sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
LTE PLUS

Witam.
Drodzy użytkownicy LTE PLUS w Łomży. Mam pytanie, czy działa wam lacze LTE prawidłowo? Dziś podpisalem umowę i jestem niby w zasięgu tak pokazuje mapa plusa a tu zonk ;/ proszę o informacje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LTE PLUS

zakładałem podobny temat, też nie moge się połączyć w LTE, musisz przełączyć w ustawieniach żeby łączył się w 3G. ja nie wiem czemu sprzedają coś z czego nie mozna normalnie korzystać, wciskają ludziom kit, to powinna być podstawa do rozwiązania umowy, przeciez płacisz za coś czego nie dostajesz, płacisz za LTE a dostajesz 3G

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LTE PLUS

tą mapę zasięgu to sobie można wsadzić w ....... papier wszystko przyjmie. Ty zobacz czy masz zasieg na mierniku sygnału, bo u mnie cisza...... 0 kresek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LTE PLUS

zglosilem do serwisu :D PLUSA i juz dziala LTE

y

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LTE PLUS

oooo a jak zgłosiłeś?mailem czy dzwoniłeś? ja byłem w salonie i kazali zmenic na 3g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LTE PLUS

Przekazem telepatycznym jest najskuteczniejsze.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LTE PLUS

dzwonilem do BOA i zgłosiłem problem ze stacjami bazowymi, terach chyba coś robią bo co chwile pokazuje mi ze tylko GPRS jest dostępne a jeszcze niedawno działało LTE a teraz juz nie ;/

y

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LTE PLUS

u mnie też już poszło LTE ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LTE PLUS

oblesnybambo napisałeś posta o 19:18 i masz napisane dynamic.gprs.plus.pl więc w tym momencie nie miales LTE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LTE PLUS

jak tam kolego działa Ci ten LTE?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org