poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Babcia sprzedająca jajka na mieście





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Babcia sprzedająca jajka na mieście

ta babcia jest z Pniewa, ma się dobrze i ma was wszystkich w d**ie, ona wie co robi. Chate ma wartą pół miliona

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Babcia sprzedająca jajka na mieście

Chyba wytłaczanek po jajkach ;) Poza tym egzotyka Twojego słownictwa rozbraja :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Babcia sprzedająca jajka na mieście

oj ma ona kasy, wygląda dość skromnie i wiarygodnie, ale nie od dziś wiadomo,że pozory mylą



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Babcia sprzedająca jajka na mieście

Niech i ma ja życzę jej jak najlepiej dużo zdrowia przede wszystkim ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Babcia sprzedająca jajka na mieście

zauważyłam, że ona ma już rewiry rozpracowane.
w piątek dworzec, we wtorek szpital.. gdzie ludzie tam skup jaj ;-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Babcia sprzedająca jajka na mieście

Przedsiębiorcza kobitka ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Babcia sprzedająca jajka na mieście

Fajna babka ma anglika ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Babcia sprzedająca jajka na mieście

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Babcia sprzedająca jajka na mieście


Trochę mnie dziwi specyfika Waszego poczucia humoru, a zwłaszcza autora tematu, ale pewnie to coś ze mną jest nie tak ....

W tym kontekście cytat z Lema, którego z upodobaniem używam, nabiera wyrazu bardziej niż zwykle ....

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Babcia sprzedająca jajka na mieście

Pier. a kojarzysz tą babcię? Jeśli nie to nie wiesz o czym mowa.. wciskała Ci kiedys jajka? Nie? To nie wiesz o czym mowa..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Babcia sprzedająca jajka na mieście

I te jajka to kupuje z fermy a nie sa to wiejskie tez o tym trzeba wiedziec

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Babcia sprzedająca jajka na mieście

Wydaje mi się, że ta babcia jest wynajmowana przez kogoś do rozprowadzania jajek z hodu klatkowego. A wszyscy myślą, że jak sprzedaje babcia, to jajka od kur z wybiegu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Babcia sprzedająca jajka na mieście

Człowieku jeśli ktoś sprzedaje jajka z hodu klatkowego nie zawracałby sobie gitary wynajmowaniem babci, chyba, że interes idzie mu wybitnie marnie. takie jaja idą do zakładów typu cukiernie, piekarnie itp. Osobiście nic nie mam do kobiety ale jest zbyt natarczywa i to drażni, skoro mówię, że nie chcę kupić znaczy nie, a ona gdyby mogła biegłaby za człowiekiem przez pół miasta i wciskała te "wiejskie jaja".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Babcia sprzedająca jajka na mieście

rahtid wietrzy podstęp :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Babcia sprzedająca jajka na mieście

Na pewno babcia ściemnia bo nie są to prawdziwie wiejskie jaja od kur, które chodzą sobie "luzem" :D po podwórku i dziubią trawkę i ziarenka, od takich kur jajka są naprawdę smaczne a jeśli kura jest karmiona sztucznymi paszami i trzymana w spartańskich warunkach to i towar słaby :P Kura nie może być zestresowana, musi być na luzie :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Babcia sprzedająca jajka na mieście

kiedyś na szybko kupiłam 30 jajek :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Babcia sprzedająca jajka na mieście

jest niesamowita:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Babcia sprzedająca jajka na mieście

I trzeba przyznac to ze ma babcia pare w reku,jak na swoje lata.Jeszcze calkiem niezle smiga po miescie z koszem pelnym jajek.

Do glabow piszacych-hodu kur.Powinno byc przez CH a jesli chodzi o scislosc to CHOWU.Jesli kury potrafilyby czytac to po przeczytaniu tego dalyby chodu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Babcia sprzedająca jajka na mieście

I trzeba przyznac to ze ma babcia pare w reku,jak na swoje lata.Jeszcze calkiem niezle smiga po miescie z koszem pelnym jajek.

Do glabow piszacych-hodu kur.Powinno byc przez CH a jesli chodzi o scislosc to CHOWU.Jesli kury potrafilyby czytac to po przeczytaniu tego dalyby chodu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Babcia sprzedająca jajka na mieście

Za inicjatywe i pomysl babci nagroda ' za oszukiwanie kupujàcych Co do pochodzenia tych jajek to Kara sie nalezy i ta Mina kota ze shreka wzbudzajàca litosc ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Babcia sprzedająca jajka na mieście

byłem świadkiem jak "babcia" w swoje "swojskie jajeczka" zaopatrywała się w Lidlu, parę lat interes juz się kręci....., brawo!!DO Gazel Biznesu kandydaturę zgłosić..

Ich bin fur Berlin...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Babcia sprzedająca jajka na mieście

a może to nie są jajka?

luz blues i orzeszki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Babcia sprzedająca jajka na mieście

ja bylam swiadkiem jak brala jajka z malego sklepiku z jajkami w ABC na legionow, byla ze sprzedawczynia na "ty" tak wiec jakis uklad jest, moze pomoc w biznesie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org