środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zgubiony portfel

UWAGA! Wczoraj ok godz. 19 w sklepie Biedronka ul. Wyszyńskiego zgubiłam portfel, czarny, duży lakierowany ze wszystkimi dokumentami w środku. Proszę o jego zwrot do biura rzeczy znalezionych w Urzędzie Miejskim w Łomży lub o telefon 518244792. Jest on dla mnie bardzo ważny!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zgubiony portfel

powodzenia...
niech chociaż ten ktoś odda dokumenty a na pieniążki nie licz , chyba , że ktoś porządny znajdzie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zgubiony portfel

ja go mam i na pewno nie oddam za mniej niz 1000 zł ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zgubiony portfel

"Autor: raqlan (---.tel.tkb.net.pl)
Data: 27-03-12 11:34

ja go mam i na pewno nie oddam za mniej niz 1000 zł ;)"


" raqlan " - to żeś se bata ukręcił ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zgubiony portfel

coś tu jest nie tak, tutaj piszesz, że zgubiłaś a na fb widze, że ludzie udostępniają, że Ci skradziono, ustal jedną wersje a nie. bo jak zgubiłaś to jak ktoś wział to żadna kradzież bo nie wyjął Ci z torebki :)


pozdrawiam :)
M.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zgubiony portfel

a mozesz mi jeszcze kolego podać PIN do karty bankowej bo coś trudno złamać :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zgubiony portfel

raqlan :)

Ty nie siedź na forum bo krowy muczą , czas na dojenie :):):)
i CV w miedzyczasie poczta rozsyłaj lepiej żebyś nie jęczał że od kolezanki przyjąć nie chcą .:):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zgubiony portfel

Może skacowana dziewczyna ledwo znalazła drogę do sklepu to jak ma pamiętać czy zgubiła czy ukradli.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zgubiony portfel

PORTFEL SIĘ ZNALAZŁ! TEMAT ZAMKNIĘTY!

ELANOLEA - skacowana to co najwyżej możesz być Ty!
MARTA03 - bo nie wiadome było czy został skradziony czy zgubiony, na szczęście się znalazł...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zgubiony portfel

Odnalazł się jednak w kieszeni bądź torebce pewnie. Rozgarnięta kobieta nie ma co.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zgubiony portfel

z pewnością jakbym napisała że ktoś mi ukradł to złodziej by do mnie zadzwonił ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zgubiony portfel

Ja też kiedyś zgubiłem portfel :) Nieprzyjemna \"przygoda\". Szukając w necie informacji na ten temat trafiłem na ten artykuł: https://notione.com/blog/zgubiony-portfel-z-dokumentami/ - przekonał mnie do zakupu lokalizatora. Od tamtej pory mam zawsze w portfelu. Co prawda nie zgubił mi się ponownie, ale jeśli tak się stanie to tym razem będę przygotowany :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zgubiony portfel

Smartfony stały się nieodłącznym narzędziem naszego codziennego życia. Służą nam do komunikacji, przeglądania internetu, robienia zdjęć, zarządzania kalendarzem, a także jako banki, magazyny danych osobistych i wiele więcej. Dlatego tak ważne jest, abyśmy zadbało o ich bezpieczeństwo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zgubiony portfel

Ochrona swojego smartfona przed utratą to ważny aspekt, aby uniknąć frustracji, straty danych i ewentualnej narażenia na zagrożenia związane z utratą urządzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zgubiony portfel

Upewnij się, że na swoim smartfonie masz ustawioną blokadę ekranu, taką jak PIN, wzór, hasło lub czytnik linii papilarnych. To pierwsza linia obrony przed dostępem niepowołanych osób do Twoich danych. Skorzystaj z lokalizatora cell track, który zawsze Ci pomoże. W przypadku zgubienia urządzenia, ta opcja pozwoli Ci na znalezienie jego położenia na mapie za pomocą konta Google lub konta Apple.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zgubiony portfel

kiedys też byla taka sytuacja, ze zgubilam swoj portfel. Szczescie w nieszczesciu bylo jednak takie, ze znalazca (mila, starsza Pani) oddala portfel na pobliski komisariat i oni sie ze mną skontaktowali. Na szczescie w srodku byla moja wizytowka. Az nie chce pomyslec, co by bylo, gdyby ten portfel trafil w inne ręce. A mialam w nim sporo bardzo przydatnych rzeczy. Tak naprawde najmniej zal byloby mi pieniedzy. Wiadomo, to rzecz nabyta. Szkoda byloby ich, ale jednak innych rzeczy bardziej. Takich, jakj dokumenty, wizytowki, karty kredytowe... Od tamtego momentu staram sie rzadko nosic przy sobie portfel, jak nie jest to konieczne. A jak juz, to zabieram tylko potrzebne rzeczy

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org