piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kierowcy w Łomży jeżdżą zakazanym skrótem

Normalnie kpina odwołuję się do artykułu ze strony głównej
http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=28389
Widze że straszny problem zrobił się z tego że ktoś se jeździ polną drogą,za wjazd 500zł i 5 punktów??no i jeszcze Kruki niech foto radar tam postawio będzie dodatkowa kaska dla miasta!!!co kogo obchodzi polna droga lepiej zajęli by się osiedlami,zobaczyli co tam się dzieje,jak przeładowane tam jeżdżą samochody,z jaką prędkością!!!!Mieszkam na jednym z takich osiedli ul.Zawady przedmieście droga tragiczna ułożony z płyt,dziura na dziurze,brak chodnika,piesi spacerujący po tzw.drodze brak "leżących policjantów",jakich kol wiek ograniczeń i samochody jeżdżące często z prędkością przekraczającą 60-70km to tym się nikt nie zajmie tylko tym ze rozj...ą jakąś polną drogę.Normalnie to chyba na pryma aprilis ten artykuł!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kierowcy w Łomży jeżdżą zakazanym skrótem

dobrze wiedziec.. Przez tyle lat tamtym "skrotem" jezdzilem, a teraz nie moge :) inteligencja sluzb, zamiast postawic zakaz ruchu dla pojazdow powyzej 3,5t to najlepiej zabronic wszystkim, bo po co, a kasa zleci. Lepiej wzieliby sie na pilnowanie porzadku na ulicach i kontrolowanie pojazdow jezdzacych nieprzepisowo, parkujacych i stwarzajacych zagrozenie w miescie, a nie stawiac tylko znaki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kierowcy w Łomży jeżdżą zakazanym skrótem

tam nie mają żadnych podstaw do ukarania -

Santreo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kierowcy w Łomży jeżdżą zakazanym skrótem

Kierowcy w Łomży mają jeszcze jeden ulubiony skrót. Niedawno. na odcinku od starego szpitala w kierunku wylotu na ul. Wojska Polskiego, ustanowiono ruch jednokierunkowy od WP. do al. Legionów. A kierowcy w obu kierunkach bez oporów jeżdżą.
Co się tyczy drogi 697, tym powinien zająć się jej zarządca. Cała droga do wylotu na ósemkę jest dewastowana przez tiry. ITD nie działa, jeździ kto chce z czym chce, a ja rowerem przecież tej drogi nie zniszczyłem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kierowcy w Łomży jeżdżą zakazanym skrótem

Od czego są władze miasta ?
M.in. od tego, zeby mieszkańcom pomagać (a nie utrudniać).

Jeśli w mieście zamykany jest jakiś odcinek drogi to władze miasta powinny dołożyć wszelkich starań aby utrudnienia w ruchu złagodzić (np. poprzez uruchomienie tras alternatywnych).

A u nas jest odwrotnie...



Wniosek:
W Łomży władze miasta nie służą Łomży, lecz odwrotnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kierowcy w Łomży jeżdżą zakazanym skrótem

Zabieram zwykle kumpla z przykoszarowej do pwsip, teraz szybciej będzie iść na piechotę bo z 3km mam 6,5km drogi do szkoły... Mogli dać zakaz od 3,5t i byłoby dobrze, a nie zamknęli drogę dla wszystkich.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kierowcy w Łomży jeżdżą zakazanym skrótem

Wydaje mi się, że to wina słabego oznakowania objazdu. Kierowcy jadąc Poznańską widząc zamkniętą ulicę skręcają w Akademicką.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kierowcy w Łomży jeżdżą zakazanym skrótem

dokładnie, nie dotyczy ma zupełną rację!

Na zachodzie takie znaki by stały i tyle razy, że chyba ślepy by tylko nie zauważył, a u nas jeden znak postawią i sprawa załatwiona...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kierowcy w Łomży jeżdżą zakazanym skrótem

Bo to Łomża właśnie :) a jeżeli chodzi o skrót, który ktoś wyżej napisał dotyczący drogi ze starego szpitala do woj. polskiego... Na prawdę nie rozumiem, czemu od stroyn szpitala jest tam zakaz to jest troche taka abstrakcja, bo powiedzmy, że jadę gdzieś na woj. polskiego, to muszę mijac 3x światła, które do szybkich nie nalezą... a tak ciach i jestem na miejscu.Nie lepiej? No baaa, przepisy to przepisy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org