poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Horoskopy

Hej!

Ostatnio dużo myślałam o zdarzeniach z przyszłości, o ludziach, którzy niby znają przyszłość i bardzo mnie to ciekawi, czy można poznać swoją przyszłość? Jak jest Waszym zdaniem? Z jednej strony wielu ludzi przepowiadało końce świata, które się nie sprawdzały, z drugiej wiele osób korzysta z usług wróżek, opiera swoje decyzje dotyczące przyszłości o horoskopy, np. o takie informacje jak tu: http://bralloso.com/kosmos/index.php. Nie wiem co o tym sądzić, z jednej strony wydaje się to dziwne, a z drugiej niektóre rzeczy okazują się logiczne...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Horoskopy

tak mozna, daj mi 2 stowy i ci powiem co i jak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Horoskopy

Bzdura. Nie ma przyszłości przypisanej nam z "góry", bo inaczej wykluczałoby to raczej posiadanie wolnej woli, skoro wszystko byłoby już zaplanowane, całę nasze życie. Każdy jest kowalem własnego losu i to nasze decyzje wpływają na nasze życie a nie idiotyczne przepowiednie wróżki Petroneli czy innej cudownej wieszczki.



Mirror, mirror on the wall
Shouldst not grave pleasures be my all?
For if I shall see thy Will be done
Grant Me the Witchcraft of thy tongue

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Horoskopy

Bardzo ciekawy temat poruszyłaś. Ja do niedawna wierzyłam w te pierdoły, a nawet w jeszcze więcej czyli radiestezja, bioterapia itd. Niedawno bardzo dużo zrozumiałam i wiem że to wszystko to jest dzieło szatana. Tylko Pan Bóg zna naszą przyszłość. Gdy wróżymy lub inna tzw. magia to wtedy zwracamy się do złego duch ( szatana ) i pytamy o przyszłość, a szatan nie jest godny by coś takiego wiedziec. Wtedy szatan może być blisko nas by wpływać na nasze decyzje i życie. W kilku słowach nie jestem w stanie opisać tego co wiem. Proponuje byś ściągneła z internetu: o niebezpieczeństwach Wschodu, New Age, ezoteryzmu, radiestezji, magnetyzmu, hipnozy. Opracowanie na podstawie świadectwa ojca Jacquesa Verlindea, Pan Bóg mnie ocalił.
W domu mam materiały na CD bardzo ciekawe, są to świadectwa osób zajmujących się takimi rzeczami. Opowiadają do czego to ich prowadziło, mieli myśli samobójcze, dopiero terapia egzorcysty uwolniła od wpływu szatana. To są straszne rzeczy. Natomiast przepowiadania końca świata, to też bzdura, ktoś na tym próbuje zarabiać. Tylko Pan Bóg to wie. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Horoskopy

Cześć, ja zawsze lubię wiedzieć co mnie spotka, dlatego często korzystam z przepowiedni wróżki http://www.wrozka24.com/indywidualna-przepowiednia-2016/ i faktycznie wiele się sprawdza ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org