środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ekogroszek

Witam, proszę o podzielenie się opiniami w temacie gdzie w Łomży lub okolicach można zakupić dobrej jakości ekogroszek. Weźmy pod uwagę- jakość, uczciwość sprzedawcy i cenę, pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ekogroszek

604-933-798 polecam, koleś ma tani i dobry ekogroszek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ekogroszek

Poruszałem już temat, ale powtórzę ja kupuje na taniopal.pl z dowozem. Fajny suchy ekogroszek w wentylowanych workach, spala się ok nie zostawia dużej ilości popiołu, mają również ekogroszek wysokoenergetyczny.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ekogroszek

na wlocie do ostroleki jest sprzedaz takie surowca

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ekogroszek

Dobry, suchy, z niską zawartością popiołu ekogroszek mozna nabyć dzwoniąc pod nr 509 637 149. O rzetelności firmy świadczą pozytywne komentarze kupujących m.in. na Allegro. Dotatkowo jest tablet gratis - min 10T węgla dowolnej postaci - można kupić samemu lub wraz ze znajomymi. Polecam, warto tam zadzwonić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ekogroszek

Ogrzewać dom można też paliwem z biomasy pellety, Ceny za tonę jeśli znajdzie się dobrego dystrybutora Stelmetu kształtują się bardzo przystępnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ekogroszek

Najwyższa możliwa wartość opałowa przy zachowaniu zerowej spiekalności oraz najniższej na rynku zawartości popiołu i siarki powoduje, że jest to paliwo dla najbardziej wymagających uzytkowników, ceniących komfort i wygodę - Obecnie najlepszy ekogroszek na rynku - 100% Polski

Szczególnie polecamy do nowoczesnych kotłów typu: Hef, Proeco, FunkeSilver, Sztoker, Galmet, Pleszew


alojamiento Cerler


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ekogroszek

B&E Energy, zamawiasz przez internet, szybka dostawa. Pomoga w doborze no i jakość jest bardzo wysoka. Nawet nie wiedziałem że ekogroszek może się tak szybko rozpalać. Dowóz na terenie całego kraju. Mi go polecili znajomi, ale najpierw przejchałem się dwa razy na czeskim ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ekogroszek

PGE S.A

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org