sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Praca u zieja

Witam
Czy ktos cos wie jak tam atmosfera i warunki pracy u zieji?

TURBO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca u zieja

ok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca u zieja

zapytaj się tych których zwolnił a się zdziwisz na jakie upokorzenia ludzie sobie pozwalają by pracować...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca u zieja

atmosfera ok. 2 tys. sie zarobi. świeże powietrze a wkrótce i naturalne solarium gratis.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca u zieja

tzn zadna rewelacja a i taki sam *** pewnie jak i ja teraz u takich dwoch pracuje
a jak tam kierowcy maja

TURBO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca u zieja

a wogole jest tam praca? Zadnych zlecen, sezonowi nie wracaja do pracy, Zieja nie ma zlecen, wiec? Na chwile obecna zbyt niepewna sytuacja zeby sie tam pchac.. A poza tym, praca jak kazda inna fizyczna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca u zieja

Operator koparki ma na początek 2500netto a doświadczony z czasem osiąga 3-kę z przodu, ale dużo się pracuje bo po 60h tygodniowo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca u zieja

Jakieś 2 lata temu jak przyjmowali do pracy to na dzień dobry przy wypełnianiu ankiety straszyli ludzi że szef po budowie z alkomatem lata!

Byłem osobiście i sam dostałem takie ostrzeżenie!
Ja oczywiście alkoholikiem nie jestem!



http://www.abantonino.blog.onet.pl -Szukasz pracy zobacz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca u zieja

1/ PW ZIEJA jest dobre w tym co robi, i nie dziw się , że lata z alkomatem. Bo jak robota będzie do doopy, to firma głównie straty poniesie,
2/ załóżcie własne firmy i nie pilnujcie pracowników, ilu z nich wykona swoją pracę, większość będzie chlać albo stać przy łopacie

onaion

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca u zieja

Pracownik fizyczny na start dostaje 1600zł na reke za 250 godz pracy .Dojazd na budowe sie nie liczy,wiec w pracy jestes ok 12 godz dziennie.Wszystkie soboty tez po 10 godz plus dojazdy.Nie przyjdziesz do pracy zabieraja ci 50zł plus stracona dniowka.Deszcz nie deszcz pracujesz.Powodzenia.

PL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca u zieja

Ale za to badania robią za darmo:)

PL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca u zieja

wszystko się zgadza to co piszecie robota nie jest lekka, deszcz czy słońce masz pracować, od pon do soboty, sobota nie jest obowiązkowa ale płatna tyle samo co normalny dzień, dojazdy nie płatne, atmosfera ok ale jak będziesz podpierdalał ludzi to będziesz miał jeszcze gorzej jak w celi grypsującej tak cię chłopy uchodzą, z alkomatami jeżdżą i jak dobrze pamiętam to odejmują coś z wypłaty za promile.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca u zieja

1600 zł czyli na wegetację wystarczy a uczciwie licząc wyszło by
jakieś 2000 zł netto !

A może jakaś księgowa wyliczy to dokładnie jeśli jest na forum ?





http://www.abantonino.blog.onet.pl -Szukasz pracy zobacz

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org