poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
przebudowa odcinka ul.wyszyńskiego do zawadzkiej

Zastanawia mnie co robi nasza policja i straż miejska skoro pomimo zakazu wjazdu w ulicę sikorskiego i wyszyńskiego jacyć ułomni kierowcy tamtędy jeżdżą nie zwracając uwagi na znajdujące się tam znaki, skoro zmieniono organizację ruchu na tym odcinku to wypadałoby jak w krajach cywilizowanych się do nich stosować.
Więc Drodzy Policjanci jeżeli chcecie zarobić na mandatach ustawcie się gdzieś na tamtym odcinku:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przebudowa odcinka ul.wyszyńskiego do zawadzkiej

podobnie było na Spokojnej, pomimo zakazu nawet policja tam jeździła

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przebudowa odcinka ul.wyszyńskiego do zawadzkiej

bo to Polska właśnie;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przebudowa odcinka ul.wyszyńskiego do zawadzkiej

policja to niech tam ustanie w poniedziałek o 15 jak całe południe będzie wracać do domu z pracy dopiero będzie tam cyrk

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przebudowa odcinka ul.wyszyńskiego do zawadzkiej

policja w łomży jest the best... :P widziałam bardzo śmieszną sytuację naszej policji wieczorem... cofając do tyłu pan policjant chyba nie zauważył latarni znajdującej się za radiowozem.... i przywalił w nią z takim hukiem, że.... biedna się przechyliła... zero reakcji na to, poprostu odjechał jak gdyby nic... :) bierzmy z nich przykład :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przebudowa odcinka ul.wyszyńskiego do zawadzkiej

Garfield chyba tylko pieszą chodzisz.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przebudowa odcinka ul.wyszyńskiego do zawadzkiej

policja, policja... również widziałam kilka razy śmieszną sytuację na odcinku łomża-nowogród . Panowie stali sobie z "suszarką" i łapali kierowców , którzy jechali nie więcej niż 70 km/h przy ograniczeniu do 50.. a jak ktos przejechal troche szybciej i sie zwyczajnie nie zatrzymal juz nic nie raczyli zrobic, dalej stali jak wczesniej i lapali tych wolniejszych bo nie chcialo sie tylka wsadzic do samochodu i jechac za "piratem" ;) rzeczywistosc.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org