niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Catering

Szukam dobrego i niedrogego cateringu na komunie mozecie cos polecic z gory dziekuje za informacje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Catering

polecam panią Góralczyk z Podgórza , byłam na komunii gdzie właśnie catering był od tej pani i muszę powiedzieć rewelacja po prostu super dania były prawdziwie domowe , nawet ciasto było od tej pani . Moja koleżanka też zamawiała od niej i też sobie bardzo chwaliła . smacznie i nie drogo
polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Catering

Polecam catering z zambrowa, daleko ale mają niskie ceny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Catering

A jak cenowo u tej pani z podgórza czy w zambrowie moze ktos zamawial juz catering na komunie i moze napisac co i jak dokladniej ile dan i jaka cena z gory dziekuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Catering

witam:) mogłabym poprosić o jakieś namiary na ten catering z Zambrowa??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Catering

prosze o numery konataktowe do catringów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Catering

ja mam taki numer 512 990 595 ale nikt nie odbiera prawdopodobnie tez tanio i smacznie ale nie moge sie dodzwonic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Catering

Widocznie było za tanio i za smacznie :)
I przestało się opłacać :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Catering

nie wiem kolega dal mi ten numer dzwonie od rana sygnal jest ale nikt nie odbiera moze pozniej sprobuje a jak kos ma jeszcze jakies namiary to poprosze bardzo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Catering

W Kupiskach, Sala Weselna nie pamietam dokladnie nazwy, ale bralem ost. do swojego lokalu i polecam!! tel. 505652231.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Catering

Tu jest adres i numer telefonu do tych z zambrowa. Nie orientuje się jaka jest cena na komunię, jeżeli chodzi o cenę na wesele to mieli najtaniej. Nigdzie w łomży ani w okolicach nie znalazłam taniej. Jedzenie też jest super.
Tu jest adres ich strony ale patrzę, że jeszcze jest w przygotowaniu oprócz adresu i telefonu nic na niej nie ma http://www.catering.ns48.pl/index.php?option=com_contact&view=contact&id=2&Itemid=30.
Zadzwoń i zapytaj się.

Wojciech Grodzki Catering
Zambrów, woj. podlaskie, kod 18-300
Ulica: Wiśniowa 29
Telefon: 862760058

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Catering

oto numer do pani Góralczyk z podgórza (86) 218-00-58 , na pewno nie pożałujesz porcje są duże nie jest zrobione aby na talerzu coś było , ja byłam zachwycona , bardzo ładnie podane i smaczne z tego co wiem to jeśli chodzi o cenę to też przystępna ,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Catering

komórka Pani Góralczyk : 509-549-039 Godna polecenia, przepyszne jedzonko pięknie podane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Catering



maruda, a co ty możesz wiedzieć o dobrym cateringu , jak ty korzystasz TYLKO ze stołówki MOPSu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Catering

znalazlam catering 35 zl za osobe za 2 dania cieple zupe i 5 przystawek razem z obsluga . mam pytanie czy to jest dobra cenna czy znajde cos taniej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Catering

Zk Czerwony Bór oferta nie do przebicia.
Danie obiadowe 3,50zł
Dowóz gratis wraz z konwojem.
Obsługa trochę zmanierowana

35zł to bardzo drogo. Są tacy co do tego dorzucą jeszcze 0,5l. luksusowej na parę i pokaz magika z zespołem downa, a nawet po negocjacjach dadzą roczny termin płatności. Wystarczy podzwonić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Catering

35 to jest bardzo dobra cena. Dzwoniłam po różnych firmach i jest od 65 z obsługą. Jeśli możesz to podaj mi namiary do tej firmy. d-milena90@wp.pl Z góry dziękuje :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Catering

725039501 to jest do nich numer pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Catering


Górskie Ponikły Stok 20
18-312 Rutki
pow. zambrowski
woj. Podlaskie


Piotr Łapiński
tel. 501 677 959

Adresy e-mail:
piotrlapinski86@gmail.com

Teresa Łapińska
tel. 509 093 103

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Catering

do d-milena90 czesc chcialam sie dowiedziec czy moze kontaktowalas sie z tym cateringiem co podalam ci numer i czy dogadalas sie i jak to wyglada u ciebie pytam sie z ciekawosci bo dzis byl u mnie ten pan naczynia przywiozl bardzo w porzadku czlowiek jak bym mogla otrzymac informacje od ciebie byla bym wdzieczna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Catering

pani maria z jedwabnego nam kiedys robila rewelacja nr tel 862172683 polecam.

kaja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Catering

509549039 - super smacznie. Polecam...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org