niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dekoracja kościoła

Czy ktoś może polecić firmę lub osobę, która w przyzwoitej cenie zrobi dekorację kościoła na ślub?

Proszę o poważne odpowiedzi i podanie konkretnie cen i tel lub adresu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dekoracja kościoła

_mały_ ? wiesz coś na ten temat ????




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dekoracja kościoła

--------------------------------------------------------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dekoracja kościoła

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dekoracja kościoła

Tabernakulum to jedyna dekoracja kościoła. Kto tego nie rozumie zapraszam do teatru.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dekoracja kościoła

a co to je te tabernakulum?

i po jaki h..j dekorować ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dekoracja kościoła

za te pieniądze co kroją kiecowi to już powinno być zaje.biście przystrojone i każdy powinien mieć posypane tzn polane :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dekoracja kościoła

Często kościelni mają swoje dekorację i w opłacie dla nich jest to wliczone. dopytaj się w kościele.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dekoracja kościoła

Widzę, że jak zawsze dużo opinii troli. Prosiłam o mądre wypowiedzi.

Maniuszek niestety u mnie w kościele młodzi sami dekorują kościół.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dekoracja kościoła

...ja brałem z takiej małej kwiaciarni na przykoszarowej (od strony Mechaniaka)... za ile chcesz za tyle ci zrobi...najtaniej będzie z margaretek...:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dekoracja kościoła

no co qrwa nie jest tak ? te głąby w kiecach za ten hajs powinni sami stroić włącznie z czyszczeniem fug na parkecie :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dekoracja kościoła

denver sam jesteś głąb, jak nie potrafisz czytać ze zrozumieniem to siedź spokojnie w swoim gimnazjum i się nie wychylaj jak dorośli rozmawiają.

Sławek dziękuję za podpowiedź.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dekoracja kościoła

Ja wszystkie kwiaty na wesele (wystrój sali, Kościoła, samochodu i wiązanki) zamawiałam w pracowni florystycznej pani J. Winko, tel: 600969960, ale nie wiem czy sie nie zmienił bo to było prawie dwa lata temu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dekoracja kościoła

My zamawialiśmy dekoracje z kwiaciarni,która znajduje się w Kauflandzie,nie wyszło nas dużo,bo zdobyliśmy kontakty do ludzi,którzy mieli tego samego dnia ślub i zrobiliśmy zrzutkę.Pan z kwiaciarni sam nam to zasugerował.Zmieniali tylko świece po każdej mszy.Wystrój bardzo ładny,zresztą mają kilka opcji do wyboru.My byliśmy zadowoleni.Polecam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dekoracja kościoła

A jaki jest koszt takich dekoracji?
Czy w 300 zł można się zmieścić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dekoracja kościoła

Nie pamiętam ile wyszedł sam Kościół, ale wydaje mi się, że dużo więcej. tygrys600 ma rację, żeby dogadać się z innymi parami, które biorą tego samego dnia ślub i się zrzucić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org