poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nowy Sklep W Kauflandzie

Jak oceniacie nowy sklep w Kauflandzie?Moim zdaniem ktos ma bardzo dobry gust.buty sa super,torebki i bizuteria tez.tylko jesli chodzi o obsluge to nie za bardzo,bo staja ta jak na skazniu.i to wisi i powiewa czy ona sie usmiechnie bo jak cos mi sie podoba to kupuje ale ogolnie taki wyraz twarzy sprzedawcy odstrasza.mowie teraz o tej niskiej blondynce.Sam w sobie sklep-REWELACJA :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy Sklep W Kauflandzie

super bizuteria:) polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy Sklep W Kauflandzie

taak. zgadzam się z poprzedniczkami ;) sklep jest naprawdę genialny. Buty i torebki - cudo :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy Sklep W Kauflandzie

super reklama :-D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy Sklep W Kauflandzie

Sklep ok, sprzedawczynie jak wyzej, ponuraki

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy Sklep W Kauflandzie

zgadza się sklep fajny a pani tam stojąca jakby była za karę - zero zaangażowania...:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy Sklep W Kauflandzie

A mało to dziewczyn szukających pracy ? Właścicielko czy właścicielu, warto o tym pomyśleć, bo to ważne dla nas kupujących . Jest kilka sklepów w Łomży do których wchodzę chętnie i czuję się w nim dobrze nie dlatego, że czesto coś tam kupuję, bo czasem akurat nic, ale właśnie dzięki zaangażowaniu i trosce o klienta ( z wyczuciem i taktem ) paniom tam pracującym ( czasem jest to sam właściciel ) . Poza tym ( co też jest ważne ) jeśli czegoś nie kupię, mimo, że kilka rzeczy mierzę, to nie jestem żegnana odstraszającą miną .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy Sklep W Kauflandzie

Do takiego sklepu sam bym poszedł.Jeśli to nie tajemnica to który?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy Sklep W Kauflandzie

raczej dla bab :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy Sklep W Kauflandzie

może sprzedawczynie mają was po rękach całować za 1000zł robiąc
stańcie za nie i się uśmiechajcie ciekawe jak dlugo tak będziecie
suszyć zęby

gitara gra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy Sklep W Kauflandzie

Jest znakomity ;) super buty super torebki super biżuteria ;) naprawde pozazdrościć wyboru i założenia takiego sklepu ;) a na dodatek ceny są baardzo przystępne ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy Sklep W Kauflandzie

ojtam nie narzekajcie na sprzedawczynie grunt,że ładne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy Sklep W Kauflandzie

a ja uważam że bardzo miłe są sprzedawczynie nie ma powodu do narzekania na nie obsługa miła pożartują pogadają i do tego jeszcze swietnie doradzą szczególnie takie dwie blondynki jedna taka niższa i wyższa lubie zachodzić do tego sklepu gdy one akurat w nim we dwie stoją

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy Sklep W Kauflandzie

No właśnie i po co dziewczyny dolowac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy Sklep W Kauflandzie

Autor: andzia1200 (---.elomza.pl)
Data: 19-05-12 16:46

Jest znakomity ;) super buty super torebki super biżuteria ;) naprawde pozazdrościć wyboru i założenia takiego sklepu ;) a na dodatek ceny są baardzo przystępne ;)




pierdolis.....z jak potłuczony he he he heeee ............




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy Sklep W Kauflandzie

sorry
Autor: andzia1200 (---.elomza.pl)
Data: 19-05-12 16:46
to miało być tak .......



Autor: znajomy88 (---.204.7.59.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 19-05-12 16:44

może sprzedawczynie mają was po rękach całować za 1000zł robiąc
stańcie za nie i się uśmiechajcie ciekawe jak dlugo tak będziecie
suszyć zęby

gitara gra



pierdolis....z jak potłuczony ............. !!!!!!




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy Sklep W Kauflandzie

Podobno Zezowaty sobie tam nową torbę ze świńskiej skóry kupił,troszkę za duża i chodzi okrakiem,ale ogólnie chłop jest zadowolony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy Sklep W Kauflandzie

no widzisz mały ???
taka rzecz a cieszy noooo .....




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy Sklep W Kauflandzie

durna reklama i durne pizdy, może jej mało płacą i nie uśmiecha się jej uśmiechać do durnych pizd, bo głupim cipom się tak chce...
Jeżeli zachodzę do sklepu obczaić sobie buty, to oglądam buty, a nie miny i jej humory bo mam ją w dupie i płace za buty, a nie za jej pysk, a jak chcecie płacić za uśmiech, to se idź lafiryndo jedna z druga do burdelu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy Sklep W Kauflandzie

tam perdolisz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy Sklep W Kauflandzie

Czesio.....ale żeś się rozchodził..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy Sklep W Kauflandzie

świetne buty!! :)
a dziewczyny. pożal sie boże . Wysoka blondyna wyglada jakby ta praca ja meczyla i za kare tam byla.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy Sklep W Kauflandzie

Wszystko każdemu nie pasuje-luzie,ogarnijcie się do cholery bo jesteśmy wioską pod tym względem. W większych miastach ekspedientki mogą stać z gównem na głowie i ludzie nie zwracają na to uwagi bo każdy goni swoim życiem i nie interesuje go,jaka jest sprzedawczyni tylko zapyta o co chce, bierze to co chce i wychodzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy Sklep W Kauflandzie

syf w tym sklepie że poezja... nic ciekawego i laski też tragedia...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy Sklep W Kauflandzie

juz moze nie przesadzaj 'madano'

*.*
gg

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy Sklep W Kauflandzie

Sklep polecam, dziś byłam kupiłam i jestem zadowolona :) Własnie takiego sklepiku brakowało w Łomży :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy Sklep W Kauflandzie

ssij

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy Sklep W Kauflandzie

gorszego syfu nie widziałem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy Sklep W Kauflandzie

madano powtarzasz się :P poznaliśmy już Twoje zdanie. Ja tam syfu nie widziałam, a jak się nie podoba to nikt Cię nie zmusza do kupowania w tym sklepie.. moim zdaniem powinno być więcej takich sklepików z przystępnymi cenami, bo im galeria nie zagrozi :) tyle w temacie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy Sklep W Kauflandzie

byłam w tym sklepie z znajomą i powiem szczeże że fajną mają biżuterię

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy Sklep W Kauflandzie

Nie polecam tego sklepu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy Sklep W Kauflandzie

Ja kupiłam już 3 pary butów i biżuterie,i tak jak ktoś napisał wczesniej ze ide na zakupy a nie patrzec na ekspedientke ale bez przesady,obsluga jest przede wszystkim wizytowka lokalu.a to ze zarabia 1000 zl to sa lomzynskie realia,nikt jej na sile nie kazal isc do pracy.trudno jest o dobrego pracownika.tez prowadze lokal i wiem ze czasami dobrze jest posluchac opinii klientow.szkoda dobrego pomyslu,bo obsluga naprawde moze odstraszyc...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy Sklep W Kauflandzie

KUpiłam buty, ale przechodząc obok sklepu dość często ( z racji zakupów spożywczych ), nie mam zbytniej ochoty wejść, jak widzę te znudzone i zniechęcone miny tych dziewczyn, które tam stoją, mam wrażenie jakby za karę .

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org