piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
W Łomży się nie da?

Owszem Panie Kamilu, da się wykorzystując luki prawne, kombinując na prawo i lewo, oszukując ludzi na kasę itp. Ładnie to się w mediach mówi, a z tą szczerością bym uważał, bo się okaże, że Pan głupoty gadasz i nie jesteś taki przezroczysty. Jako członek fundacji przyssał się Pan do pieniędzy unijnych i prawisz o abstrakcjach. „Przyciągniecie dużego inwestora nie zawsze rozwiązuje problemy miasta, a często też nie powoduje wzrostu poziomu życia, a umożliwia jedynie wegetacje.”
totalna bzdura.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Łomży się nie da?

Trochę jest jednak prawdy w tym ostatnim zdaniu bo jeśli inwestor
uruchomi nawet nie wiadomo jaki zakład i zatrudni masę ludzi na umowy śmieciowe za 1000zl to umożliwi ludziom wegetację a nie godne życie!





www.abantonino.blog.onet.pl zobacz wszystko i zarabiaj

  http://www.AWSurveys.com?R=andreo -ankiety dobrze płatne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Łomży się nie da?

Nikt nikogo na siłę nie zmusza do pracy, jak komuś nie odpowiadają warunki, to nie musi podejmować pracy. W Łomży jest ok 7k bezrobotnych i dla większości byłaby to jakaś alternatywa. Miasto też miałoby z tego dochody. Ja osobiście wolałbym pracować na śmieciowych warunkach, choćby dla zdrowia psychicznego, żeby nie siedzieć w domu i czekać aż mi spadnie z nieba. Po jednym inwestorze może przyjdą kolejni i się okaże że będzie można zmieniać pracę, awansować a z doświadczeniem będzie łatwiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Łomży się nie da?

nie mieli o czym napisać,l o jakiejś kawiarence, i o czym będzie się tam mówiło jak kuśtykający tylko w niedziele mulat przychodzi mówiąc "daj"?
no a co nam dadzą te kawiarenki? będziemy ty przyciągać inwestycje do miasta w którym poza zwiedzaniem rynku nie ma co robić?

pamiątki i historia? się tu zapomniało co za miastem stoi... tak ciężko zainwestować w te bunkry coś pokazać, jakiś przewodnik, wspomnienia, budynki i ciekawa historia, a nie tylko miejsce gdzie młodzież będzie przyjeżdżać grać w słoneczko :P

...a tu tylko rynek miasta i Urząd Miasta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Łomży się nie da?

Mr_Andrzeju: pytanie nie do mnie, ale myślę że da się to podciągnąć pod jakiś program unijny, aby tylko były na to fundusze. Te kafejki „nienawiści internetowej” to też jakiś projekt do wyciągania kasy z funduszy unijnych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Łomży się nie da?

I to jest właśnie odpowiedź czemu się nie da ...
... jak w temacie.

Wszystkie posty jakie Mr tu wcześniej zamieścił zostały usunięte.

Wszystkie postawione publicznie pytania zamieszczone w tych postach zostały usunięte

Pomór - czarna zaraza.

Boga w sercu nie macie usuwając słowa które Jego życia dotyczą.
Kim Wy jesteście (retoryczne)

Posty dotyczyły tego co zwykle
A w żadnym poście nie doszło do naruszenia prawa sformułowanego w sposób następujący

Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Pytam Was Dlaczego usuwacie Słowo które od Was nie pochodzi i nie tylko do was jest skierowane - ...

... - nie postępujcie jak Kapłani którzy zaszczuli i usuwali słowa Jezusa z życia społecznego w którym Go religijne ukrzyżowano.


O czym to świadczy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Łomży się nie da?

Re: W Łomży się nie da?
Autor: Mr_Andrzej (87.119.11.---)
Data: 13-04-12 15:37

I to jest właśnie odpowiedź czemu się nie da ...
... jak w temacie.

Wszystkie posty jakie Mr tu wcześniej zamieścił zostały usunięte.

Wszystkie postawione publicznie pytania zamieszczone w tych postach zostały usunięte

Pomór - czarna zaraza.

Boga w sercu nie macie usuwając słowa które Jego życia dotyczą.
Kim Wy jesteście ? (retoryczne)


Posty dotyczyły tego co zwykle
A w żadnym poście nie doszło do naruszenia prawa sformułowanego w sposób następujący

Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Pytam Was Dlaczego usuwacie Słowo które od Was nie pochodzi i nie tylko do was jest skierowane - ...

... - nie postępujcie jak Kapłani którzy zaszczuli i usuwali słowa Jezusa z życia społecznego w którym Go religijne ukrzyżowano.

O czym to świadczy ...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Łomży się nie da?

Czcza gadanina, nikt mi nie wmówi, że kawiarenka zamiast porządnego zakładu pracy podniesie poziom życia lub, jak kto woli zatrudnienia w mieście. Poza tym istnienie fabryk nie wyklucza istnienia miejsc obywatelskich, snobistycznych schadzek. Powiem więcej, nawet je warunkuje, bo kto będzie się tam zbierał i czym za kawę zapłaci? Bądźmy poważni, a artykuł ma ma dla mnie jakiś dziwny, dwuznaczny i tendencyjny charakter.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Łomży się nie da?

no własnie czy my skupiając się na jakiś kawiarenkach nei zaczynamy sprawy od niewłaściwej strony. Bo przecież kto do tych kawiarenek przyjdzie nie mając za co? Nic praktycznie się nie mówi ostatnio o tworzeniu nowych miejsc pracy. Kiedy powstanie jakiś konkretny zakład ktory da szansę duzej liczbie mieszkańców na zatrudnienie a co za tym idzie wzrosną zasoby finansowe meioszkanców które potem beda wydawać. Pisząc zakłąd mam na mysli nie tylko jeden ale więcej. Władze miasta w tej sprawie nie zrobiły prawie nic od prawie 25 lat.

To jest palacy problem numer jeden tego miasta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Santreo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Łomży się nie da?

w lomzy sie nie da i h u j i bardzo dobrze nie chce by miasto sie rozwijalo nie chce kolejnych obozow koncentracyjnych gdzie pensja nie starczy na godne zycie nie chce by ludzie sie mordowali w tym kraju pracujac jak dzikei osly wole zeby wqrwienie osiognelo granice zenitu i wszyscy wyszli na ulice i rozje bali cale miasto zeby nie bylo niczego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Łomży się nie da?

Fajerwerków w artykule niema, idea jak najbardziej słuszna rozmawiać trzeba. Zazwyczaj ci co nic nie robią mówią, że nic się nie dzieje. A że jest ich sporo to i głos donośniejszy :-))).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Łomży się nie da?

Mr andrejew Ty to dla mnie pasujesz na "prawiepedowfila"....chciales dziumdziac 15stolaki w swoim wieku (masz ponad 30 lat), byles katecheta i Cie wy*ebali. Te kafejki to wiem po co. Pilnuj dzieci i zony, znajdz prace, zaniechaj tej psychozy. smutne to :(

Mausz&Mausz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Łomży się nie da?

to nie blad, jestes w wilku maloletnim forumowym, a fizycznie to juz tylko Twoja żona określi. Bujaj mister sie na wieki w swoim świeci kalekim.

Mausz&Mausz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Łomży się nie da?

wilku świeci. Ty właśnie świecisz czymś niemoralnym Misterze. I nie mam na myśli tych poglądów, przez których pryzmat nadajesz. nie. Mam na myśli Twoje zwolnienie z funkcji katechety i zapędy.

Mausz&Mausz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Łomży się nie da?

Riposta w stosunku do wypowiedzi prezentowanych przez Autor: mausz (---.internetia.net.pl)
Data: 14-04-12 00:59
Data: 14-04-12 01:01
Data: 14-04-12 01:05


___________________________________________________________

Szanowny człowieku przedstawiając się mausz ...

... kimkolwiek jesteś i jakkolwiek Cię zwał to Twoje zdanie do którego masz prawo i ja tego prawa Tobie nie odbieram możesz w nim trwać jak długo i z kimkolwiek zechcesz.

Generalnie człowiek ma w oczach veritatis splendor jeśli to Ecce homo lumen Christi

Człowiek człowiekowi wilkiem (jeśli jest ja zwierzę) - tak mnie tu wytykasz mówiąc cyt. "wilku świeci. Ty właśnie świecisz..."

Skoro o wilkach mowa to prawda świecą im oczy nazywane przez myśliwych lampami. Myśliwi ze swoich ambon nieraz zaglądają im w oczy przez snajperską lunetę szukając sposobu by go upolować ...

... podobnie jak kapłani którzy patrząc w oczy Jezusa szukali sposobu aby Go zniszczyć kiedy On ich ripostował w blasku prawdy który bił mu z oczu kiedy na nich padał strach z powodu tego Bożego światła.


Nigdy nie byłem katechetą choć znam takich do których pasuje Twój opis może to nasi wspólni znajomi - Łomża jest jak większa wieś może jeszcze mnie poznasz puki co jak widzę znasz mnie ze swojej złudnej wyobraźni której dajesz świadectwo

Najgorsze co może być to fałszywe świadectwo prawdy na tle religijnym dawane przez religijne autorytety - kapłanów za którymi podążają parafianie podobni do Ciebie i podobni do tych "parafian" z Golgoty na początku Naszej Ery którzy zdiagnozowali Jezusa odbierając mu przy tym Godność sponiewieraną na sposób (nie)Ludzki i (nie)Boski.


O czym to świadczy ...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Łomży się nie da?

fabryki produkcja

gitara gra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Łomży się nie da?



[gif]http://www.olszewski.pl/papiez/plomyk.gif[/gif]



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org