sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ceny sal weselnych

Witam wszystkich forumowiczów. Nie wiecie może jakie są ceny za osobę, jeśli chodzi o sale weselne? Interesują mnie wszystkie, w Łomży i w pobliżu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ceny sal weselnych

przecietna cena to 150zl za osobe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ceny sal weselnych

Większość 160 zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ceny sal weselnych

Niezły utarg...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ceny sal weselnych

drogo ale jak będziesz się targować to spuszczą z ceny
ale czegoś będzie miej na stołach lub kotleciki miejsze
w Łomży jest drożyzna ale sale mają coraz miej wesel
jest sporo cywilniaków i objad w domu w małym gronie
lub na sali

gitara gra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ceny sal weselnych

Na ten rok to od 130 do nawet 180 zł za os. Na przyszły rok ceny są na pewno wyższe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ceny sal weselnych

ktos glupoty pisze ;]
na ten rok male szanse na wolna sale, ale jesli ktos znajdzie to zaplaci 140zl albo 150zl,
jesli ktos szuka sali na 2013rok to musi liczyc sie z cena 150-160zl,
informacje sprzed 3 miesiecy ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ceny sal weselnych

nie narzekajcie bo ceny wcale nie należą do wysokich, 150 zł za talerzyk i w cenie napoje owoce ciasta i czasami nawet i tort to jak dla mnie jest super cena w porównaniu jaką ja zapłaciłem w innym podlaskim mieście, tj. 155 zł talerzyk + we własnym zakresie napoje,owoce,ciasto, tort, to sobie policzcie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ceny sal weselnych

Na ten rok nie szukam sali, pytam czysto teoretycznie. No trochę drogo w tej Łomży... A wie ktoś jak jest z Kryształowym Dworem w Giełczynie i Pasjonatą w Nowogrodzie?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ceny sal weselnych

magdalena1 nie piszę głupot. Sama w lutym szukałam sali i orientowałam się w cenach. Bez problemu znalazłam wolny termin we wrześniu, wręcz mogłam przebierac w terminach i salach. A ceny kształtowały się w takich przedziałach jak napisałam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ceny sal weselnych

Oczywiście miałam na myśli terminy w tym roku. Fakt, na lipiec i sierpień ciężko byłoby cokolwiek znaleźć ale już na inne miesiące nie ma problemu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ceny sal weselnych

w Kryształowym Dworze 150/os

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ceny sal weselnych

KasiaKa dzięki za info. Fajnie by było, gdyby już ceny nie szły w górę...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ceny sal weselnych

Plus opłata za klimatyzację, pokrowce na krzesła itp.Jeszcze troszeczkę się uzbiera:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ceny sal weselnych

siostra w wawie bedzie placic 200zl za osobe statkiem se podplyna pelna oprawa weselna na brzegu sala w stylu barokowym nie moge sie doczekac a w lomzy wiadomo za byle co trza bulic

zgrzyt hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ceny sal weselnych

Polecam zadzwonić do restauracji i zapytać. Informacje na forum są czysto hipotetyczne i nie odnoszą się do sytuacji faktycznej po negocjacji względem ilości gości i innych czynników, które wpływają na cenę.

oksana

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org