poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Krótka ankieta - dla CIekawej odpowiedzi nagroda!

Dla najciekawszej odpowiedzi zostanie przekazana nagroda w postaci HUB USB 2.0

Pytanie brzmi "Czy wiesz co to jest Cydr i jak opisałbyś/opisałabyś jego smak, czy jest to piwo, czy wino czy może porównasz to do czego innego?"



Latam, Skaczę i jeżdżę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krótka ankieta - dla CIekawej odpowiedzi nagroda!

Cydr - napój alkoholowy, przefermentowany sok z dojrzałych jabłek (niedoprawiany cukrem), o wyglądzie od mętnego po klarowny, o zawartości alkoholu 2-7%. Cydr odznacza się świeżym aromatem i lekko słodkawym, kwaskowo-orzeźwiającym smakiem jabłek, dobrze gasi pragnienie. Wytwarzany przez fermentację moszczu jabłecznego w sposób zbliżony do produkcji piwa techniką górnej fermentacji. Jest on szczególnie popularny w Wielkiej Brytanii, północnej Francji, Belgii, Irlandii i Litwie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krótka ankieta - dla CIekawej odpowiedzi nagroda!

Dobra rzecz, piwko jabłkowe wchodzi jak soczek i wspaniale orzeźwia :D W IRL lubiłem to pić, szczególnie Druids Celtic Cider albo Bulmers ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krótka ankieta - dla CIekawej odpowiedzi nagroda!

Cydr kojarzy mi się zawsze z dobrą imprezą :) szczególnie w Druskiennikach po zakupie tego cudeńka w Maximie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krótka ankieta - dla CIekawej odpowiedzi nagroda!

choć pozyskiwany w procesie psucia się owoców o niewygrówanym smaku i wątłych wartościach odrzywczych,spożywany jest jako suplement popołudniowej diety.skutkiem konsumkcji tego dziwnego trunku może być otępienie,zaburzenia mowy itp.jak równierz chwilowe orzeżwienie,nadpobudliwość itp.ze skrajności w skrajność.
po co komu google?



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krótka ankieta - dla CIekawej odpowiedzi nagroda!

....cider....

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krótka ankieta - dla CIekawej odpowiedzi nagroda!

kwas jabcokowo cynamonowo słabo alkoholowo procentowo musujący

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krótka ankieta - dla CIekawej odpowiedzi nagroda!

oszusty!nie dostałem nagrody!!



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org