niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
chłopak

Co należy zrobić, aby chłopakowi, z którym jesteś prawie 2lata nadal zależało na Tobie tak jak na początku związku???? ;(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chłopak

może laskę spróbuj teraz.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chłopak

jak sie wypaliło, to juz nic nie pomoże...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chłopak

nie wszystko kręci się wokół sexu ;;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chłopak

Ktoś od Ciebie zrobił mu lepiej i nie ma ratunku.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chłopak

Tak już jest że chłopak tylko na początku się stara,a potem jak już wie że dziewczyna jest jego to ją olewa...

Lala22

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chłopak

Zgadzam się z OjciecR. bo skoro tak wcześnie jemu przestało na Tobie zależeć to już nic tego nie uratuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chłopak

Klęknij do miecza.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chłopak

bo wielu szuka teraz materacu a nie dziewczyny
dziewczyny za szybko wskakujecie do łużka
i same sobie jesteście winne

gitara gra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chłopak

A zbyt szybki seks baaardzo niszczy związek, wiem z doświadczenia. My faceci już tak mamy, skoro dziewczyna na początku znajomości wskakuje nam do łóżka kończy się bajeczka o miłości i wtedy nieszczęśnica staje się tylko maszynką do zaspakajania potrzeb, szczególnie gdy człowiek jest jeszcze młody. I powiem to jako facet, lepiej z tym poczekać jeśli liczymy na rozkwit jakiegoś głębszego uczucia ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chłopak

Popieram znajomy88 i Zenit :)

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chłopak

może zaproponuj mu trójkąt z koleżanką ,
a będziesz miała go na następne dwa lata



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chłopak

Na początku związku, gdy jeszcze nie doszło do inicjacji seksualnej ;) facetowi nawet całowanie sprawia wielką przyjemność, jakieś tam czułe gesty i słówka, miłość czy czymkolwiek to jest musi mieć czas na rozkwit, bo przecież dwóch zupełnie obcych sobie ludzi nagle w pewnym stopniu staje się jednością, te dwa charaktery, dwie osobowości muszą się dotrzeć. Jeśli ominiemy ten etap i przechodzimy do seksu w takiej sytuacji ani całowanie, ani przytulanie facetowi nie sprawia przyjemności, chce tylko jak to się potocznie mówi zamoczyć ;) A kobiety są bardziej emocjonalne niż mężczyźni więc drogie Panie - macie tu bardzo mocny argument do tego, aby się szanować :) Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chłopak

Zenit to dziwne że my musimy im to uświadamiać i te dziewczyny które
tak się wypowiadały na tym forum nic nieodpisały
dla mnie jak nawet dziewczyna w ciągu tygodnia pujdzie zemną w ślimaka
to już wiadomo że to będzie dobry materac
zbyt wiele się teraz myśli kroczem nie muzgiem i dlatego jest
tak dużo rozwodów i rozstań

gitara gra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chłopak

widze ze kobietka juz się przeterminowała dla faceta i szuka teraz owcy zastępczej hehehehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chłopak

znajomy88 no właśnie mnie też dziwi gdzie jest głos tych wygadanych kobietek :) Mój rocznik to 89 i z przerażeniem zauważam, że dziś im młodsza tym bardziej bezpośrednia i niecierpliwa ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chłopak

ooo widze ze jest tu kilku madrych facetow z ktorym sie zgadzam w 100% (znajomy88 i zenit ) macie racje nie wiem co sie robi teraz z dziewczynami ze po 2-3 spotkaniach z chlopakiem wskakuja do łozka a pozniej to sie dziwia ze im sie nie uklada z facetami lub sa wpadki i pozniej jest o Boze jestem w ciazy ale z kim >?? wogole to dla mnie chore..... wiem ze tak jest bo otaczaja mnie takie osoby i strasznie sie im dziwie ze nie maja dla siebie poszanowania. jaki jest sens tego by najpierw uprawiac seks a dopiero pozniej starac sie o ten zwiazek. powinno byc tak ze ten zwiazek ma na poczatku kwitnac pierwsze spotkania dotyk dłoni, fascynacja pocalunkami. dopiero jak jestesmy pewni ze to ta ukochana osoba jest dla nas wszystkim mozemy pomyslec o zblizeniu. Dziewczyny szanujmy sie nie badzmy takie łatwe. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chłopak

jak już wcześniej wspomniano, stawiam na lachę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chłopak

znajomy88 luzka , pujdzie , muzgiem itd , to interesujące :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chłopak

Społeczenstwo oglada filmy typu "czekajac na sobote" a nastepnie przyjmuje to za norme skoro tam sie kurwia to przeciez nic sie nie stanie jesli da mu na 2 randce... nic bardziej mylnego a facet 1 czy 2 z ową "Damą" bedzie mial do czynienia co tez nie pozostaje bez odzwierciedlenia w jego podejsciu do nowo poznanych dziewczat. . . zreszta temat juz chyba przerobiony przez panow powyzej. Czasem patrzac na spoleczenstwo slowa "Pochłonął mnie melanz" coraz czesciej pasuje mi tez do damskiej czesci... pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chłopak

best niewysiliłeś się potrafisz patrzeć na błędy
ja odpisuje na taki temat kilka sekund więc w dupie mam pisownie
ale jak masz ochotę czytać moje posty to będę pisał wolniej

gitara gra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chłopak

Mimo wszystko autorka ani razu nie odpowiedziała w temacie, nie wiem czy to co napisaliśmy pokrywa się z rzeczywistością jeśli chodzi o jej przypadek czy poczuła się dotknięta wypowiedziami, moje nie miały zamiaru nikogo obrazić a już na pewno nie autorki tematu bo nie mam pojęcia jak sytuacja wygląda u Ciebie, podałem tylko przykłady z własnego doświadczenia. Są też sytuacje odwrotne gdzie porządne dziewczyny trafiają na prostaków zostają skrzywdzone i bywa też tak, że potrafią zmienić swoje nastawienie do spraw sercowych o 360 stopni. Sam kiedyś zostałem "zraniony" przez kobietę dla której byłem gotów skoczyć w ogień, związek trwał długo wtedy dostałem niezłego kopa od życia ciężko było mi się pozbierać a po wszystkim przez jakiś okres czasu nie potrafiłem albo raczej nie chciałem wiązać się z porządnymi dziewczynami i zabawiałem się wybierając te bardziej rozrywkowe ;) Jednak na szczęście udało mi się pozbierać ale do dziś uczucia biorę na dystans, bo w związku ta strona, która kocha bardziej jest na pozycji przegranej :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chłopak

ale to żadne usprawiedliwienie że w kilka sekund, (u) a (ó) to poważny błąd. Z pośpiechu można ó napisać co najwyżej przez o. Własciwie to już nie mam ochoty czytać, bo za bardzo bolą oczy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chłopak

Zenit dobrze napisał bo wszyscy mają nas dziewczyny za te łatwe i szybkie bo jak dziewczyna pójdzie z chłopakiem na drugiej randce do łóżka to zaraz k.... a facet jest ok bo chciał ją tylko sprawdzić a może to dziewczyna chciała sprawdzić faceta. Są łatwe dziewczyny tak samo jak łatwi faceci także każdej sytuacji nie możemy oceniać w ten sam sposób.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chłopak

Nie wiem jak teraz jest to postrzegane ale według mnie to mężczyzna powinien zdobywać kobietę czyli on inicjuje seks i jeśli związek ma krótki staż a dziewczyna godzi się na to w tej sytuacji logicznie myśląc jest łatwa, jeśli związek trwa już dłuższy czas to nie powiem bo lubię jak czasem kobieta zainicjuje zbliżenie, ale nie nowo poznana panienka ciągnąca druta w kiblu na dyskotece czy w jakimś barze ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chłopak

dam obciągnąć ;ppppp

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chłopak

to ja czesio postaw :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chłopak


Młody , jak można coś zmienić o 360 stopni ?
... czyli znowu to samo i tak w koło Macieju ?


PS: to z Ciebie taki raczej teoretyk amator , bo własnego doświadczenia w " długim " swym 23 letnim życiu , to raczej nie masz dużo .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chłopak

Łapiesz za słówka, uwierz mi, że doświadczenie mam spore, zdziwiłbyś się "młody" ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chłopak

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, pewnie osądzasz innych względem siebie ale skoro piszesz posty na forum przez większość doby nie dziw się, że akurat Twoje doświadczenie nie jest zbyt spore.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chłopak

synku , jak ja dymałem , to Ciebie jeszcze w planach nie było



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chłopak

Inteligencie, zdanie zaczynamy z wielkiej litery a kończymy znakiem interpunkcyjnym zwanym kropką ;) Kolejna sprawa - nie synku. Nie interesuje mnie Twoje życie erotyczne, Ciebie moje też nie powinno ale uwierz, że zdążyłem w swoim "krótkim" życiu nabrać tyle doświadczenia, że mogę sobie pozwolić rozmawiać na ten temat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chłopak


synku , napisałeś :
" Autor: Zenit (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10-04-12 23:49
Człowieku jeśli ktoś sprzedaje jajka z hodu klatkowego ........ "

odpisano Ci :
" Autor: siwysiwy (---.centertel.pl)
Data: 11-04-12 07:21
... Do glabow piszacych-hodu kur.Powinno byc przez CH a jesli chodzi o scislosc to CHOWU.Jesli kury potrafilyby czytac to po przeczytaniu tego dalyby chodu."

NIE UCZ synku , ojca dzieci robić !

.... erotoman gawędziarz , uważaj , żeby Ci włosy pomiędzy palcami nie wyrosły od tego doświadczenia .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chłopak




Jeszcze jedno synku : popatrz na znaki interpunkcyjne w Twoim poście o 20:51 !!!

.... czy tam WSZYSTKO jest dobrze ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chłopak

zezowate buchahaha..... mordę masz nie wyparzono chlupie z Konarzyc:)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chłopak

Nie wiem ile masz lat ale Twoje argumenty są na poziomie gimnazjalnym, ja nie mówię, że nie popełniam błędów ale Ty zacząłeś je wytykać pierwszy i ciekaw jestem u kogo można naliczyć ich więcej. Widzę też, że wszystkie tematy z forum znasz na pamięć brawo brawo!! Na pewno życie erotyczne masz tak bujne jak wyobraźnię i czuprynę na Twojej łysinie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chłopak

zezowate nie pod choć do krów od ogona bo racico dostaniesz:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chłopak

zezowaty:):):)

Załatw ich fotkami :):)
Trafnie typujesz osoby to i teraz to zrób:):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chłopak

Ma mnie załatwić moją WŁASNĄ fotką? Podać Wam link do fejsa? Nie ma problemu skoro dla Was to takie niesamowite, ja się swojej facjaty nie wstydzę ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chłopak


smerfie , ucałuj ode mnie andzię C



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chłopak

zezowate ty nic nie wklejaj bo wkleisz przypadkiem linka córy z swejboooka i ona tobie do końca życia tobie życia upubliczniłeś jej dane osobowe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chłopak

zezowate stary dziadu wreszcie zmień upload-era będziesz szybciej swój debilizm publikował:))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chłopak


CXRSa1 = Andy C ,

andzia C , 48 letni prawiczku z podkolneńskiej wsi , idioto nie ośmieszaj się , pod iloma jeszcze nickami będziesz pisał tu na forum ? frustracie !

Jak zwykle w każdym temacie , nie masz nic do powiedzenia , albo wklejasz wklejki z netu , albo piszesz bzdury bez składu i ładu .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chłopak

zezowate mendo , ormowcu miałeś mi zablokować kurs informatyki dofinansowany przez UP i co ja nadal się kształcę dzięki up a ty debilu córce nie mogłeś córce załatwić dotacji innej niż gastronomiczna:)))) czyli nadal tkwi w branży robótki ręczne:)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chłopak



andzia C , ty DEBILU ciągle konfabulujesz , nie wiem już , czy mam się śmiać , czy płakać , czytając twoje durnowate posty ?

... olewam ciepłym moczem i żegnam cię !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chłopak

zezowate nie olewaj ciepłym moczem bo o możesz olać żonę i córe przy okazji:))) więc nie wyciągając zgnilaka z rozpora bo będziesz musiał znowu zatrudnić adwokata:))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chłopak

zezowate uryno terapie stosujesz na sobie czy na członkach rodziny.???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chłopak

zezowate bo powiatowy weterynaria może tobie wstrzymać na tydzień dostawę mleka:)))) i utracisz płynność finansową



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chłopak



Jakim DEBILEM trzeba być , aby wypisywać takie bzdury ?

.... andzia C ???
.... CXRSa1 ???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chłopak

oooo zaczął sie temat inaczej a konczy inaczej..... faceci spokój tu nie chodzi o kłotnie tylko o wypowiedzi odnośnie tematu :) pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chłopak

zezowate unikasz odpowiedzialności za swoje czyny:))))) a powinieneś przyjąć liścia z pokorą od nie jednej kobietki z tego forum;))

No fakt nie wiem czy by chciały bić takiego starucha:)) bo szacunek do osób starszych chyba mają:)))))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chłopak

Zenit

Zgadzam sie z jedna z fraz. Ten co kocha bardziej jest z góry na straconej pozycji :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chłopak

Autor: Zenit (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12-04-12 23:17

Ma mnie załatwić moją WŁASNĄ fotką? Podać Wam link do fejsa? Nie ma problemu skoro dla Was to takie niesamowite, ja się swojej facjaty nie wstydzę ;)

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Zenit:)
to był przytyk do zezowatego , on lubuje się we wklejaniu fotek ludzi :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chłopak

Ten kto kocha bardziej i bardziej to okazuje jednak myślę, że takiego uczucia nie da się ukryć zawsze wyjdzie, poprzez troskę czy te w/w czułe gesty. W związku strategiczne myślenie bardzo pomaga ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chłopak

Czasem sie tak zastanawiam czy kultura osobista i szarmancja nie sa juz pożądane u wpółczesnych kobiet?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chłopak

Nie wiem kolego, nie mam pojęcia dziś nawet te ogarnięte kobiety trwają w związkach z prostymi dupkami, tego nie jestem w stanie zrozumieć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chłopak

Dokladnie masz absolutna racje. Kobiecy punkt myślenia to nieodgadnięta tajemnica.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chłopak

Ale mam wątpliwości czy to punkt myślenia czy raczej NIE myślenia ;) Mówiąc szczerze zacząłem wątpić, że kiedyś przyjdzie dzień, w którym spotkam tą jedyną, WARTOŚCIOWĄ kobietę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chłopak

Na pewno spotkasz :) Niektorzy maja to szczescie szybciej. Innym zajmuje to wiecej czasu. Reasumując, kazdy ma szanse ja spotkac. Trzeba tylko tego chcieć i czasem dopomóc sobie w tym szczęsciu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chłopak

Zenit .. czasem jest inaczej niż myślisz.. czasem ten "prosty dupek" zajał szczególne miejsce w jej sercu.. chociaż wie że jest źle to nie odejdzie.. słowo zaangażowanie się kłania bo każdy ma uczucia.. a będąc w związku trzeba byc za nie także odpowiedzialną osobą...jest bardzo zaangażowana , spędzili sporo czasu więc mysl pojawiająca sie w głowie a może jednak.. ale rozkręcać tematu nie będę .. bo nie potrzebuje komentarzy zbędnych..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chłopak

Mówisz o przyzwyczajeniu :) Sama napisałaś: chociaż wie, że jest źle i tak nie odejdzie. W tym przypadku mówimy o "złym" partnerze, w/w dupku. Takie uczucie nie jest już zdrowe a po pewnym czasie robi sie z tego związek patologiczny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chłopak

Just22

''Zenit .. czasem jest inaczej niż myślisz.. czasem ten "prosty dupek" zajał szczególne miejsce w jej sercu.. chociaż wie że jest źle to nie odejdzie''...

Dla mnie jest to nielogiczne postępowanie. Bliskie jakies fobii toksycznego zwiazku.

z calym szacunkiem Just22 ale taka jest moja opinia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chłopak

patologiczny ? co masz na mysli??
nie no zdanie moje na temat Patologicznego związku jest takie ze jesli facet np.podniesie reke na dziewczyne to powinna odejsc mimo wszystko..
tak przyzwyczajenie tez..
ale kiedys w kazdym cos peknie i odejdzie .. dlugo tak sie nie da rady..
ale w taki włąsnie sposób można łatwo sie zrazic.. jestes starszy ode mnie niewiele.. ale chwale Twoje podejscie do "tych" spraw .. Brawo dla Ciebie..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chłopak

zle mnie zrozumieliscie .. dla jednych dupek to bedzie ten co ją okłąda ile wejdzie a dla innej dupkiem bedzie ten co zabaluje czasem z kumplem:)
mi chopdzilo o cos innego niz Wam..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chłopak

Just22 tak samo kobieta chce wyjść z koleżankami bez faceta, związek to nie więzienie i każdy z obojga partnerów ma prawo do odrobiny prywatności, nie można zamykać się tylko na siebie i odcinać od reszty świata bo takie odizolowanie też nie wpływa na związek jak i na postrzeganie przez innych zbyt dobrze. Ale teraz rozumiem o czym mówisz ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chłopak

no własnie:) to było porównanie.. a Wy mnie poprostu źle zrozumieliście;]
związek nie więzienie:)

Zenit podyskutowałąbym jeszcze tu z Toba na ten temat ale nie będę ryzykowac.. bo nie chce niepotzrebnych komentarzy. Więc chłopaczku trzymaj tak dalej:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chłopak

Nie zawracaj sobie głowy komentarzami innych, nie tędy droga ;) Mów co masz do powiedzenia ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chłopak

nie , bo to co mam do powiedzenia to nauczka od zycia..a nie chce by każdy to wiedział..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chłopak

mamy jeszcze wolnosc wypowiedzi. dlatego wal smialo i wyrazaj swoje opinie co Ci tu się podoba lub bulwersuje :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chłopak

zachowam to dla siebie... naprawde to nie miejscew do takich rozmów..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chłopak

A kto takiej nauczki nie dostał ;) Jeśli chcesz to zaproszę na prywatną rozmowę, chyba, że ja też nie powinienem o tym wiedzieć ;))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chłopak

Just22
nie to mialem na mysli. chodzilo mi o caloksztalt wypowiedzi tu na forum :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chłopak

zenit meila zostaw... to czasem jak bedzie ochota na pogaduchy to dam znac...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chłopak

Just22 gregbeatz@interia.pl :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chłopak

życie to nie bajka naoglądaliście się bajek o księżniczce i księciu
i myślicie że wasze życie będzie jak w bajce
żeczywistość jest inna jest wiele barjer do przejścia w życiu
zazdrość mężczyzny , kłutnie , nieporozumienia,brak finansów
można wiele przykładów wypisać które poruszą związek
tylko nasza wytrwałość i czasami chęć że z czasem będzie lepiej w naszym
związku przetrwa wiele związków---kurcze ciężko to sformuować
jeśli będziemy się rozchodzić z byle błachostki to dzieci będą z rozbitych
rodzin---------rozmawiajcie ze sobą mówcie co was boli partnerowi
czasami trzeba pójść na kompromis
chciałbym tylko w skrucie-- marzyliście żeby to właśnie ta osoba była
tą jedyną do końca życia ale z byle błachostek się rozstajecie
i wiele osób z was jest teraz samotnych

gitara gra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chłopak

;D haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org