piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ekonomik

Wielu z Was na tym forum chwali ZSEiO NR.6 a tak wogóle jacy są nauczyciele w tej szkole?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekonomik

dobrzi tam gadaja na poczatku ze ostro bedzie a po polroczu juz normalnie gadasz....
nawet w pileczke gralem z nauczycielem fizyki ;)
a co wybierasz sie ? ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekonomik

Tak planuję. Szkoła ogólnie mi się podoba no i znajomi sobie chwalą że atmosferka fajna i wogóle. Niektórzy na niektórych nauczycieli narzekają ale tak to już jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekonomik

Też się tam uczę; D. Jak w każdej szkole trochę nauczycieli wrednych jest, ale powiem Ci, że niewielu ;D. Szkołę polecam ********* jest ;P. Składaj papiery :D

Piszę poprawnie po polsku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekonomik

Tak też zamierzam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekonomik

moim zdaniem pan bałazy najlepszy nauczyciel :D składaj papiery ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekonomik

najlepszy klimat i najlepsze dziewczyny ze wszystkich średnich z Łomży :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekonomik

Skończyłam tą szkołę 5 lat temu.... wiele bym dała by tam wrócić. Często odwiedzam swoich dawnych nauczycieli :) idę do tej szkoły z wielkim uśmiechem :) atmosfera panująca w szkole jest rewelacyjna :) jak w każdej szkole znajdą się i ci źli nauczyciele. Ale wszędzie tak jest i wszędzie trzeba się uczyć, aby coś osiągnąć :)
Polecam EKONOMIK jest NAJLEPSZY!!!! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekonomik

Popieram przedmówców :)

Jeżeli nie będziesz miał wyj*bane na wszystko, wszystko będzie miało wyj*bane na ciebie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org