niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Elektryk.. poszukiwany ?

Jeśli potrzebujecie elektryka ( instalacje elektryczne, cyfrowe systemy kamer, alarmy) lub Wasi znajomi to polecam
Elektryka - profesjonalnie i w dobrej cenie !
795- 180- 284

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elektryk.. poszukiwany ?

Jego akurat polecam elektryka bez zarzutu, alarm śmiga zrobili jak chciałem polecam.

http://swietnafirma.pl/nFirma.aspx?id=619558&s=h87jc42m&n=wachowski-grzegorz-install&miasto=lomza



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elektryk.. poszukiwany ?

Tego pana nie polecam nikomu, umawia się na wykonanie instalacji, następnie dzwoni ktoś z Białegostoku, przekłada termin w jego imieniu, oczywiście zaliczka wzięta, a jak już zaczął prace to z szybkich terminów zrobił się ponad miesiąc, aż w końcu zrezygnowałem i mam puki co nie skończoną instalację przez tego pana

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elektryk.. poszukiwany ?

Imię (nazwa) użytkownika: Yarek
Posty: 3
E-mail: j-wachowska@wp.pl

Imię (nazwa) użytkownika: Pan z Klasa
Posty: 2
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Jedna i ta sama osoba reklamuje się.
Spróbujcie wykonywać dobrze zlecone prace a autoreklama nie będzie wam potrzebna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elektryk.. poszukiwany ?

Bym poprosił o telefon na 795-18-02-84 (Grzegorz), a wyjaśnimy sytuację.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elektryk.. poszukiwany ?

nowy2012 zadzwoń, a wyjaśnimy sytuację, bo widzę nie porozumienie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elektryk.. poszukiwany ?

Tez mialam doczynienia z tym Panem na Mojej budowie, obiecywal ze bedzie szybko i solidnie a ciagle musialam ponaglac telefonami zeby sie zjawil....nie polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elektryk.. poszukiwany ?

Kto szuka ten znajdzie ? w Łomży elektryków od zatrzęsienia :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elektryk.. poszukiwany ?

Też nie polecam,on w życiu prądu na oczy nie widział ,a się reklamuję jako fachowiec.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elektryk.. poszukiwany ?

nie polecam, a wręcz przeciwnie odradzam, brak powagi i profesjonalnego podejścia ze strony tego fachowca.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elektryk.. poszukiwany ?

a możecie więcej napisać?
bo ja znam tylko dobre opinie, i mam zamiar tego Pana wziąć

dziękuję

onaion

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elektryk.. poszukiwany ?

Polecam P.Kurpiewskiego--tel.516 486 707--zrobi wszystko jak należy.


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elektryk.. poszukiwany ?

u mnie niedawno została zrobiona elektryka w domku, i tę firme mogę polecic z zamknietymi oczami, znaja sie na pracy , na nowosciach, są poprostu profesjonalistami i stosunkowo niedrogo, ale naprawdę o nic sie nie martwisz, jak chcesz to podaj adres e-mail albo gg to podam Ci do nich nr, napewno bedziesz zadowolony, a robie to tak, bo zaraz ktos ich skrytykuje,ze sie reklamują .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Elektryk samochodowy

Szukam elektryka samochodowego.Chce naprawic centralny zamek.

PL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elektryk.. poszukiwany ?

Jako elektryk Katowice https://www.elektrykslask.pl/elektryk-katowice jestem zawsze gotów sprostać Twoim oczekiwaniom i potrzebom w zakresie elektryki. Moje usługi obejmują nie tylko instalacje elektryczne, ale również szeroki zakres innych działań związanych z energią elektryczną.

Jeśli chodzi o instalacje elektryczne, zajmuję się ich projektowaniem, montażem oraz konserwacją. Działam precyzyjnie i zgodnie z najnowszymi standardami, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo i skuteczne funkcjonowanie Twojej instalacji.

Jako elektryk Katowice, zdaję sobie sprawę z rosnącego znaczenia energii odnawialnej. Jeśli zależy Ci na zrównoważonym rozwoju i oszczędności energii, mogę zająć się montażem paneli fotowoltaicznych na Twoim dachu. Dzięki nim będziesz mógł produkować własną energię elektryczną, co nie tylko obniży Twoje rachunki, ale także przyczyni się do ochrony środowiska.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org