sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Panie radny Chrzanowski - syf na Strzelnicy

Panie radny Chrzanowski czy nie przeszkadza Panu widok z okna ? Mieszka Pan tuż obok skate parku a wręcz Pana okna na nią wychodzą! I co ? I nic ! Cały rok niewiele się tam robi ... byłem bardzo cierpliwy ale ile można wytrzymać !

Zimą praktycznie zero odśnieżania - schodki prowadzące przez teren obiektu zawalone śniegiem. Cud że nikt nie złamał nogi ! a może i ktoś złamał ale nic o tym nie wiem ! Nastała wiosna i to samo - czyli zero zainteresowania - pełno papierów, butelek i innych śmieci, które odkrył stopniały śnieg. Do tej pory nie uprzątnięto piachu, którym zimą nieudolnie posypywano niektóre przejścia ! Latem praktycznie zerowa pielęgnacja zieleni ! Niedługo chwasty przerosną krzewy tam zasadzone ! Brak ogrodzenia boiska do siatkówki plażowej sprawia, że więcej tam psich gówien niż piachu ! Tam mają sie bawić nasze dzieci ?
Myślałem że to spółdzielnia ma sprzątać ten teren ale poinformowano mnie że strzelnica to obiekt miasta !

Panie radny może by się Pan tym zajął ? Funkcja radnego nie polega na ładnym wyglądaniu w garniturku podczas sesji Rady Miasta i braniu diety !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie radny Chrzanowski - syf na Strzelnicy

rikitiki masz zupełną rację. Byłam tam ostatnio z córeczką która ma 1,5 roku i jeszcze nie rozumie tego że do psów nie można podchodzić i wogole. Pewien pan szedl wlasnie z psem na smyczy bez kaganca i mowi o lepiej niech nie podchodzi bo moze ugryzc, to jest przeciez miejsce dla ludzi a przede wszystkim dla dzieci a nie miejsce do wyprowadzania psów!!! Tragedia... Jak dzieci i ich rodzice maja sie tam czuc bezpiecznie skoro peło tam psów!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie radny Chrzanowski - syf na Strzelnicy

emilkrzys w takiej syutacji od razu nalezy dzwonic na straz miejska

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie radny Chrzanowski - syf na Strzelnicy

Te pytania zadajemy sobie od wielu lat:
1. Jak nauczyć małoletnie bydło, które korzysta z dobrodziejstwa strzelnicy, by nie śmiecić wokół siebie?
2. Jak dotrzeć do właścicieli psów, by sprzątali kał po swoich pchlarzach?

Te pytanie kieruję wyłącznie do troglodytów, którym syf, o który się potykają, a który sami wytworzyli, zupełnie im nie przeszkadza ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie radny Chrzanowski - syf na Strzelnicy

taaa panie Mariuszu (blondloczek1) małoletnie "bydło" ma odśnieżać schody i pielić zarośnięte chwastami krzaczory ? toż same "bydło" ma zamiatać piach który leży jeszcze od roztopów a mamy już prawie maj ? :P

swoją drogą mi też przeszkadzają gówna na trawnikach i jestem zdania że właściciele powinni po nich sprzątać ale gdzie niby mają z psami wychodzić ?
Całe ulice Śniadeckiego Konstytucji i Małachowskiego obstrzelone są tabliczkami z zakazem wyprowadzania psa. Na dobrą sprawę każdy z właścicieli psów powinen chyba na rękach wynosić psa i nieść go aż na pole w okolicy działek a i tam działkowicze by ich przepędzali :)

czy nie można wydzielić tej trawiastej części strzelnicy (koło garaży) dla właśnie psów ? można postawić kosze na odchody i zrobić to miejsce typowym dla czworonogów. I tak z tego miejsca nikt nie korzysta - lezy po prostu odłogiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie radny Chrzanowski - syf na Strzelnicy

Utrzymanie porządku i pielęgnacji to zupełnie inna para kaloszy.
Do tego powołani są dozorcy ...
Ja piję do bydła, który ten porządek zniwecza, własnym prostackim instynktem braku kultury i poszanowania otoczenia, które wyniosło z chałupy ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie radny Chrzanowski - syf na Strzelnicy

Do tego powołani są dozorcy powiada Pan ? To gdzież oni są ?!
"Bydła" o którym Pan pisze nigdzie nie brakuje ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie radny Chrzanowski - syf na Strzelnicy

Ja Panu nie udzielę odpowiedzi na to pytanie.
Pytania proszę kierować do administracji osiedla ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie radny Chrzanowski - syf na Strzelnicy

Panie Mariuszu było czytać uważnie bo tym terenem nie zajmuje się administracja osiedla ale o takich rzeczach radny powinien wiedzieć najlepiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie radny Chrzanowski - syf na Strzelnicy

Nie rozumiem, jak można wyprowadzić psa, odczekać aż ten odda stolec i nie posprzątać, buractwo jednym słowem. To samo tyczy się wyrzucaczy papierków, butelek i innego śmiecia, ludzie trochę kultury.
Swoją drogą liczył ktoś ile jest koszy na śmieci na Al. Legionów? nie licząc tych przy przystankach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie radny Chrzanowski - syf na Strzelnicy

Zdaje się że na strzelnicy jest jakiś monitoring? Chyba łatwo jest więc namierzyć prostaków z ich srającymi kundlami? CZy jakiś milicjant patrzy w te monitory?

_________________________________________________________________
http://www.michalkiewicz.pl/
https://myslpolska.info/
http://kresywekrwi.blogspot.com/?m=0

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org