niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
rycerska

wiecie co sie stalo na rycerskiej ze byla karetka i policja?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rycerska

Jasia w kaftanie wynosili.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rycerska

kieruje to pytanie to normalnych ludzi takze ty odpadasz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rycerska

zezowaty i raqlan dawali sobie buziaczki na zgodę :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rycerska

Słyszałem, że jakaś starsza pani się przewróciła, ale chyba to nic poważnego. Tak przynajmniej mówi mój znajomy, który właśnie u mnie siedzi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rycerska


maruda, ty to mnie w pompę możesz cmoknąć !

I loda lepiej zrób andzi c vel CXRSa1 wszak , aż takim przyjacielem twoim się teraz zrobił .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rycerska

zezowaty:0
raqlan twoim wiekszym przyjacielem jest :)
Pod twoja nieobecnośc wypowiada się w twoim imieniu:):)

Widocznie masz słodkie usta złotousty:):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rycerska

zezowate kto tobie??? często pomaga w załatwianiu potrzeb fizjologicznych???? bo od jakiegoś czasu nie wspominasz nic o mokrych majtach czy oddawaniu moczu na kogoś ??????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rycerska







maruda , wszędzie cię pełno i włazisz wszystkim , jak brudna koszula w d... ę z głupimi uwagami .

NIE ZAŚMIECAJ LUDZIOM TEMATU !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rycerska

Normalny człowiek nie zadaje takich pytań, w dodatku publicznie na forum. Gdybyś pomieszkał w większym mieście łeb by Ci eksplodował z ciekawości, tu karetka tam radiowóz tu znowu straż ku*wa co za naród.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rycerska

Normalny człowiek zauważa że obsrywa innych i nie zwraca innym uwagi że źle robią:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rycerska

zezowate mendo, prawda czy fałsz?

zezowate kto tobie??? często pomaga w załatwianiu potrzeb fizjologicznych???? bo od jakiegoś czasu nie wspominasz nic o mokrych majtach czy oddawaniu moczu na kogoś ??????

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org