Po tym, co wczoraj zobaczyłam w yamie jestem w szoku, jak "facet", tak go żartobliwie nazwijmy może podejść do dziewczyny, klientki lokalu i kopnąć ją bez zastanowienia, jak ostatni frajer? Bo nieudacznik nie może donieść piwa w całości na tacy ... Co to ma w ogóle być? Dziwię sie, że jeszcze ktoś taki pracuje w miejscu publicznym, a z tego co wiem, to nie pierwsza taka sytuacja z tego miejsca ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Barman - damski bokser z yamy

opisz jak wygladal

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Barman - damski bokser z yamy

To juz tylko tacy szmaciaze zostali w Lomzy?. Niebylo komu stanac w obronie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Barman - damski bokser z yamy

Żal rękę na takiego podnosić, bo i tak widać nieźle musi być skrzywdzony przez los

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Barman - damski bokser z yamy

A po co tam chodzicie??

JACY KLIENCI TAKA I OBSŁUGA

Warci jedni drugich :):)
Na co zasługujecie tak was tam traktuja :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Barman - damski bokser z yamy

maruda nie p.....l bzdur.cham jest cham ! A kobiety nawet kwiatkiem nie wolno uderzyc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Barman - damski bokser z yamy

tak się ją traktuje jak na to zasługuje:):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Barman - damski bokser z yamy

i jak zareagowales ?
jakas slowna reprymenda ,oddales mu ,czy dopiero dzis do siebie doszedles po tej traumie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Barman - damski bokser z yamy

No keicam jak widzisz dopiero dziś się otrząsnęli z szoku :):)

Dzis to oni tego barmana by uhhhhhhhh !!!!!!!!!!!! co oni by z nim nie zrobili za to co zrobił wczoraj :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Barman - damski bokser z yamy

a przepraszam, dopiero zauwazylem ze obserwator to kobieta
no nic ,wiecej wasza noga tam nie stanie ,mam nadzeje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Barman - damski bokser z yamy

Do mordy bydym loł:))))


http://www.youtube.com/watch?v=JluteDCfjVM&feature=player_embedded

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Barman - damski bokser z yamy

Uściśnijmy całą sprawę ostatnim frajerem i nieudacznikiem jest gościu który założył takowy temat.
Ponieważ takie zajście w ogóle nie miało miejsce a ten który założył ten post jest zwykłym kłamcą i to tyle w temacie.
Oglądając na kamerach 4krotnie widać jak pani tańcząca na parkiecie z premedytacją tarasuje swoim tyłkiem przejście chłopakowi który niesie tacę z piwami oraz napojami no ta bene byli kiedyś parą i wówczas dochodzi do wymiany zdań i na tym się kończy cała afera a obecny i teraźniejszy goguś tej pani zazdrosny wymianą zdań między byłymi znajomymi ubzdurał sobie i przyleciał do ochrony z fantazjami o napaści na jego dziewczynę czego wcale nie było!!!
Trzeba mieć naprawdę nie po kolei w głowie zeby pisać takie kłamstwa na forum.
Skoro była napaść na klientkę i kopniak to czemu ofiaro losu nie zgłosiłeś tego na policję przecież mamy w Yamie monitoring i wszystko widać całą sytuację jak na dłoni sam to przecież oglądałeś!
A jeżeli ktoś chce zobaczyć jak zachowuje się pani tego oszołoma to zapraszamy do Yamy na obejrzenie filmu:)

Ochrona Yam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Barman - damski bokser z yamy

no i sie wydalo ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Barman - damski bokser z yamy

aha...co trzeba sobie myslec, zeby w profilu napisac adam(oczywiscie kto mnie pozna skoro zmienie imie;) )
a pozniej pisac zobaczyłam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Barman - damski bokser z yamy

oejeja, no właśnie raczej nie ma tu takiej osoby która podaje swoje prawdziwe imię i nazwisko. co trzeba myśleć Janko :) podaj prawdziwe danem, a potem osądzaj innych. Jak się nikomu nic nie stało to po co aferę robić. od kiedy moża oglądać filmiki z kamer ^^ nowość. Może nowe konto filmiki z yamy.... zapraszamy. buahahah.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Barman - damski bokser z yamy

re' adalol żle zrozumiałeś mój wpis.
zapraszamy do obejrzenia filmu osoby biorące udział w zdarzeniu. I tylko im mozemy nagranie udostepnić jak również na wniosek policji i prokuratury.
przez tyle lat działania Yam Caffe, nigdy nagranie z monitoringu nie zostało upublicznione.
Pozdrawiamy i zapraszamy:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Barman - damski bokser z yamy

troszeczkę Twoja odpowiedź była źle sprecyzowana :) bo można było wywnioskować, że każdy kto przyjdzie i poprosi o jakiekolwiek nagranie będzie mógł je zobaczyć. Myślę, że nie warto zawracać sobie głowy głupotami. Ludzie mają większe problemy. Na dyskotekach różnie się dzieję, ktoś za dużo wypił, kogoś poniosło i tyle. Tylko czasem te nerwy lepiej nie okazywać innym, także publicznie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Barman - damski bokser z yamy

adalol
mowie o tym, ze mozna bylo napisac imie damskie

poza tym to ada i adam jest sobie bliskie i net z vectry ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Barman - damski bokser z yamy

no fakt, patrze że bawisz się w detektywa :) no przepraszam muszę sobie zmienić na inną firmę bo mamy bliskie loginy i ten sam net. no zapomniałam, że tylko jedna osoba może mieć ten net. ^^ raczej dobrym detektywem nie zastaniesz. a mam rozumieć, że postów nie mogę dodawać bo będziesz mnie do każdego porównywać :)
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Barman - damski bokser z yamy

dlaczego mam ciebie do kogos innego porownywac?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Barman - damski bokser z yamy

bo tak to zabrzmiało :) trochę bardziej precyzuj swoje wypowiedzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Barman - damski bokser z yamy

A po co tam chodzicie??

JACY KLIENCI TAKA I OBSŁUGA

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Barman - damski bokser z yamy

No i po aferze koperkowej :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Barman - damski bokser z yamy

czy to damian?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Barman - damski bokser z yamy

podaj mi club w którym wszystko jest idealne. ktoś tu mierzy innych swoją miarą. i nic nie widzę pomysłowego w ,, Jacy klienci taka obsługa" ktoś musi być mądrzejszy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Barman - damski bokser z yamy

Autor: filytek (---.20-2.cable.virginmedia.com)
Data: 03-06-12 12:38

maruda nie p.....l bzdur.cham jest cham ! A kobiety nawet kwiatkiem nie wolno uderzyc


Autor: maruda (82.139.184.---)
Data: 03-06-12 12:40


tak się ją traktuje jak na to zasługuje:):)

...............................................................................

Ciekawe , może Guru GIMNAZJALISTÓW nam wyjaśni KTO ma o tym decydować , czy KOBIETA zasługuje - czy nie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Barman - damski bokser z yamy

filytek już wiesz kto to, no to idź do Yamy w czwartek i zrób z barmanem co będziesz chciał zobaczymy jaki z ciebie kozak hahaha

?)@.)%.!(*(.?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Barman - damski bokser z yamy

nie dolece do czwartku ,ale obiecuje ,ze kiedys tam zawitam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Barman - damski bokser z yamy

Jak się nie umie być kelnerem to wybiera się inny zawód a za swoją nie poradność wyżywa się na innych ... Ten "barman"jest nie zrównoważony psychicznie moim zdaniem do końca nie myśli co robi...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Barman - damski bokser z yamy

Może tam bywa za dużo niedouczonych klientów :
nie poradność - nieporadność ,
nie zrównoważony- niezrównoważony.
Ciekawe , czy tylko ortografii , czy i kultury ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Barman - damski bokser z yamy

wysikac sie tam nie zachodze nawet:)

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Barman - damski bokser z yamy

Jestem świadkiem tej sobotniej sytuacji. Patrząc na to obiektywnie, stwierdzam, ze wina leży tylko i wyłącznie po stronie dziewczyny. Dziewczyna widząc, że chłopak idzie z tacą pełna piwa celowo pchała się na niego z tyłkiem, gdy piwo zaczęło się wylewać dziewczyna nie ukrywała swojej radości z tego powodu. Wg. mnie przyszła prowokować, nie mogła inaczej zwrócić na siebie uwagi to zrobiła to w ten sposób. Gdy chłopak nie wykazał zainteresowania laska z bujną wyobraźnią w ramach zemsty wymyśliła sobie tak owo sytuacje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Barman - damski bokser z yamy

Laska normalnie bawiła się ze znajomymi i nic nie zrobiła umyślnie tak jak uważa "ochrona yamy" ale jak ma się pracę po znajomości to tak to już jest że bronią "swojego"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Barman - damski bokser z yamy

Anka89 idź do okulisty bo masz chyba problem ze wzrokiem albo kolejna koleżaneczka barmana która w ogień by zanim wskoczyła :) ha ha Wogóle z jakiej zemsty o co chodzi ? Barman zbyt urodziwy nie jest by go prowokować ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Barman - damski bokser z yamy

wow patrze, że każdy o każdym wszystko wie i każdy wszystko widział:) normalnie lepiej niż prasa ^^ ludzie nie mają swojego życia i interesują się życiem innych ludzi, ktoś tu ma bardzo duże kompleksy. Aniu jeżeli jesteś taka pewna i "jeżeli jesteś bez grzechu, to pierwsza rzuć kamieniem" . Bo z boku wszystko inaczej widać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Barman - damski bokser z yamy

dygata jakbyśta zbili szklanke przy czochu hehe

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Barman - damski bokser z yamy

Żal to jest takich frajerów co to zakładają takie tematy, pewnie sam dostał z liścia a że ma 13 lat albo i 14 to srał w pory żeby oddac i przyleciał z tym na forum.... czy tak zachowałby się mężczyzna?? Nie, tylko i wyłącznie rozwarchany gówniarz... jak matka to przeczyta to patrz że będzie szlaban na Yamę!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Barman - damski bokser z yamy

Autor: Biaua (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04-06-12 09:45

Anka89 idź do okulisty bo masz chyba problem ze wzrokiem albo kolejna koleżaneczka barmana która w ogień by zanim wskoczyła :) ha ha Wogóle z jakiej zemsty o co chodzi ? Barman zbyt urodziwy nie jest by go prowokować ...


Biaua ja też widziałem te zdarzenie bo stałem bardzo blisko i widziałem całą sytuację i potwierdzam słowa Anki89 ale muszę przyznać że ten obecny chłopak tej dziewczyny jest jeszcze bardziej mniej urodziwszy od barmana i stąd może zainteresowanie barmanem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Barman - damski bokser z yamy

żebym nie widziała to bym nie mówiła , tylko że widziałam tą sytuację zupełnie inaczej niż Wy , ja wiem swoje Wy swoje tyle w temacie..Są gusta i guściki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Barman - damski bokser z yamy

Jakby nie patrzył, nawet gdyby ta dziewczyna zrobiła to celowo, to czy jest to powód, żeby ten goguś zachował się w taki sposób, kopiąc jak dziecko z piaskownicy?

Ochrona tego klubu napisała, że do takiego zdarzenia nie doszło, a świadkowie zdarzenia są. Na policję z czymś takim? Po co? Śmierdzącego gówna się nie dotyka. Może trzeba przejrzec na oczy i dokładnie przeanalizowac tą sytuację, obiektywnie, a nie za wszelką cenę bronic kogoś, kto pracuje tam tylko po to, żeby spłacic dług zaciągnięty z kasy baru na grę w maszyny ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Barman - damski bokser z yamy

A no właśnie czemu nie zadzwonili po policję tylko od razu na forum??? Przecież jak uważają że kopnął to musi być na nagraniu!
Ochrona twierdzi że na nagraniu nie widać i zapraszają strony do obejrzenia czyli wiedzą chyba dobrze.
A może nic takiego nie zaszło i dlatego nie zawiadomili policji tylko ktoś zazdrosny pisze kalumnie. Ale za to barman czy właściciel lokalu mogą wnieść sprawę o zniesławienie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Barman - damski bokser z yamy

a co to dziewczyna podobno chca rownouprawnienia wiec kop w dupe jest rowno prawny poza tym wiem ze szmatex czasem lubi prowokowac a potem sie kims zastawia.

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Barman - damski bokser z yamy

TA YAMA TO JEDNA WIELKA NORA ZASRA... POTUPAJA DLA FRAJERÓW I ICH PUSTYCH LASEK LANSEREK A W GŁOWACH ZERO
I PROSZE CAŁA SYTUACJA TO DOWÓD \

ZESZTA WALE NA CAŁA ŁOMZE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Barman - damski bokser z yamy

rzekłes ryba

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Barman - damski bokser z yamy

na policję z kopnięciem Janusz nie ośmieszaj się ... zresztą Wy wszyscy nie lepiej się zachowaliście od tej osoby, która dodała ten post... każdy wie jak było, ale co do czego to nikt nie podszedł i nie zwrócił uwagi, bo co, a teraz wielkie hallo ..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Barman - damski bokser z yamy

ADALOL niektórzy na policję to i z zadrapaniem chodzą rozumiesz ;D Człowiek człowieka by zabili a ochrona powie "na kamerach nic takiego nie ma"i ma czyste rączki haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Barman - damski bokser z yamy

ale problemy, żygowina, jak dzieci.
Ten kopnął ale nie kopnął, ten widział ale dowody to świadkowie (tata i mamusia) ich nie było ale słyszeli od niego, że tak było.
Ona poczuła ale nie wie co to było i czyje.
Szok, że komuś się chce rozwiązywać takie problemy na forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Barman - damski bokser z yamy

szok, że ktoś nie potrafi się wysłowić ^^ ..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org