poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Trzeci Wymiar- wrażenia

Jak podobał się wam koncert Trzeciego Wymiaru i fokusa ?

Rusted from the rain

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzeci Wymiar- wrażenia

zajebiscie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzeci Wymiar- wrażenia

To nie koncert. Koncert to muzyka grana na żywo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzeci Wymiar- wrażenia

Fokus moim zdaniem lepiej wypadł

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzeci Wymiar- wrażenia

To jest twoje zdanie, ale prawda jest taka że je 3W rozje*ali system- wszystko było nagrywane, więc niedługo będzie można zobaczyć przy kim ludzie lepiej sie bawili

Rusted from the rain

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzeci Wymiar- wrażenia

No i teraz 1/2roku studenciki będą się podniecali gościem w zwisającym do kolan rozporku:):):)

zresztą nie dziwne że podnieta wszak netia to okolice Łomży obsługuje:):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzeci Wymiar- wrażenia

hejterów nigdy nie zabraknie...

Rusted from the rain

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzeci Wymiar- wrażenia

Studencików którrym wydaje się że Łomża to ogromna metropolia a byle jaki wydrzymorda to wielka światowa gwiazda też jest w ch..uj :):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzeci Wymiar- wrażenia

Łomża - jakie miasto takie juwenalia dziś rano wróciłem z zona z ursynali szkoda życia na studiowanie w Łomży a tym bardziej na słuchanie gości którzy nie maja nic do przekazania i podniecanie sie tym ... to nie hejtowanie to rzeczywistość im szybciej to zrozumiecie tym lepiej "studiując" w Łomży odbieracie sobie szanse na dobry start w życie!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzeci Wymiar- wrażenia

powiem wam ,że przygotowanie Łomżynian do koncertu 5+ .. może 1/4 z "tłumu" znała jego piosenki, a 1/2 kiedykolwiek go słyszała..

PS. Wjazd Łomży przy nucie fokusa klaskaj MEGA! może z 10 osób załapało ze miało śpiewać a reszta ? Chillout.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzeci Wymiar- wrażenia

Trzeba było przeprowadzic próbę generalną przed wjazdem tego wisirozporka:):):)

Było by wtedy naprawdę zaje..biście :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzeci Wymiar- wrażenia

http://www.youtube.com/watch?v=e84RBlXGr20

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzeci Wymiar- wrażenia

Dimitri dowiaduje się o kolokwium

http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=endscreen&v=ZQaOYsEcjVw

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzeci Wymiar- wrażenia

Przygotowanie łomżynian owszem na plus ale zachowanie poniżej pasa...

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzeci Wymiar- wrażenia

rozj3bali scene i nie ma co tu ukrywać tym, którym się nie podobało to po prostu gust mają inny typu Di Polo

ZDOLNY ŚLĄSK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzeci Wymiar- wrażenia

Legendarny_Obywatel: ale to tylko nie liczni ogólem aż dziwne, że tyle osób w łomży słucha 3w ba nawet były osoby w bluzach labiryntu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzeci Wymiar- wrażenia

Zapewne ta większość musi słuchać jeszcze ojca i matki;-)

Nie każdego wzruszają teksty ona jest k... albo jak to było fajnie po spaleniu geta;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzeci Wymiar- wrażenia

trzeci wymiar dobry kebab

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzeci Wymiar- wrażenia

CXRSa1: widać nie słuchałeś nigdy 3w bo oni tam 'nie nawijają' o pannach że są takie czy inne itp. czy tylko o paleniu geta... typ przesłania ich piosenek jest raczej 'motywujący'

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzeci Wymiar- wrażenia

tenpubpl : masz racje nigdy chyba nie słyszałem 3w i jakoś mnie nie ciągnie mnie do tego nurtu a dla czego , bo większość hip-hop się kojarzy z bluzgiem itp. A czy ja to wina samych wykonawców hip-hop/u że sobie sami takie zdanie wyrobili.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzeci Wymiar- wrażenia

Hip hop widziany jako bluzg jak to powiedziałeś, to stereotyp. Oceniasz całość widząc tylko skrawek, rap jest różnorodny, a mimo to dużo osób słysząc słowo rap myśli jp firma itd. Peace

Rusted from the rain

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzeci Wymiar- wrażenia

OK :-) nie będę robił tu wojenki i nawracał na swoją wiarę bo może dojść do konfliktu pokoleń;-)

Make peace. Make love. Make happiness.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzeci Wymiar- wrażenia

samego 'koncertu' nie oceniam bo jesli mialbym wybierac juz jakichs wykonawcow hip hopowych to napewno nie 3W a bardziej Grubsona lub wogóle postawiłbym bardziej na reggae. I w ogole nie nazwalbym tej imprezy juwenaliami a tandetnym spendem dla malolatow. nie wiem czy ktos zauwazyl ze srednia wieku nie przekroczyla 18 lat pewnie. coraz mlodsi ci studenci. po takiej beznadziejnej imprezie watpie ze ktokolwiek jeszcze bedzie chcial podejmowac wspolprace w tego typu przedsiewzieciach studentow. powiem szczerze ze myslalem ze od 2008 roku z roku na rok bedzie lepiej. Ewelina Flinta w 2008 ok dobry poczatek, East Clubbers tez dobrze, wazne ze rozne gatunki co przyciagnelo duzo ludzi. potem rok 2009 no kurde pogoda gorsza niz teraz a jakos ludzi pelno bylo i to w roznym wieku. Koncert Iry? do dzisiaj wspominam go jako jeden z najlepszych w Lomzy. to robilo duze nadzieje na przyszle lata ale sorry... to co bylo teraz? porazka. ja wiem ze juwenalia to swieto studentow i ze to wy powinniscie sie dobrze bawic ale wyszlo to jak festyn z okazji dnia dziecka dla gimnazjalistow bo i nawet data sie zgrala. brakowalo tylko balonikow i waty cukrowej. sorry za taka krytyke i pewnie posypia sie zaraz negatywne komentarze w moja strone ale nie oszukujmy sie bo takie sa fakty. jezeli tak maja wygladac juwenalia w naszym miescie to ciekawe kto wam je zasponsoruje? moze juz zacznijcie robic zrzutke zebyscie mieli chociaz pieniadze zeby kupic kazdemu z uczestnikow po faworku. dziekuje za uwage

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzeci Wymiar- wrażenia

hehe wlasciwie zamiast sie produkowac tyle powinienem po prostu napisac: DNO :]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzeci Wymiar- wrażenia

NołNejm no sorki gdzieś w twej wypowiedzi jest ukryty sentyment do majówek w PRL/u:-) przyszli organizatorzy tych spędów powinni postawić jednego człowieka który umie łączyć gatunki hip-hop z dipolo z rockiem no i coś dla moherów by się dało wkleić;-) Dużo by kasy zaoszczędzili na faworki, baloniki i watę cukrową:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzeci Wymiar- wrażenia

dobrzy MC byli co się czepiacie :). Za rok raperow z białego dawać :)

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzeci Wymiar- wrażenia

dno i wodorosty mało kto był zimno i ponuro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzeci Wymiar- wrażenia

Zespoly jak zespoly. Nie słucham hip-hopu, ale kiedy wmieszałam sie w tłum pod scena wraz ze znajomymi to bawiłam się naprawdę ok. Tłum, który stał pod sceną faktycznie się bawił i miał totalnie gdzieś, co sie dzieje poza nim. Zaś co sie działo poza ? Pełno dzieciarni i nic wiecej. Co drugi napity, ledwo chodzący... Czy taką kulturę przedstawiamy ?:)
Co do organizatorow- starali się, ale nie ukrywajmy, że w Łomży nie wypali takie coś jak : dzień hip-hopu, dzień rockowy. Łomża potrzebuje różnorodnej muzyki :) Troche hip-hopu, reggae, popu i rocku. Zapewne wtedy przybyłyby liczne tłumy, być może trochę rozsądniejsze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzeci Wymiar- wrażenia

chudsonowa Dokładnie, coraz więcej chołoty na takich imprezach ochrona co chwila latała :D ,i więcej gimbiarzy niż fanów

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzeci Wymiar- wrażenia

CXRSa1 tu nie chodzi o sentymenty. wiesz nawet i dla tych "moherów" warto by bylo cos zorganizowac. roznorodnosc to podstawa. to jest klucz do tego zeby te imprezy z roku na roku byly coraz lepsze. tak jak mowilem start 2008, 2009 rok był naprawde obiecujacy. rok temu tylko East West Rockers dobrze sie spisali. ale to tez tak bardziej wszystko pod hip hop tam bylo. jeden z organizatorow juwenalii w bialymstoku pochodzi z lomzy. pytanie do organizatorow 'juwenalii' w lomzy: czy to tak trudno poprosic bardziej doswiadczonego kolege o kilka porad typu skad i w jakis sposob pozyskac wiecej kasy, jak zabezpieczyc teren imprezy ( swoja droga tutaj nawet regulaminu imprezy nigdzie nie widzialem co jest nie zgodne z prawem odnosnie organizowania tego typu imprez) czekam na dzien w ktorym zostane pozytywnie zaskoczony ta impreza

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org