niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
SKLEP MOTORYZACYJNY najtanszy

KTÓRY POLECACIE sklep z częściami.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP MOTORYZACYJNY najtanszy

MD-Cars Poznańska

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP MOTORYZACYJNY najtanszy

Szrot Nowogrodzka u Brylanta, nigdy tam nie kupuj, a w sklepach ceny mają porównywalnie równe, w większej hurtowni możesz się targować a w małym sklepiku masz twarde ceny i czasami na części czekasz dzień, do trzech.

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP MOTORYZACYJNY najtanszy

ABC Auto na Piłsudskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP MOTORYZACYJNY najtanszy

ABC Auto Popieram i Polecam.

raafaal

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP MOTORYZACYJNY najtanszy

hurtownia na Al. Legionów. Nazwy nie pamiętam, amorki 20zł tańsze niż w sklepie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP MOTORYZACYJNY najtanszy

Jedynie w tej Łomży polecam Hurtownię Gordon dawna jednostka wojskowa najtansze ceny w miescie i w hurcie i detalu. Jedź zobacz sam ale Gordon największa nawet w okolicach hurtownia. Polecam ostatnio bardzo miło mnie zaskoczyli.

⊕ Jedno jest pewne,moich korzeni,mojej Polskosci nie pozwole sobie nigdy wyrwac z serca ⊕

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP MOTORYZACYJNY najtanszy

w którym to jest miejscu ta hurtownia GORDON jak tam dojechać bo nie kojarzę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP MOTORYZACYJNY najtanszy

To jest blisko McDonald's tak jak poprzednik napisał stara jednostka wojskowa czyli tam gdzie ten ogródek piwny zwany grzybkiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP MOTORYZACYJNY najtanszy

ja osobiscie polecam sklep z czesciami na makowej. moim zdaniem najtansze czesci w lomzy i z reguly maja wszystko od reki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP MOTORYZACYJNY najtanszy

na makową jadęę tylko w ostateczności,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP MOTORYZACYJNY najtanszy

hwdp Masakra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP MOTORYZACYJNY najtanszy

BRAD Auto na Ks.Anny, chyba najniższe ceny w Łomży
i ten na ul. Mickiewicza też ale droższy

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP MOTORYZACYJNY najtanszy

Najtaniej to jest jednak na Sybiraków, nowy sklep i polecieli z cenami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP MOTORYZACYJNY najtanszy

a w którym miejscu na sybiraków

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP MOTORYZACYJNY najtanszy

w nowym bloku, obok jest bank spółdzielczy chyba

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP MOTORYZACYJNY najtanszy

gordon- obok ogródka i mc donalda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP MOTORYZACYJNY najtanszy

najtańszy na sybiraków 22 - AUTO PARTNER najtaniej w mieście, i to raczej w hurtowni nie ma szans na negocjacje cenowe, a chłopaki naprawde daja dobre ceny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP MOTORYZACYJNY najtanszy

taa byłem w tym gordonie ostatnio po tarcze do A8 i w sumie oszczędziłem parę set złotych i dzień czekania wiec polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP MOTORYZACYJNY najtanszy

Specjalnie zalogowałem się bo czytam i trochę to wszystko głupie. każdy chwali swoje, swoich znajomych, rodzinę. Tak naprawdę nie jest tak trudne, problematyczne obdzwonienie, czy objechanie kliku sklepów czy hurtowni. Sam miałem ostatnio potrzebę zmiany klocków i tarcz w skodzie octavii i powiem tak kupiłem w sklepie nie powiem, w którym bo to bez znaczenia. Oszczędziłem 190zł na tarczach i 80zł na klockach, a w hurtowniach to już w ogóle bym przepłacił, chociaż sprzedawca twierdził, że oferuje mi 15% procent rabatu. Także nie należy pytać na forum tylko telefon w garść i wszystko można wiedzieć w 10minut.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP MOTORYZACYJNY najtanszy

Tylko, że jak przeczytasz ten temat to wiesz gdzie masz najpierw dzwonić.. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP MOTORYZACYJNY najtanszy

Ja polecam Inter Cars najwięcej mają asortymentu, w gordonie to maja ze dwóch producentów hamulców taj jak brodacz sprzedawca zaoferował (potrzebowałem klocki) a tu miałem do koloru i do wyboru i czekać nie musiałem do jutra i rabat dostałem i cena jak na internecie z przesyłką.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP MOTORYZACYJNY najtanszy

Fly-mx to chyba bajki opowiada o tym Inter Carsie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP MOTORYZACYJNY najtanszy

Inter Cars i nie tylko oczywiscie ze maja wszystko i do wszystkiego i ogromny asortyment od najtanszych po najdrozsze czesci ale dla zwyklego uzytkownika auta ceny czesci maja powalajace ( no chyba ze ma sie znajomosci, znizki ) akurat ten sklep i im podobne sieciowki nastawione sa na wspolprace z warsztatami a nie zwyklymi uzytkownikami, tak jak ktos wczesniej napisal jesli auto zostawiamy u mechanika to zakup czesci lepiej zlecic jemu to beda w ludzkich cenach a jesli sami mamy zamiar grzebac przy samochodzie to tak jak wczesniej ktos powiedzial pozostaje wziasc telefon w dlon i obdzwonic kilka sklepow w ktorych ceny tych samych czesci tych samych producentow sa powalajaco rozne niekiedy zakupow trzeba dokonac w kilku roznych i tym sposobem zaoszczedzimy kilka zlotych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP MOTORYZACYJNY najtanszy

adam2 ma sporo racji, nie zgodzę się jednak do końca. mechanik może oczywiście kupić taniej części bo ma jakieś tam zniżki, ale zależy jeszcze jak rozlicza się z klientem. wielu mechaników dorabia drugie tyle na częściach co za robociznę. jeśli pokaże klientowi paragon, fakturę to jeszcze ok.(chociaż i tutaj pewności nie ma) a jeśli jakąś wuzetkę to pewne że doliczył sobie coś na pewno.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP MOTORYZACYJNY najtanszy

Autor: adambp (---.lomza.mm.pl)
Data: 06-06-12 10:15

Szanowny Panie adambp wnioskuje z twojego postu ze powinieneś jak kupujesz części np. w InterCarsie to poproś właściciela nich Ci da do do wglądu FV zakupu od producenta to wywnioskujesz w tedy ile on na tobie zarobił. Proponuje założyć Ci własną firmę i sprzedawać, widać po tobie że przybyłeś z kosmosu i o biznesie masz zero pojęcia. A co do mechaników to powinieneś założyć sobie zakład i będziesz miał rabaty jak wszystkie zakłady tylko wydaje mi się że trzeba będzie Ci dobre obroty robić żeby dobre rabaty mieć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP MOTORYZACYJNY najtanszy

tania żałosna reklama tej budy na dawnych koszarach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP MOTORYZACYJNY najtanszy

Do Szalony - tak się składa, że mam trochę pojęcia o biznesie. Jednak tylko w Polsce jest tak, że mechanik zarabia podwójnie za robociznę i przycinka na częściach. Mechanik powinien otrzymywać zapłatę za diagnostykę, wymianę, konserwację niezbędnych części, a nie za części. Z twojego postu wynikam, że blisko jesteś powiązany z branżą i boli Cię jak ktoś prawe piszę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP MOTORYZACYJNY najtanszy

adambp rowniez zgadzam sie z wypowiedzia wiekszosc mechanikow zarabia rowniez na czesciach ale nie ma co generalizowac sa uczciwi dobrzy mechanicy ( ktorych poznalem w sumie nie dawno czystym przypadkiem i zrezygnowalem z dotychczasowych i z mila checia ich polecam, ale z racji kryptoreklamy nie podam namiarow) ktorym zalezy na ilosci klientow i robocie i nie zeruja na procencie od czesci ( a napewno nie na porazajacym procencie). Co tu duzo gadac grunt to dobry i uczciwy mechanik !!!!

co do drugiej czesci postu co tu duzo gadac prawda w oczy kole

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP MOTORYZACYJNY najtanszy

A ja polecam Inter Team .Nowa hurtownia naprzeciwko Inter Carsu. Byłem miło zaskoczony obsługą i wiedzą sprzedawców. Dostępność też od ręki - akurat do mojego auta było na miejscu. W Gordonie ten z brodą obsługiwał mnie jakby wielką łaskę robił ,że pracuje. Natomiast w InterCarsie pozmieniali chyba wszystkich sprzedawców. Zero pojęcia o czymkolwiek . Dopiero w Inter Timie zostałem obsłużony jak należy. Sprzedawca poświecił mi swój czas żeby odnaleźć potrzebną mi część bo wcześniej i w Gordonie i w InterCarsie mówili że tylko serwis. A tu mieli i to od ręki . Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP MOTORYZACYJNY najtanszy

A z tym brodatym z Gordona to i ja miałem przyjemność się spotkać w innej firmie motoryzacyjnej (najwidoczniej ktoś się poznał i pozbył) zgodzę się z "szybkibill" człowiek z fantazją i nie wie co robi na swoim miejscu pracy. A co do InterCarsu mają najwięcej producentów do wyboru. w Inter Team nie byłem to się nie wypowiem warto odwiedzić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP MOTORYZACYJNY najtanszy

Duży wybór części i producentów jest też tutaj - internetowy sklep motoryzacyjny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP MOTORYZACYJNY najtanszy

pracownicy i właściciele sklepów proszeni o niezabieranie głosu.
nie rozumiem też:"...moim zdaniem najtańsze...".Albo faktycznie najtańsze,albo nie!



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP MOTORYZACYJNY najtanszy

internetowy sklep motoryzacyjny. ********* strona

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Kupowanie części przez Internet

Ja zakupów dokonuje w sklepie internetowym http://e-autoczesci24.pl/ i bardzo sobie chwalę takie rozwiązanie. Nie jest problem przecież sprawdzić nr części oryginalnej, a potem wystukać to w przeglądarce internetowej. Nawet jak oddaje auto do mechanika to kupuję części przez internet. Często mechanicy narzucają sobie dodatkową marżę co mnie denerwuje...

Byle do przodu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP MOTORYZACYJNY najtanszy

Wszystko rozbija się o to, z jakimi częściami. Np. do ciężarówek mogę polecić np. tę stronkę: http://www.lisplus.pl/ . Korzystne ceny i mają duży wybór.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP MOTORYZACYJNY najtanszy

Zdecydowanie najlepiej kupować takie rzeczy w internecie. Sam odkryłem ostatnio taki sklep z częściami samochodowymi. Myślę, że warty uwagi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP MOTORYZACYJNY najtanszy

W różnych sklepach różnie to wygląda. Nie ma jednego najtańszego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP MOTORYZACYJNY najtanszy

Wszyscy by wszystki chcieli najjjjjtaniej a najlepiej za darmo

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org