środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Galeria Narew

A juz myslalam ze zamkneli budowe na bawelnie,a tu pisza ze wynajma lokale,bedzie prezentacja w Labiryncie,co to za dziadoska firma tam buduje,komu to potrzebne na tym zadupiu,bawelnie to jest bez sensu,tam pies z kusa d,,,pa nie zajzy,paranoja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Narew

Pewnie polecą wszyscy do butiku w którym robisz za grosze. Przeczytałaś instrukcje zakupu drukarki ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Narew

kolejny bezsensowny temat zalozony przez zdziczalego osobnika majacego zerowy kontakt z rzeczywistoscia

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Narew

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Narew

Ile jest wody w Narwi wpm? :):):)

Dasz radę się w niej podmyc ??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Narew

maruda ona powinna mozg tamprzeprasz i to na kamieniach jak kiedys prali :)

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Narew

przeprac* powinno byc..sorki za blad

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Narew

?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Narew


Najgorsze jest to ,że miała mieć piętro,a będzie parterowa ,więc dlatego

będzie lipna ta galeria.

Niczym się nie będzie wyróżniała

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Narew

Coś mi to przypomina:

http://tiny.pl/hpwvw

_________________________________________________________________
http://www.michalkiewicz.pl/
https://myslpolska.info/
http://kresywekrwi.blogspot.com/?m=0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Narew

do gazet to się nadaje ......




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Narew

Pamietajcie jedno kazda galeria to pozbawienie w miescie miejsc pracy,to smierc dla miasta i spoleczenstwa danego miasta.Lomza juz wyrok podpisala na siebie za 5-10 lat beda tylko pustki w tym miescie,bedzie o 20tys ludzi mniej w tym miescie,handel drobny padnie a ludzie beda za chlebem chodzic,wspomnice moje slowa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Narew

Ludzie stąd wyjadą bo za 800zł to można było pracować pod koniec XX w ale nie teraz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Narew

se mieszkam tutaj na tym zadupiu,ale niedługo to będzie centrum miasta. Składaj więc wpm podanie do pracy, może uratujesz swoje długie paznokcie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Narew

Chyba lepiej jak będzie centrum na "zadupiu" niż jeździć do Warszawy. Ludzie będą mieli bynajmniej bliżej. Łomża się rozwija. Powoli, ale rozwija.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Narew

Tu narazie jest ściernisko, ale będzie.... :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Narew

Tu trzeba w tym miescie produkcji a nie Galerii kazda galeria to tylko wycaganie kasy z portwela biednego Lomzyniaka,a kasa i tak idzie na zachod w Polsce zostaja tylko ochlapy.My Polacy pracujemy na zachodzie zarabiamy tam kase,wracamy do Polski i wydajemy ta kase w supermarketach dla zachodu to zn?????juz niejestesmy wolnym krajem co bysmy niezrobili to i tak bogaci sie zachod a my niemamy nic z tego tylko wegetujemy,jestesmy tania sila robacza dla zachodu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Narew

Bez przesady. Objedz okoliczne miejscowości - domy, ba, wille - rosną jak grzyby po deszczu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Narew

jakie wille???jest ktos za granica i wysyla kase do Polski i stawiaja kurniki,ale za pare lat te kurniki beda puste staly,nikt za nie niezaplaci nawet 100000 tys zl.wspamnisz moje slowa naforum,,,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Narew

Autor: wpm (---.dip.t-dialin.net)
Data: 31-03-12 11:16

Tu trzeba w tym miescie produkcji a nie Galerii kazda galeria to tylko wycaganie kasy z portwela biednego Lomzyniaka,a kasa i tak idzie na zachod w Polsce zostaja tylko ochlapy.My Polacy pracujemy na zachodzie zarabiamy tam kase,wracamy do Polski i wydajemy ta kase w supermarketach dla zachodu to zn?????juz niejestesmy wolnym krajem co bysmy niezrobili to i tak bogaci sie zachod a my niemamy nic z tego tylko wegetujemy,jestesmy tania sila robacza dla zachodu.

To wreszcie się zdecyduj bo piszesz że nasza kasa idzie na zachód a po chwili że przywozimy ją z zachodu ? A jak tak w kółko chodzi to chyba dobrze a Ty tą swoją częć chowaj do skarpetki i nic nikomu nie mów.(wtedy będziesz bogata kapitalistka tak jak chciał tego Twój dziadek)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Narew

: fanka bocianka
myślisz że wpm to zrozumie ????




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Narew

to chodzi o to ze galerie wykanczaja male firmy,pozatym maja nas za niewolnikow za najnizsza krajowa,czy naprawde jest to ciezko zrozumiec?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Narew

Ciężko :)
Bo niewolnik pracował za darmo a ty za kupe kasy w postaci 800 zł.
Z której to ,,ogromnej" sumy 500 ł miesięcznie sobie odkładasz:):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Narew

Pytanie, czy ty tak naprawdę wiesz jakie są zarobki w takich galeriach?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Narew

Pytanie drugie - czy myślisz, że łomżyńscy "sklepowi kapitaliści" płacą pracownikom więcej, niż najniższą krajową?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Narew

Znikną małe sklepy na Długiej, gdzie panienki stoją na schodkach albo w drzwiach i kurzą fajki ( najbardziej charakterystyczny i wkurzający widok na tej ulicy ). Pojawią sie w te miejsca kafejki może kluby muzyczne , może kwiaciarki jak w innych miastach ... Może będzie kiedys Starówka ... ech ... To jest właśnie miejsce do tego przeznaczone . No i duża fontanna mi się marzy ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Narew

Ceny za m2/250PLN netto przełożą się na ceny towarów w galeriach... za lokal 70m2 w galerii Veneda trzeba zapłacić ponad 21 tyś. brutto miesięcznie + koszty eksploatacyjne. Marże towarów będą kosmiczne by zarobić na opłaty...
Doliczając do tego jeszcze koszty pensji dla kilku osobowego personelu 30 tyś. miesięcznie samych opłat... więc policzcie sobie sami jaki musi być obrót w takim sklepie by wyjść na 0 :) albo na + :)
Taki sam lokal w centrum przy długiej można wynająć już za 3 tyś/miesięcznie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Narew

ta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Narew

Galerii nie ma ale galerianki już nogami przebierają.. :P

Będzie wesoło

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Narew

hehehhe to sie zdziwia lomza bedzie pierwszym miastem na swiecie gdzie galeria zbankrutuje bo nie bedzie chetnych na zakupy tam inwestorzy nie sa jeszcze swiadomi w jakie bagno weszli

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Narew


Ot , miarodajne i wiarygodne żródło informacji to nasze forum , porad poważnym inwestorom , udzielają tu gimnazjaliści i bezrobotni , sami mający kasy tyle co brudu za paznokciami , a " doświadczenia biznesowe " wynoszący głównie z plotek szeptanych w kolejce po zasiłek dla bezrobotnych w PUP , lub na stołówce Caritasu czy innego MOPSu .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Narew

ostatnio odbyło się spotkanie w Retro lokalnych przyszłych najemców z dyrekcją galerii Veneda... :) film można zobaczyć na mylomza.pl :) nikt się nie zdecydował z lokalnych biznesmenów na wejście do galerii takie im warunki zaproponowali... nie dość że czynsze od 45 Euro netto za metr to jeszcze 8% od obrotu... powodzenia wszystkim chętnym życzę... :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Narew

umowa na 5 lat... dostajesz powierzchnię w betonowej podłodze... sam szykujesz sobie lokal... od podstaw... ściany, elektryka, podłoga, wystrój itd... podpisujesz weksel na całą kwotę najmu przez 5 lat... tyle ile trwa umowa...
musisz mieć zabezpieczenie w banku na taką kwotę lub pod zastaw nieruchomości na taką kwotę... jak Ci nie idzie to Cię licytują... po 5 latach nawet sklepy sieciowe które wchodzą do galerii będą z niej pryskać... a przez te 5 lat będą jechać na stratach....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Narew



Nie lepiej to liczyć SWOJĄ kasę ?

Jak kogoś zżera zazdrość , a nie stać go na prowadzenie tam biznesu , zawsze można wynająć stragan na rynku .

Czy uważacie , że poważni ludzie z poważnym kapitałem / inwestorzy , którzy dysponują doświadczeniem i sztabem doradców , wsadzają w TO swoją kasę nie wiedząc co czynią ?
Jakie Wy macie osiągnięcia i dokonania w biznesie ?

Tracicie Wy , czy ONI ? co Was obchodzi interes innego ?

ZAZDROŚĆ , ZAWIŚĆ i MAŁOMIASTECZKOWA MENTALNOŚĆ !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Narew

Oj, przecież lepiej niech będzie te 40 małych osiedlowych sklepików, które dają miejsca pracy może 100osobom, mającym marżę na niektóre towary po 400%, gdzie pracownik ma najniższą krajową albo robi na umowę zlecenie za 800zł miesięcznie.
Po co galeria gdzie będzie kilkaset miejsc pracy zaczynając od sprzątaczek, poprzez ochroniarzy, kasjerów itp, wybór towaru, wszystko w jednym miejscu.
Niektórzy tu się wypowiadający chyba nawet nigdy nie byli w takim sklepie.

Ale po co to nam? Zamiast zostawiać pieniądze w Łomży dalej jeździjcie do Białego po większe zakupy, niech "śledzie" zarabiają na Waszych klapkach na oczach. Inne miasta cieszą się z galerii, część łomżan oczywiście jest niedopieszczona jak zawsze. Może porządny burdel by Was ucieszył?

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Narew

Nie do konca masz rację. Miejsc pracy bedzie wiecej i to jest +, podatek od nieruchomosci do miasta to też plus +, no i jakas nowa zabudowa miasta też plus +
Po stronie minusów:
upadnie czesc sklepów ( np. wszystkie PSS z zarzadem, sklepy z ubraniami etc)
Ci co sie przeniosą do galerii bedą placić wiekszy czynsz i to juz nie osobie z łomży ale osobie z zewnątrz( ten wczesniej wynajmujący straci dochód)
Łomża słynie z handlu mniej towaru spozywczego sprzedawanego w mniejszych sklepach, mniejszy dochód hurtowni na rynku lomzynskim (OMEGA, TRADIS, EUROCASH, MTC, Wałkuska, warzywno-owocowe etc)
Pozatym nie wiem skad wziąłeś marże 400%? Powiem Ci że nie ma takiej marży, zapewne Co chodziło i narzut i tu też sie mylisz, poprostu sklepy male osiedlowe czesto kupują towar drozej w hurcie niż Sieciówki mają w detalu.

A Ci co jezdzili na zakupy do Bialego czy Warszawy też beda dalej to robić by kupić porzadny ciuch, ktorego tu nie bedzie. C&A chyba za takie nie uważasz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Narew

Budują tam coś? Czy to kolejny przekręt pana W.?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Narew

Galeria na zbiegu Zawadzkiej i Sikorskiego z dnia na dzień coraz większa. Budowa aż miło patrzeć.

Galeria na Bawełnie .. hmm stoją jakieś słupy od roku i straszą, zamiast budowy ciągle czytam o spotkaniach z najemcami?
Co rusz to jakieś zmiany w planach i to zamiast powiększać to co zmiana to galeria ma być mniejsza...?!?
Po jaką ciężką cholerę te spotkania jak na razie póki co nie ma czego wynajmować?

Może i ja się nie znam ale dziwne to jakieś.
Kto przy zdrowych zmysłach podpisze z taką firmą umowę najmu jak widzi co się dzieje na "placu budowy".

od dupy strony to wszystko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Narew

Stawiają tam(galeria narew) koty i ludzie figurki z brązu;)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Narew

aktualnie budowa stoi w miejscu

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Narew

Pewnie czekają aż działka zwiększy swoją wartość po wybudowaniu za miejskie pieniądze ulicy przelotowej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org