sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ferrari 360 Spider

Dziś widziałem Ferrari na BLM rolnicy się bogacą tak trzymać :))
Ciekawe co na to miastowi :))) Taki sam jak ten na zdjęciu :))




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ferrari 360 Spider

Ładny, a skąd wiesz, że rolnika? Nie zagląda się nikomu w kieszeń.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ferrari 360 Spider

Ja nikomu nie zaglądam w kieszeń ciesze się jak się ludzie bogacą ... nie wiem czy rolnika ale na BLM był.
Ważne jak ktoś płaci podatki bo prawdziwy patriota powinien płacić a to co robi z zarobionymi pieniędzmi to jego sprawa.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ferrari 360 Spider

Rolnicy to dobre cwaniaczki i wiedzą jak kombinować aby mieć jak najwięcej ulg i więcej dofinansowań....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ferrari 360 Spider

Fakt , ziemia jest u nas droga i na obecną chwilę jest jej mało , ale za parę lat , jak skończą się dopłaty Unijne , to wtedy będzie większa podaż i spadną ceny . Dlaczego ? , a bo małe kilku/kilkunasto hektarowe gospodarstwa sobie nie poradzą , a i młodym nie chce się pracować na roli i każdy chce do " miasta " .
Teraz , oprócz dopłat bezpośrednich do ha , rolnik może korzystać z różnych programów pomocowych . Buduje i modernizuje gospodarstwo , kupuje nowe sprzęty , samochody , a wszystko to dzięki dopłatom Unijnym , które to niejednokrotnie pokrywają i 80 % wartości inwestycji , reszta na nisko oprocentowane preferencyjne kredyty .

Rejestruje się jako VAT-owiec i już w koszty wsadza prawie wszystko ; począwszy od modernizacji gospodarstwa , np głupie wyłożenie podwórka kostką czy ogrodzenie , do wymiany ( jak jest sprytny i odpowiednio to zaksięguje - na budynki gospodarcze ) , niektórych urządzeń i wyposażenia domu prywatnego , poprzez zakup samochodu , kosztów utrzymania takich samochodów , jak np opłaty OC, AC itp przeglądów i remontów ( np wymiana opon czy akumulatora ) , paliwa do prywatnych celów , sprzętu komputerowego , telefonów dla siebie, żony , dzieci i innych pociotków i wszelkie opłaty za media , np internet , telefon ....

Jak jest sprytny , to prawie wszystko może i może dużo na tym skorzystać .

W Unii kryzys finansów , niedługo już ograniczą fundusze pomocowe i zlikwidują dopłaty . CO WTEDY ?
Mali padną , a duzi jak do tego czasu się jeszcze nie obkupili , to będą mieli większy wybór ofert sprzedaży , tym samym spadną ceny ziemi .

PS:
Nie piszę tego dlatego , że niby , zazdroszczę PRAWDZIWYM ROLNIKOM ich ciężkiej pracy , ale przedstawiam tylko fakty .
Mądremu i pracowitemu wszędzie będzie dobrze .
ZLIKWIDOWAĆ KRUS , zrównać wszystkich obywateli tego państwa , niech każdy płaci TAKIE SAME PODATKI i ponosi takie same koszty UBEZPIECZENIA , jak korzysta ze świadczeń i dobrodziejstw , na równi z innymi .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ferrari 360 Spider

po naszych drogach Ferrari?!Gratuluję rozrzutności i pomysłowości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ferrari 360 Spider

malo juz u nas prawdziwych rolnikow, tylko biznesmeny same
i dziwie sie, ze taka fura... bo to benzyna a nie diesel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ferrari 360 Spider

to replika z firmy bojar tuning, nie kosztuje kokosów ale wyglada jak prawdziwa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ferrari 360 Spider

A czy wy myślicie że jak już rejestracja BLM to rolnik?
Kiedy teraz tu co drugi Pan z miasta budjue sobe willę na wsi mieszka i wcale nie ma nic wspólnego z wsią.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ferrari 360 Spider

ten Pan jest z Piątnicy i z tego co wiem nie jest rolnikiem :) Pozdrawiam Łomżyniaków jezdzacych golfami :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ferrari 360 Spider

No właśnie masz kasę to uciekasz na wieś, a właścicielowi gratuluję i fury i odwagi na naszych drogach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ferrari 360 Spider

Jezu jaki temat buehheheheheheh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ferrari 360 Spider


CZY TO BL , czy BLM , BKL itp , czy Wy myślicie , że jesteście czymś lepsi lub gorsi od siebie ?
Czy to " blacha " zmienia lub wartościuje człowieka ?

KTO SIĘ CHAMEM URODZIŁ , TEN PANEM NIGDY NIE BĘDZIE!

NIE TEN CHAM , KTO ZE WSI , bo tam są i ludzie , dużo więcej wartościowi od niektórych z Was , CHAMEM JEST , TEN CO MA TO WPISANE W ŚWIADOMOŚĆ !

MENTALNOŚĆ PROSTAKÓW !

PS :
W WARSZAWIE , gdzie byś się nie zatrzymał , każda ta rejestracja będzie uznana za wieśniaka i czym się tu licytować ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ferrari 360 Spider

popieram zezowate szczescie ale chocby Łomżyniaków bil po glowie mlotkiem to nie zmieni tego nic, nadal beda sie uwazac za wielkich "miastowych"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ferrari 360 Spider


Mają ch..e kompleksy , a 90 % to POTOMKOWIE ROZTRZĄSACZY GNOJU !

BLACHA NIE CZYNI CZŁOWIEKIEM !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ferrari 360 Spider

Szczerze??? Ferrari 360 to najgorsze gow** jakie moze byc. Sypie sie wszystko co moze i Ferrari najchetniej pozbyłoby sie tego modelu razem ze skrzynia automatyczna F1 :) Jarajcie sie dalej :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ferrari 360 Spider

rewq masz racje lepsza jest Twoja bema Mi osobiście się podoba te Ferrari i ma dobrą opinie we Włoszech, no cóż niektórzy jak oglądają buty i ich na nie nie stać to narzygają do środka z żalu.
A jeśli chodzi o BLM to też nim jestem :))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ferrari 360 Spider

Dziś znowu widziałem te Ferrari zaje...... jest a jaki ryk silnika, później stał pod Kauflandem ma skrzynie F1



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ferrari 360 Spider

A tu drobna ciekawostka.... szczególnie zerknijcie na blachy.....

http://moto.allegro.pl/ferrari-f-430-spider-f1-replika-mk3-piekne-cabrio-i2330647584.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ferrari 360 Spider

pieknie brzmi powiadasz? skrzynia f1? :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ferrari 360 Spider

ja to wiem Zbychu czyje te Ferrari 360 ....




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ferrari 360 Spider

robciu cicho haha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ferrari 360 Spider

te jest na BLM i na pewno nie replika znam sie trochę :)
Robciu tylko cicho powtarzam !!!! haha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ferrari 360 Spider

spoko Zbychu wiem o co chodzi he he he

ale git maszyna ...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ferrari 360 Spider

Autor: rewq (---.110.techtel.pl)
Data: 07-05-12 01:02

Szczerze??? Ferrari 360 to najgorsze gow** jakie moze byc. Sypie sie wszystko co moze i Ferrari najchetniej pozbyłoby sie tego modelu razem ze skrzynia automatyczna F1 :) Jarajcie sie dalej :)

Nie mogę takich gości jak Ty.Ferrari to "bella machina" i nic z dziedziny techniki nie dorówna tej marce.
Twój Golf III pewnie lepsze co?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ferrari 360 Spider

Hehe dziedzino techniki Ty a wiesz ile rzeczy siedzi w tym ferrari np z fiata pandy? Po Łomży jezdzi duzo samochodow w podobnej cenie i przy kazdym sie bredzlujecie?? Poprostu fajny samochod od co!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ferrari 360 Spider

ooo moje ferrari :D
Bunio morda bo w pizdę dostaniesz, się takiego dorobisz to się dopiero wypowiadaj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ferrari 360 Spider

dziwie sie, ze tatus nie dal wiecej.... do Lambo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ferrari 360 Spider

sorki Bunio nie doczytałem :D miało być to do rewq

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ferrari 360 Spider

Czekam :*

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ferrari 360 Spider

ZLIKWIDOWAĆ KRUS , zrównać wszystkich obywateli tego państwa , niech każdy płaci TAKIE SAME PODATKI i ponosi takie same koszty UBEZPIECZENIA , jak korzysta ze świadczeń i dobrodziejstw , na równi z innymi.

Święte słowa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ferrari 360 Spider

zbychu hu... sie znasz przeczytaj opis aukcji nie sie podniecacie

Ferrari F-430 Spider F1 Replika MK3 Piękne cabrio---pisze replika
hahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ferrari 360 Spider

a kto powiedział że to to samo Ferrari ja widziałem na BLM a gość kupił takie identyczne Ferrari porównaj sobie tył i środek akurat na tym modelu sie znam

http://allegro.pl/ferrari-f360-uwaga-stan-salonowy-bezwypadkowy-i2313582065.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ferrari 360 Spider

No to ma ktoś niezłe autko do bujania , bo po co komuś na miasto Ferrari hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ferrari 360 Spider

a na co? na wieś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ferrari 360 Spider

Po Łomży już dawno jeździ czerwono-czarna replika Ferrari na nr BL...
Ciekawe czy ten na BLM to prawdziwe Ferrari...jeśli tak to gratuluje "rozsądnku" właścicielowi i życze powodzenia w jakiejś naprawie,na pewno łomżyńskie mechaniory naprawią wszystko od ręki hehe :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ferrari 360 Spider

Ja pierdziele jaka zawiść jak go było stać na Ferrari (a jest to oryginał ) to i stać na serwis a nie musi w Łomży tylko w Warszawie

http://www.dealer.ferrari.com/ferrari-warszawa/index.php



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ferrari 360 Spider

na statku będzie stał wieczorami hahahah

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ferrari 360 Spider

Żadna zawiść.Fajnie że ma Ferrari,ale na nasze PL "super" drogi to chyba nie najtrafniejszy wybór....

No ale to jego autko i jego sprawa,niech sie dobrze spisuje! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
podatek od mleka dla rolnikow

kiedy ma wejsc podatek na mleko dla rolnikow 24 procentowy ?glosnio o tym moze juz ktos wie? NIECH W KONCU PLACA PODATKI JAK KAZDY.sprawiedliwosc musi byc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ferrari 360 Spider

dziś ten gościu był w Śniadowie fajna fura i to nie replika skrzynia manualna



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ferrari 360 Spider

Czyli jakiś rolnik ze śniadowa śmiga Ferrari - no super :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ferrari 360 Spider

To w Śniadowie tylko rolnicy mieszkaja??Hmm...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ferrari 360 Spider

A kto?Przedsiębiorcy z Łomży w Śniadowie?Raczej troszke bliżej...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ferrari 360 Spider

Masz jakiś ograniczony troszke rozum :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ferrari 360 Spider

Hehe no racje ...w Śniadowie zero wieśniaków tylko same intelygenty z Ferrari...

Wział jakiś dotacje i teraz lata pewnie z naklejką Unii na klapie w Ferrari ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org