sobota, 11 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

Straż Miejska złośliwość i po raz kolejny w biały dzień "Przyczajony Tygrys czeka na ofiarę" tyle że pracownika UM nie rusza!


Czy ktoś w końcu zlikwiduje tą organizację ?????



http://www.youtube.com/watch?v=-WdHw3gSOvM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

Nie no chyba oni nie płacą jak Policja , Straż itp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

Coś tu jest nie tak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

no ta, policji chleb odbierają ...

psiarczyków pilnować chłopaczki z czerwonego placu a nie do kierowców się czepiać..
ale Antkowi głupio, to chyba jeden z trzech 'porządnych" straszaków, a piszacy...
dużo psich gówien pod moim blokiem się wala, o to by było godne dla niego zajęcie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

http://kontestklubrybnik.blogspot.com/2011/11/czy-mozna-nagrywac-straznikow-miejskich.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

https://www.youtube.com/watch?v=zzS_Dqn2r7A&feature=related

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

Też nie mam dobrego słowa na dziadów.
Szczególnie na tą starą, czarną c..pę co to z nimi się wałęsa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

Zlikwidować tą instytucję! Dość legactwa a po tym co zobaczyłem to rozbój w Bialy dzień. Wysłać do parku psie kupy rozliczać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

Na zachodzie się niepierniczą, wzywają pomoc drogową i holują autko na parking, potem mandat i opłaty za pilnowanie auta, nie ma dyskusji. W Łomzy jak widać na załączonym obrazku prywata, podpadłeś to Cię pilnują :) bo mają czas.
Kiedyś dostałem mandat z fotoradaru. Poszedłem wyjaśnić zajście i udowodniłem że byłem tylko pasażerem. Przyjęli moje zeznania, a do podpisania dali mi przyznanie się do winy. A konkretnie kobieta, myślała że nie przeczytam co podpisuję. Sztuka to sztuka, statystyki można podnieść, a i nagroda może wpadnie. Dać im jeszcze 13, mundurówkę, dodatki, kuzynowi pracę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

ja mam 500 od nich za fotoradar :( NIE LUBIE WAS STRAZNICY MIEJSCY ! ;(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

ja bardzo współczuje straznikowi ,że miał wątpliwą przyjemność obcowac z takim niedorozwojem emocjonalnym i tylko oczywiście profesjonalizm spowodowął to ,ze ten reporter amator nie został zakuty w kaftan bezpieczeństwa i odesłany na obserwacje na miejscowy oddział psychiatryczny.

Santreo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

Myśle że tata jest dumny z Twojego rozwoju.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

Autor: jasiu_śmietana (---.elomza.pl)
Data: 13-03-12 22:58

ja mam 500 od nich za fotoradar :( NIE LUBIE WAS STRAZNICY MIEJSCY ! ;(


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jasiek znów biegałeś po ulicy ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

zjezdzalem na japku na muszli w zime a nieopodal stali straznicy z radarem :(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

Zlikwidować podoba mi się postawa tego człowieka bezczelny jak jego rodzice ale przynajmniej przykrecił śrubę

?)@.)%.!(*(.?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

małpa bawi się brzytwa a tu potomek roztrzasaczy gnoju bawi się kmerą telefonu komórkowego i usiłuje byc nastepnym Wajdą. Niech lepiej krowe sfilmuje i pokaże ptomkom roztrzasaczy gnoju skąd się bierze mleko bo w mieście mieszkając udają ,że nei wiedzą i mówia zę z fabryki.

Santreo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

Po Twojej pisowni to twierdzę że pracujesz w tej samej firmie.
Polska pisownia się kłania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

Gratuluję opanowania strażnikowi.
Facet zaparkował i nie opłacił, na dodatek miał pretensję o to, że mandat jest mu wystawiany.
Zupełnie bezsensowne (delikatnie mówiąc) działanie pajaca z telefonem.
Nie wiem co chciał tym udowodnić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

wedlug mnie to ten po drugiej stronie co caly czas ciaga nosem sam poprosil o mandat 100 zl i to jeszcze jak mowil szybko chcial bo urwal sie z roboty!!!!!!!!!!!!!! jego pracodawca juz ogladal ten filmik?????????????????
a straznik spoko. inny by juz siedzial za zabojstwo w afekcie.
_____________________________________

... & vice versa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

Popieram przedmówcę. Mam wiele zastrzeżeń co do pracy SM i G w naszym kraju, ale ten pajac co nagrywał jest po prostu kompletnym debilem. Nie wiem co on chciał udowodnić poprzez nagrywanie tej interwencji? Przyznał się do winy, przyjął mandat, więc po co to nagrywanie? To nie wina strażnika miejskiego, że w Łomży trzeba płacić za parkowanie ;) Pan nagrywający jak już był w urzędzie to mógł zajść do Pana Prezydenta i jemu wyjaśnić tą kwestię, a nie wylewać swoje żale na strażniku miejskim.
Zresztą z doświadczenia wiem, że ludzie tego pokroju mają przewalone życie w domu. Pewnie w domu siedzi cicho jak mysz pod miotłą, bo jak coś pysknie to żona od razu patelnią w łeb wali, więc trzeba wyładować się na biednym strażniku...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

Chyba rodzina broni strażnika.chłop przyznał się zapłacił stówę a prawo dotyczy każdego,a radni z UM niech stosują się do prawa.Fazzi czemu bronisz szwagra?


Przyjdzie czas ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

zgadza sie auto stalo bez plakietki to czemu niechcial wystawic mandatu za toyote?? bo znajomy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

Prezes nie kpij sobie rzucając w ciemno słowa na wiatr, bo co chcesz przez to osiągnąć? Pierwszy raz tego człowieka na oczy widzę i jednocześnie bardzo go podziwiam za konsekwencję, zdecydowanie i opanowanie w swoim działaniu. Każdy kto łamie prawo powinien liczyć się z konsekwencjami, a jak coś komuś nie pasuje to powinien iść do tego, który to prawo wymyślił, a nie wyżywać się na strażniku, który tylko wykonuje swoją pracę. To nie strażnik miejski wymyślił opłaty za parkowanie.
Szkoda, że tylko 100zł dostał, bo ja osobiście byłbym usatysfakcjonowany jakby dostał 500zł, gdyż z przebiegu rozmowy wynika, że to nie 1 raz facet nie uiścił opłaty. Z drugiej strony dlaczego ja i setki innych kierowców jak chcemy zaparkować to musimy kupić kwit za 1 czy 2 zł, a podjedzie inny pajac i uważa, że się za cholera wie kogo i szkoda mu wydać tą symboliczną złotówkę. Tępić takich !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

Panie strażniku.Drukowanie w parkomatach dziala,więc dlaczego Pan z UM nie ma bileciku za szyba


Przyjdzie czas ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

Fazzi.
Zdemaskowany zostałeś heh.
Druga sprawa...prawo dotyczy każdego tak samo i radnych i innych :-) Płacić trzeba za wszystko


Ps. Kiedy zaczynasz w SM ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

ja to nie rozumiem tych co tu sie tak sadza przeciez ten co nagrywal prosil od razu o mandat ale tu wyraznie widac co sie dzieje koledze nie wlepi straznik mandatu pomimo to ze oplaty nie mial tak samo jak i ten co nagrywal a samochod nie jest oznakowany ze jest to samochod urzedu albo wielkiego pana radnego ktory moze tam stawiac ale co z tego jak nie mial oplaty miesiecznej za szyba a moze tak naprawde to on jej wcale nie ma tylko znaja sie z panem straznikiem texasu ijuz nie musi placic jak ci co placa po 2 zl czy ile to tam kosztuje i smieszy mnie to ze tacy jak ten analfabeta na gorze tak broni nasza wielka wybitna SM oni robia nie to co do nich nalezy od spraw ruchu drogowego jest policja a SM niech lepiej sie w koncu zajmie wlasnymi obowiazkami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

moi drodzy jak straznik postapil wobec tego drugiego parkujacego pojazdu nikt z nas do końca nie wie a oceny piszecie na podstawie domysłów i inscynuacji amatorkiego reportera. Natomiast nie ulega żadnym wątpliwościom ,że autor tego filmy jest człowiekiem dla którego obce są podstawowe zasady kultury. Jest to typowy przykład przerostu ambicji nad treścią o podłozu histeri klasowej. Z tego biorą sie właśnie takie zachowania prawie na pograniczu normalności.

Santreo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

sprawa jest prosta nie kupił biletu nie ma prawa parkować. Jak nie lupi a zaparkował niech płaci karę w czym niby on tu jest pokrzywdzony. Jak ma uwago do pracy strazników niech je pisemnie przedstawi prezydentowi nawet z nagranym filmem parkujących pojazdów. Jak ma zdrowie i siłe to niech robi te filmy i przesyła do prezydenta jego sprawa. Ale jak rozmawia ze straznikiem to niech morde zamknie i zachowuje się na poziomie bo ten straznik wykonuje swoje obowiazki okresłone prawem i reprezentuje mnie i innych czyli całą społeczność ktora wymaga aby w mieście był porzadek i prawo przestrzegane. Jak temu panu to nie odpowiada to niech sie wyprowadzi z miasta a samochod parkuje na polu.

Santreo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

a po mobejrzeniu tego filmu jest tylko jedno wrażenie:
straznik opanowany na poziomie funkcjonariusz publicznu
filmujący to cżłowiek bez kultury , histeryk któremu niezwłocznie potrzebna jest zdecydowana pomoc psychiatryczna , typowa ofiara mediów.

Santreo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

a odnosnie strazy miejskiej to pragnę zwrócić uwagę ,że sam byłem świadkiem w roli sprawcy takiego wykroczenia. Gdzie dostałem wezwanie za takie parkowanie a stojące obok pojazdy nie. Fakt zaraz zrobiłem zdjęcie mego pojazdu i innych stojących obok z datą i godziną. Trochę mnie poniosło ale zrobiłem na wszelki wypadek tak aby w razie czego pokazać dokładnośc i rzetelnośc pracy strazników. Nie uzylem tego ponieważ po wyjasnieniach obyło się bez kary . Więc po co kopie kruszyć. W pewnym sensie można miec uwagę to pracy strazy miejskiej ale uwagi te powinny byc formułowane i kierowane we właściwy sposób. Temat w sumie jest skomplikowany i nie do końca jednoznaczny.Nie ulaga wątpliwości ,ze zachowanie filmującego byólo skandaliczne ale problem dziwnie selektywnej reakcji strazy na rodzaje wykroczeń i ich sprawców chyba istnieje i ktoś go w tak skrajny sposób po prostu poruszył.

Na koniec nikt nie jest bez winy kazdemu z nas zdarzylo sie parkowac bez wykupionego biletu problem w tym aby to nie była recydywa.

Santreo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

Uwaga.straznicy zaopatrzyli sie w aparaty od dZis fotki robia


Przyjdzie czas ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

Straż Miejska w tym temacie działała niewątpliwie selektywnie ponieważ uchwałą Rady Miast z opłat są zwolnione pewne osoby - jak strażnicy to robią i czy znają pojazdy tych osób to inna sprawa . Pokazany pojazd zaparkowany przed Ratuszem należał z całą pewnością do grupy osób zwolnionych z opłat parkingowych. To tyle w kwestii selektywności - co się stało że Pan umieszczający filmek go wycofał , i już nikt nie może zobaczyć IMBECYLA jak michę cieszy że dostaje mandat . Mialem tę przyjemność widzieć go i proszę tego obsrańca o więcej takich filmików to dojdę do wniosku że Straż Miejska jest potrzebna TEMU miastu nawet tylko po to aby takich IMBECYLI Z METRA CIENTYCH KARAĆ . Najgorsze jest to że taki bałwan czuję się bezkarny bo pisze pod jakimś tam nickiem , pod jednym umieszcza film, pod drugim daje go na forum , pod trzecim sam się popiera pisze komentarze , ech miał rację FAZZI żonka go bije patelnią w łeb . nikt go nie lubi , w pracy nie wykonuje planów kierownik go zjechał , szary Pan NIKT . Ale w necie jest KIMŚ Prezesem , wielkim kimś, zlikwidować straż miejską 1 czy tam Bóg wie jeszcze kimś. Kompleks Niższości wynikający ewentualnie z pochodzenia , lub też z wielkości mam na myśli wzrost hihihihi . A ... I WYKSZTALCONY .... TEŻ TAK SIĘ OKREŚLAŁ HIHIHHI .

przyjdzie czas.......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

Ben laden to rodzina twoja?bo tak samo piszecie filmik bedzie ponownie w sieci bo i do TVN zostanie wysłany no i te rozmowy prywatne funkcjonariuszy 147.850 mhz. osobiście pomoglem panu z filmiku aby sprawa ujrzała światło dzienne.Z tym podwozeniem pan do banku samochodami straży miejskiej i innymi ukladzikami Panie Uczony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

Buhehe dobre. Te gościu tobie to nie wstyd umieszczać filmik na którym gile łykasz i robisz z siebie totalnego błazna? No człowieku, weź się ogarnij i nie umieszczaj filmików na których ewidentnie nie masz racji. No pajac poprostu. I weź zainwestuj w chusteczki higieniczne bo na wymioty zbiera... A dziwne, że strażnik cię w mordę nie trzasnął, bo ja mimo łagodnego usposobienia bym chyba nie umiała się powstrzymać. PS: jakiś gejowski masz głos...bez obrazy. To taka dziwna maniera podczas mówienia, charakterystyczna dla homoseksualistów. Hmm...kastrat?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

Ile płaci strażnik wiejski za posty w jego obronie?


Przyjdzie czas ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

dlaczego każdy post, który neguje zasadność tego filmu i krytykuje pana, który go tutaj zamieścił jest traktowany jako obrona straży miejskiej, a osoby które te posty zamieszczają są podejrzewane o koneksje ze strażnikami? nie można mieć innych poglądów? rzeczywiście głos pana nagrywającego jest okropny, wychodzi brak wychowania i podstawowych zasad kultury, podziwiam strażnika za cierpliwość i opanowanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

prezes504 nie widzisz, że większość się z tobą nie zgadza i to co robisz uważa za zwykłe frajerstwo? Weź się chłopie za robotę jakąś albo skończ jakąś szkołę wieczorowo i nie zawracaj nam tutaj tyłków swoimi żalami na temat Straży Miejskiej czy jeszcze czegoś innego. Jak ci tak źle to idź się wypłacz mamusi w ramię. Może ona chociaż ci przytaknie i po główce pogłaszcze. Albo idź pod blokiem z kolegami pogadaj i poużalaj się. Tutaj na forum jak widzisz nie znajdziesz poparcia, bo nie ma tutaj ludzi twojego pokroju.
Ty i ten pajac o nicku zlikwidować straż miejską jesteście zwykłe buraki, a zlikwidować to sobie możecie pryszcza na czole, a nie Straż Miejską.
Tak jak pisałem wyżej mam również negatywną opinię na temat działalności Straży Miejskich i Gminnych w Polsce. Mam na myśli fotoradary i pieniądze z nich płynące do budżetu gmin, ale to nie wina strażników miejskich, że ten system tak funkcjonuje tylko urzędników na górze! Tak więc nie miejcie pretensji do szeregowych strażników miejskich tylko do urzędasów, którzy z was doją kasę rękami straży miejskiej. W każdym razie jeśli chodzi o interwencje Straży Miejskiej w zakresie prawidłowego parkowania to jak najbardziej popieram i jestem za tępieniem tępych kierowców! Jakby Straży Miejskiej nie było to wjeżdżaliby samochodami do mieszkań. Przykro o tym mówić, ale prawda jest taka, że musi być jakieś prawo, zasady i normy, bo inaczej ludzie by sobie oczy powydłubywali nawzajem. Taka już mentalność człowieka, że jak bata nad głową nie ma to się w głowie miesza ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

Macie czas w pracy na pisanie tego?



PS." Brzydko mi to pachnie"- jak to mówią Strażnicy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

Coś cię strasznie boli krytyka:) Co ty taki wrażliwy? Każdy ma prawo się z tobą nie zgadzać, jeśli tylko ma taką ochotę. Masz strasznie niskie poczucie własnej wartości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

nie wiem czy ktos zauwazyl, ale prezes508 to zalozyciel tematu... to raz, a dwa czy zauwazyl ktos ten drugi link? jak idzie i trzyma telefon? widac samochody juz stoja...potem widac jak idzie do ratusza,
czyzby pan prezes czekal az podjedzie samochod sm a wyjscie do ratusza na 10 sekund to tylko po to by powiedziec, ze sie sprawy zalatwialo?a nagrywanie tylko po to by zdenerwowac straznika? no nie udalo sie ale i tak pomyslal, ze doda na youtube bo bedzie smiesznie, nie wiem jak bylo, wiec nie twierdze, ze tak wlasnie sytuacja wygladala
brak kultury i dobrego wychowania tylko co chwile widac bylo, no juz nie, bo skasowal, rozmawia sam ze soba, troche to dziwne, sorry.
sam prosil o mandat i to szybko;)
samochod tez sie sam zaparkowal, no mamy takie czasy, odpowiednia technike, technologie XXV wieku nawet, ze w to nie watpie.
nie rozumiem tylko po co to cale zamieszanie?
czemu nie powiedzial, ze chce sie odwolac do sadu? skoro tak sie rzuca i niewinny to ja na jego miejscu nie przyjmowalbym mandatu tylko do sadu chcial sie powyklocac i posmarkac, tez.
chodzi o jakis kompleks?
nie wiem i malo mnie to interesuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

Może przy najbliższej okazji dostanie 500zł, a nie 100zł i odechce mu się pajacowania :) Jak na razie to wyszedł tylko na zwykłego błazna :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

Chciałam to obejrzeć ale filmik jest już usunięty...:( czeeemuu..??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

Pewnie Pan Prezes się obsrał :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

Autor: green (---.elomza.pl)
Data: 14-03-12 18:10

Chciałam to obejrzeć ale filmik jest już usunięty...:( czeeemuu..??


he he a mi się wczoraj udało oglądnąć :)
ten filmik :)
********* :)


władza uderza do głowy , wiem coś na ten temat :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

Spokojnie a niby czego sie bać?


Przyjdzie czas ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

Prezes 504 kołtunie jeden co ty za głupoty piszesz cyt.,, filmik bedzie ponownie w sieci bo i do TVN zostanie wysłany no i te rozmowy prywatne funkcjonariuszy 147.850 mhz. osobiście pomoglem panu z filmiku aby sprawa ujrzała światło dzienne.
Komu ty pomogłeś jakiemu Panu - debilu sam sobie pomogłeś? , sam nagrałeś i pomogłeś samemu sobie? Przecież ty i ten Pan to jedna i ta sam osoba - Schizofrenia paranoidalna (s. urojeniowa[1]) –Urojeniami jakie mogą pojawić się w tym typie schizofrenii są urojenia wielkościowe, jednak częściej występują prześladowcze, odnoszące, odsłonięcia, nasyłania i wykradania myśli[1]. Ponadto spróbój tylko wyslać do TVN rozmowy nagrane 147.85 mhz to dowiesz o przepisach korespondencji radiowej od PAR a następnie od prokuratury co za to grozi. Siedź ty na dupie i słuchaj samolotów jak latają .
Przypomnę że Pan Prezes już na łamach tego forum dawno pisał że opublikuje filmiki itp. i te panie podwożone do banków i inne fantazje schizofrenika. Jestem pewien że gdzieś w Polsce znajdziesz kogoś kto ciebie zrozumie - jakiś psychiatra czy może inny Kaszpirowski ale lecz się chłopie, sorry wszystkich chłopów, półchłopku .
I apel do WSZYSTKICH Strażników nie dawajcie takim Kmiotom mandatów po 100 zlotych tylko 500 .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

i powiedz czemu wyrzuciłeś ten film bo nie rozumiem -załapałeś dopiero że to wyraz twojej głupoty i niedorozwoju emocjonalnego , bo nie psychicznego -obraziłbym osoby chore psychicznie .....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

Witam wszystkich. Obiecałem sobie, że nie będę udzielał się w tym temacie, ale sorki nie wytrzymałem. Nie rozumiem co ma w głowie (albo czego nie ma!) koleś który umieszcza filmik na którym sam się płaszczy i błaźni przed strażnikiem - prosząc o mandat. Mało tego! Nie wiem, czy zauważyliście ale na tym filmiku padają pełne dane personalne sprawcy wykroczenia tzn. na początku nazwisko, a później imię. I teraz wszyscy wiedzą kim jest likwidator:) A może to jest pewna forma autopromocji w wykonaniu likwidatora sm. Może chce, żeby wszyscy poznali jaki on jest git. Wyrasta nam nowy ZORRO. Dziwię się tylko, że usunął ten filmik:) Może się kapnął! Ale mleko już się rozlało:) Moim skromnym zdaniem filmik ten pokazuje jak niski jest iloraz inteligencji likwidatora. Nie czepiam się głosu, bo to jego osobista przypadłość. Natomiast łykanie gili było obrzydliwe. Współczuję strażnikom takiej interwencji.
Pozdrawiam wszystkich!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

Cholera, popełniłem wielki błąd.
I co teraz będzie


:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

faktycznie założyciel tematu i prezesina to chyba ta sama osóbka... a ja sobie przypominam że prezesik wisi nam jakieś zaległe filmiki już kilka miesięcy.....trzeba by pogrzebać w archiwum co on nam tam obiecywał, bo jak dobrze pamiętam to miał wyroczek jakiś pokazać czy jak, bo tak się deklarował że pokaże tym Strażnikom! A i chyba było że żadnych mandatów od nich nie weźmie, tylko że Sąd. Ciekaw jestem jak mu tam poszło, czy ten wyrok już był, miało być tak głośno - nie wiem może się mylę ale deklaracje były o tym że się pochwali triumfem prezes. Może ja coś przegapiłem- podpowiedzcie mi? Hmmm a swoją drogą to skoro założyciel tematu i prezes... to ta sama osóbka to chyba on - tak mi się wydaje oczywiście- sam nagrał swoją kontrolę i to jak przyjmuje mandat....więc chyba jak to jest - miał nie brać mandatów a tu od razu" chcę mandat"!!!??????? Czyżby wyroczek był???? A ogólnie to na filmie autor zrobił z siebie matoła chyba tylko....

......................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

STRAŻNICY Miejscy pracują w wielu obrzydliwych miejscach i przy rożnych odchodach psich melinach, i innych śmierdziuchach wiec i taki Łykacz Gilów pospolity - gatunek zamieszkujący obrzeża Łomży widać nie zrobił wrażenia na tym strażniku miejskim . Współczuję

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

buahaha i co tam teraz panie prezes masz do powiedzenia?
chce cie tylko uświadomić, że już cała łomża wie kim jesteś i mało tego wie jaki baran jesteś ;)
Wczoraj w sklepie spotykam koleżkę i w trakcie rozmowy wyszedł nam jakoś ten temat. Mówił, że w jego miejscu pracy każdy z ciebie się śmieje! Mało tego nawet łomżyńscy strażnicy miejscy się śmieją i cała komenda policji :)
Przygotuj się teraz na częstsze dostawanie mandatów hihi
papa :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

oglądałam ten filmik z mężem - podobało się mu :) Gratuluję odwagi.. :)) Nie każdy mógłby się na to zdobyć, to wyglądało na dobrze zaplanowaną akcję

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

Fazii - Na jakiej podstawie twierdzisz że teraz będzie dostawał więcej mandatów. Za to tylko że słusznie/niesłusznie postawił się i powiedział swoje zdanie. Myślałem że żyjemy w wolnym kraju i każdy ma prawo do demonstrowania swojej opinii. A że wyszło jak wyszło, to nie znaczy że ma być teraz za to prześladowany. Potwierdzasz tylko że Ci Panowie w trakcie wykonywania pracy uskuteczniają prywatę. W takim razie Ty za swoje opinie nie będziesz wcale płacić mandatów. Dobrze rozumuję?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

Nic nie twierdzę, ale jestem zdania, że głupka trzeba zawsze traktować jak głupka rozumiesz? Tak przynajmniej zostałem nauczony i wychowany. Jak ktoś nie ma za grosz kultury, taktu i nie umie się zachować to trzeba go traktować tak jak na to zasługuje. Bardzo bym chciał, aby taki człowiek dostał solidną nauczkę, a jak wiemy w niektórych przypadkach strażnik miejski czy policjant może decydować o wymiarze kary,np. zamiast mandatu 100zł może nałożyć 500zł czyż nie prawda?
Nie oszukujmy się założyciel tematu zrobił z siebie idiotę tym, że nagrał tą interwencje, umieścił w internecie i do tego jeszcze załozył temat na forum. Nic dziwnego, bo po krótkim czasie filmik usunął. Można już po filmiku wywnioskować, że jest to niedowartościowany człowiek którego trochę życie skrzywdziło, a takich trzeba tępić jak szczury! Jakby za komuny tak się zachowywał przy mundurowych to dostałby łomot, a teraz demokracja mu strzeliła do głowy i się w główce pomieszało.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA



Nic nie twierdzę, ale jestem zdania, że głupka trzeba zawsze traktować jak głupka rozumiesz? Tak przynajmniej zostałem nauczony i wychowany.


a potem ....... napisał

a takich trzeba tępić jak szczury! Jakby za komuny tak się zachowywał przy mundurowych to dostałby łomot, a teraz demokracja mu strzeliła do głowy i się w główce pomieszało.


Autor: Fazzi

to tak ciebie wychowali rodzice ? :)
ja jego nie bronie i nie potępiam , żyjemy w wolnym kraju i każdy ma prawo napisać co chce pod warunkiem że nie obraża innych wolnych ludzi :)
kiedyś były inne czasy teraz są inne czasy
więc o czym tu mówić ???
a może tego prezesa podnieca to co wy piszecie na jego temat bo może jest nie zrównoważony psychicznie ????


trza by się nad tym zastanowić :):)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

od siedzenia w domu wam sie w glowach przewraca ,proponuje wziac leki i spac.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

Mam pytanie ,czy osoba która nakręciła ten film dostaje mandat za zaparkowanego Opla Vectre C która stoi przed strażnikami ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

tak



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

tak a co???




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

A nic :)))) jestem również ZA likwidacją straży wiejskiej :))) tyle w tym temacie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

ahas



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

spoko:)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

schizofrenika popiera Crazy Zdziś wcale mnie to nie dziwi - glupota widać zaraźliwa jest ..... nawet po nicku to widać że jełopy się popierają. i nie ważne o meritum sprawy .... zlikwidować straż miejską bo ,,glupi szalony czy jak tam to tłumaczyć ma tyle do powiedzenie..... jest demokracja i owszem ale nie anarchia . Nawet głupki mogą się jednać w swym przekonaniu i mają do tego prawo , pisać mogą że likwidują itp. i tyle w tym temacie . Wszystkim obrońcom tego niedorozwoja zadaję pytanie ... czemu już nawet sam się nie broni , nie pisze , czekamy na wspaniały film w tvn .
Robciu ewidentnie jest niezrównoważony psychicznie masz rację i tylko wspólczuć jemu . I tu apel do Pana M. T. bo tak swoje dane opublikował kręcąc ten film ... nerwosan niech pije , zioła jakieś a jeśli już za poźno to farmakologicznie trzeba sie leczyć ... i cytując jego wpisy ... przyjdzie czas... że lek zadziała

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

Wypierdolić was w piździeć takie jest meritum


Przyjdzie czas ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

brawooooo :)
Autor: gt.pd




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

Czekamy tylko kiedy wyżalisz się na forum że dostałeś mandat za fotoradar :))) Ach przepraszam zapomniałem że nie wszyscy mogą otrzymać prawo jazdy a za razem mandatu :)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

o nakręcacz filmów się odezwał pan marek .... hihi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

łykacz gilów pospolity ,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

Czy można nagrywać strażników miejskich oraz policjantów
Pewnie nie jeden z was zastanawiał się, czy można nagrywać strażników miejskich lub policję bez ich zgody.
Odpowiedź na to jest bardzo prosta i konkretna: MOŻNA!!!

Wynika to z:

- Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r. Artykuł 81.
"Zezwolenia nie wymaga rozpowszechnianie wizerunku:
1) osoby powszechnie znanej, jeżeli wizerunek wykonano w związku z pełnieniem przez nią funkcji publicznych, w szczególności politycznych, społecznych, zawodowych,
2) osoby stanowiącej jedynie szczegół całości takiej jak zgromadzenie, krajobraz, publiczna impreza."

- Kodeks Karny
Ustawa z dnia 6 czerwca 1997r Artykuł 115.
"Funkcjonariuszem publicznym jest:
7)Funkcjonariusz organu powołanego do ochrony bezpieczeństwa publicznego albo funkcjonariusz służby więziennej"

Z tych 2 ustaw wynika, iż bez jakichkolwiek obaw można nagrywać strażników miejskich oraz policję, ale pod jednym i bardzo ważnym warunkiem: muszą oni być na służbie.

Osoba, która jest nagrywana zachowuje się o wiele spokojniej, nie jest już taka bezkarna.
Więc jeżeli spotkała was jakaś niemiła sytuacja, wyciągnijcie telefon z kieszeni i zacznijcie funkcjonariusza nagrywać.

W przypadku podjęcia jakichkolwiek czynności służbowych, policjant, jeżeli jest nieumundurowany musi okazać legitymację służbową[Art. 61 Ustawa o policji], jeżeli zaś jest umundurowany, takową legitymację musi okazać na naszą prośbę.
Podczas legitymowania policjanta masz prawo spisać sobie jego imię, nazwisko, numer identyfikacyjny, stopień.
Jeżeli policjant odmawia wylegitymowania się, możesz zadzwonić na nr 997 i powiedzieć, że zaczepia Cię jakiś podejrzany facet podający się za policjanta i prosicie o wysłanie radiowozu.

Może brzmi to dziwnie i kontrowersyjnie, ale skąd masz pewność że naprawdę jest to policjant a nie jakiś przebieraniec, który kupił sobie mundur w sklepie


Z własnych doświadczeń wiem, że nie jest łatwo nagrywać policjanta, ręce wam się trzęsą, boicie się, ale on nic nie może wam zrobić, a z nagrywania płyną same plusy.

W razie jakichkolwiek pytać piszcie na rybnik@kontestacja.com

Pozdrawiam
Grzegorz Łata
Autor: Grzegorz Łata o sobota, listopad 26, 2011



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

Pewnie że nagrywać i nikt temu nie przeczy , czy ktoś słyszal aby ten strażnik miał o to pretensje ..... ale trzeba mieć świadomość że wtedy to można dostać 500 a nie 100 złotych , i dziwię się że ten nagrywający kołtun nie dostał tyle ... przyznał się , olewające podejście do problemu , postawa osoby obwinionej ma wielkie znaczenie w ocenie funkcjonariusza wykonującego swoje obowiązki. Nagrywajcie sadźcie sie , itp. a zamiast 100 dostaniecie 500 , demokracja , każdy ma wybór dam 500 albo 100 , 50 albo 250 , 20 lub 500 wybor należy do was lub do funkcjonariusza. Lepiej czasem się ukorzyć uśmiechnąć itp. no chyba że 500 to dla was za mało .........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

już jest tutaj na forum taki jeden, któremu Sąd zamienił grzywnę na prace społeczne i teraz będzie psie kupy zbierał z chodników hihihihi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

zadna prywata starznika. ktos juz wyzej napisal ze sa grupy ludzi (radni, niektorzy pracownicy um) ktorzy nie musza placic tam za parkowanie. a ze straznicy znaja wszystkie takie samochody to znaczy ze nie jest ich zbyt duzo. owszem wlasciciele powinni wsadzac identyfikatory za szybe a jesli ich nie ma to straznicy dla nauczki powinni ich przegonic do biura strefy bo to zaden wysilek. wiec nie przewinienie straznika tylko uprzejmosc.
ze zlikwidowania strazy miejskiej najbardziej cieszyli by sie bywalcy starego rynku ktorzy teraz nie moga juz tam na wino zebrac i spokojnie na miejscu wypic. i wlasciciele pieskow wyprowadzanych na poranna kupke. i pewnie jeszcze kilka innych grup. na peno nie rodzice z dwojki, czworki i pewnie innych szkol.
zeby nie rozwijac watku rodzinnego i zatrudnienia - ani ja ani nikt z mojej rodziny nie pracuje w zadnej instytucji zwiazanej z magistratem. w tym strazy miejskiej. jak musze tam jechac to albo place za postoj albo szukam miejsca poza sterfa. objechanie ratusza dookola nie jest duzym wysilkiem a tam tez jest wejscie. ale chodze po psich kupach, po starym rynki i mam dziecko w podstawowce.......................
___________________________________________

... & vice versa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

TIRY I STRAŻ MIEJSKA NA TORY NATYCHMIAST !!!!

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

PRLowskie układziki byłej ubecji,ormo i innych prlowskich służb działąją nadal.
Komuna się skończyła system upadł, a autorytet świeci jeszcze na czerwono.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

O ile się nie mylę to Twoje nazwisko i imię kojarzy mi się z byłym milicjantem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

źle to napisałam ...z rodziną byłego milicjanta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA


Tu pewnie tłumaczenie przy wezwaniu było następujące:
"Panie Strażniku, sprawa wymagała nagłej interwencji z kamerą w UM"
Druga opcja potwierdzona "Sprawa wymagała nagłej i szybkiej interwencji z kamerą w UM bo przyjechała delegacja z Białegostoku"


Przyjdzie czas ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

skończ waść! wstydu oszczędź! ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

A Twoja donosiła?


Przyjdzie czas ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

Panie prezes ponawiam pytanie gdzie te zaległe wyroki........!!!!!!!????? Unikasz tematu????/ Tak obiecałeś swój triumf nagłośnić.... Jak na razie to tylko "matolstwo" hehe z twojej strony - a tu fakty fakty się liczą !!!

......................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

Z sędzią by tak pajac nie dyskutował jak ze strażnikiem. Sędzia by go naprostował w minutę. Zakłada bzdurne tematy, nagrywa interwencje, robi zdjęcia, ale MANDAT PRZYJĄŁ i podpisał co tym samym oznacza, że przyznał się do popełnionego wykroczenia haha. Więc ja również nie wiem o co chodzi!?
Panie Prezes nie wiem czy Pan wiesz, ale samochód to rzecz dla odpowiedzialnego człowieka. Przerzuć się na rower to i mandatów nie będziesz płacić. Tylko pamiętaj aby poruszającego się rowerem też obowiązują pewne przepisy, zakazy i nakazy! Weź ty chłopie najlepiej wyjedź do Afryki i będzie święty spokój. Tam nie ma żadnego prawa ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

wysyp nowicjuszy na forum w obronie straży !!!!! ZAŁOSNE TO !!!

do załozyciela tematu- TEZ JESTEM ZA ZLIKWIDOWANIEM STRAZY MIEJSKIEJ W NASZYM MIESCIE !!!!!!!!!!!!!!

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

boze ale zalosne zachowanie tego typa, przyjal a sie pluje. no tez jestem ciekaw jak te wyroki??? w glowie pewnie nadal siedzi nastolatek....

panidomu do garow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA



JA JESTEM ZA ZLIKWIDOWANIEM STRAZY MIEJSKIEJ W CAŁYM WSZECHŚWIECIE !!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

i co z tego, że jesteś? a kogo to obchodzi za kim ty jesteś albo przeciw czemu jesteś? wiesz ile warte jest twoje zdanie? spójrz w lustro i pomyśl o tym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

FAZZI :
Nie denerwuj się tak bo zwykle jak Ciebie mijam to masz wyraz twarzy srającego kota.
Poszłaś mi stąd bladzio PRLowska :D


Rodzina naprawdę jest chyba oburzona forum hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

Jak można ubliżać nawet swemu ojcu?????PRL TO CZASY MILICJI - DOBRZE KOJARZĘ???? Dokładnie Fazzi tyle zdanie pieniaczy warte co podetrzeć je o kant d...., więc zostaje chyba wypłakać żale na forum i tyle....i jaka to ulga... aż żal takich ludzi że dowartościowują się tutaj pod nikami... A nawet do tych popierających autora to wiem z opowieści policjantów i innych służb także straży jak to wygląda: najpierw zaczyna się tak jak autor na filmie - próba zastraszenia- więc kara uzależniona i stosowna do zachowania zaczyna się z górnej półki, to wtedy zaczyna się sranie i płacz aż czuć ze spodni takiego bohatera ....i jak policjant obniży karę z litości jak ma możliwość, to z reguły zadziwiająco taki gość idzie i do kolegów i mówi tak: "ale mu pojechałem, chciał mi 500 wypisać ale że mu pojechałem to tylko 300 dostałem!!!" - żałosne prawda???? Ale to szara nasza rzeczywistość, a tak naprawdę gość miał pełne gacie i do policjanta płakał bo mu na chleb pieniądze odbiera no iii punkty.... Pozostaje jeszcze bohaterstwo sądowe gdzie taki bohater myśli że Sąd go pogłaszcze po główce jak odmówi madatu, bo co - bo ja powiem że policjant się brzydko zachował - ale tuman nie zdaje sobie sprawy że w Sądzie opierają się tylko na tym czy wykroczenie zostało popełnione czy nie.... i taki bohater myśli sobie to ja Sędziemu nagadam głupot i Sędzia pojedzie policjantowi - nadzieja matka głupich...i tak sobie myślę bo widziałem nawet w telewizji jak często przed kamerą odmawiają ludzie mandatów mimo że jest nawet nagranie...chyba myślą że Sędziowie którzy sądzą to będą głupsi od nich samych i będą głaskać ich za ich bzdurne wyjaśnienia...hehehe .... Dlatego ponawiam pytanie co z tym wcześniejszym obiecanym wyrokiem panie prezes i dlaczego teraz chciałeś mandat od razu przy tej interwencji????

......................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

no i co z tego że nagrał filmik i go wstawił - bardzo dobrze, popieram takich ludzi którzy walczą o swoje racje na własną rękę, bo je miał. Oby więcej takich odważnych. a filmik szkoda że wykasowany - chętnie jeszcze raz bym obejrzała..bo co prawda to prawda :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

a w czym niby miał rację???? Oświeć wszystkich może ty jesteś mądrzejszy/a od osób tworzących prawo - bo wydaje mi się że przedmiotem spornym było złamanie przepisów w ruchu drogowym - więc powiedz wszystkim mądra głowo w czym racja Twoja może Ty mądrzej interpretujesz przepisy .... może nawet od samych prawodawców....hehehe

......................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

przede wszystkim ma rację żeby zlikwidować straż miejską !!! :D:D:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

....jeśli Twoim zdaniem żalenie się przed mediami jest super i robienie filmików na których samemu się błaznuje jest super to żal mi Ciebie maniaxx.... Jesteś przykładem ludzi którzy myślą, że media są wykładnią prawa- jeśli wiesz co to w ogóle jest takiego- i co się często pojawia w tłumaczeniu ludzi: "...a ja wiem bo wczoraj w telewizji mówili..." to tak czyń jak w telewizji mówią .... a będzie Ci dane .... płakać i płacić...albo nagrywaj i myśl że to Ci złagodzi np. karę albo jakiś funkcjonariusz się ugnie i zaniecha czynności...na pewno tak będzie hehehe....

......................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

...pewnie należy do podobnego środowiska jak Ty...żałosnego

......................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

....i tylko tyle oświecenia??? Stary ale fakty fakty???? Bo mnie się wydaje że jesteś kolejną osobą która wylewa swe żale pod nikiem bo pouczyłeś jakiś mandacik....

......................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

...jak się coś pisze to uzasadnij to a nie jak półgłówek tylko hasło powtarzasz...nauczyłeś się na pamięć????... i przy sprzyjających okolicznościach bo w domu pewnie jest się odrzuconym przez loswyrzuca się na forum pod nikiem a nawet nie wie się o co w tym wszystkim chodzi...??? Żal.....

......................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

zlikwidować_straż_miejską1- no i widzisz? Byłeś, jesteś i będziesz NIKIM. Nie będę cię tutaj obrażał, bo niby po co? Uważam, że jestem nad tobą ze sto poziomów wyżej, więc po co mam się staczać do twojego poziomu? ;)
Spójrz na siebie. Jesteś niedowartościowanym, biednym i sfrustrowanym człowiekiem, który na Straży Miejskiej próbuje wyładować swoje napięcie seksualne(chyba dawno nie bzykałeś). Fakt faktem, że nawet zwykły strażnik miejski jest o sto poziomów nad tobą i w każdej konfrontacji niestety wyjdziesz przegrany(tak jak na filmiku gdzie dostałeś mandat i zrobiłeś z siebie idiotę). Taki strażnik miejski przynajmniej ma robotę na państwowym garnuszku, w robocie jeździ samochodem w czystym mundurku, a ty? No właśnie... Nie będę pisał, bo i tak żal mi ciebie. Jeszcze ci za bardzo na psychę wejdę i samobója strzelisz, a każdy mówi, że masz nierówno pod deklem, więc to możliwe hihi.
3maj się przyjacielu. Odezwij się jeszcze czasem na forum i pochwal się kolejnym mandatem :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

zeniu
daj spokoj z konwersacja z ta osoba, ma 16 lat i pokazuje swa inteligencje

trole do tepienia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

ojej no autor filmu zapewne chciał ukazać pewną ironię

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

Napiszę jeszcze jeden i ostatni post w tym temacie.
DO WSZYSTKICH STRAŻNIKÓW MIEJSKICH W ŁOMŻY:
Nie dajcie się zastraszyć "wszystkowiedzącym" gówniarzom, który myśli, że jak wyjmie telefon, nagra film i wrzuci go w internecie to zjedna sobie przychylność innych. Panowie strażnicy czy wy nie macie telefonów komórkowych!? Jak ktoś was nagrywa to wy też nagrywajcie! Zobaczylibyście jak wtedy takiemu gówniarzowi mina by zbledła! Jeden strażnik pisze, a drugi niech nagrywa i potem zamiast pisać mandat to wniosek do Sądu skierować a film załączyć jako dowód w sprawie. Często podczas takiej interwencji może się takiemu gówniarzowi wymknie jakieś "*****", albo rzuci papierek na chodnik i wtedy mamy kolejne wykroczenia i kolejne pieniążki w błoto :) Sąd nie będzie sie z nimi cackał tak jak wy. Ogólnie człowieka można ukarać tylko na 2 sposoby: albo karą cielesną albo karą finansową. Tylko te kary działają na człowieka. Jak wiadomo zadawanie kar cielesnych jest zabronione, ale kary finansowe jak najbardziej, a wiadomo, że zarobki w Łomży do najwyższych nie należą. Niestety, ale serce boli jak trzeba iść na pocztę i wyłożyć kilka stówek na które trzeba było dymać gdzieś w hurtowni albo na budowie :)
pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

P.S- obywatel na pełne prawo nagrywać funkcjonariusza publicznego podczas podejmowania przez niego czynności, ale gdzie jest napisane, że f-sz publiczny nie może nagrywać obywatela!? ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

walczyć o swoje racje to trzeba mądrze i inteligentnie. Histeria granicząca z manią paranoidalną oraz przerost ambicji nad trescią nie świadczą o tym ,że ten facet walczy o swoje czy nawet potrafi to robić. Juz raz pisałem ten facet się zbłaznił aczkolwiek dotknąl sprawy która jest pewnym problemem - czyli zbyt selektywne działanie straży miejskiej w przypadku ujawniania wykroczeń.

Nie ulega natomiast żadnej wątpliwości,że działanie straży miejskiej w sprawie porządkowania ruchu drogowego uważam za jak najbardziej zasadne gdyż potomkowie roztrząsaczy gnoju nie potrafią rozróżnić co to jest ulica , chodnik , zatoka itp. Oni to wszystko sprowadzaja do pojęcia jednej płaszczyzny czyli pola i tak jak krowa sra tam gdzie stoi tak oni swoje samochody na tym polu czyli mieście parkują.

Santreo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

Do FAZZI: Daniel, nie napinaj się tak bo Ci żyłka pęknie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

Fazzi

Jesteś pewnikiem jednym z tych "Straszaków" 100 poziomów wyżej aniżeli reszta społeczeństwa, tak kolego ciebie zrozumiałem. " zlikwidować_straż_miejską1" chciał i pokazał że jesteście sitwą i tyle, swoich kolesi omijacie szerokim łukiem wedle zasady rączka rączkę myje.







Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

Gamoniu jeden z drugim.
Mandat chciałem bo specjalnie zaparkowałemw takim miejscu gdzie innie nie płacą i nie dostają mandatów to raz. Po za tym na filmiku widać opieszałośc do pozaostałych pojazdów które stoją zaparkowane. Strażnik czekał celowo aż podejdę do auta!

4 razy z tym samym Panem się spotykam i za każdym razem dla znajomych jest pouczenie a dla nieznajomych mandat!
Czy to radny czy sradny płacić ma tak samo jak ja mandat!
Podstawą dlaczego sam chciałem mandat było to że inni też ten mandat mają dostać, a że Panu strażnikowi głupio karać znajomych to wyjaśnia że drukarka na chwilę obecną nie działała w parkomacie! - Nie ma litości dla kłąmców reprezentujących prawo. Tym bardziej że zgłosiliście do Prokuratury że nazwałem was "Złodziejami, pasibrzuchami itd."
Panie strażniku z filmu... - Prawda boli a całe życie mundurku się nie będzie nosić.

Za moje podatki i wasze strażnik żre, chodzi i pierdzi wypisując kwity z ruchy drogowego, gdzie matka z dzieckiem spokojnie w parku nie może puścić dzieciaka żeby w gówno nie wszedł bo psy napiepszają kupy w całym parku.

Nie mam nic do pozostałych Strażników, tylko do tego jednego upierdliwego społeczniaka, który przez radiostację żali się co on ma zrobić w danej sytuacji.

Limity kilometrów dotyczą Cię w pojeździe a gdzie nogi masz?
Może wam rowery zasponsorować?
Wtedy nie będzie limitów kilometrów tylko trzeba będzie kondycje ćwiczyć i mniej żreć i pić i wypiuerdzieć się można na powietrzu a nie w radiowozie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

sądzę że chodzi bardziej o zachowanie kierowcy - na pouczenie trzeba zasłużyć a Ty na filmie nawet po części nie wykazałeś chociażby jakiej kolwiek inicjatywy w tym kierunku ... zapewne przy wcześniejszych 4 kontrolach też - to po raz. Po dwa - nie wiem czy ty stałeś na kopercie czy nie ale wynikało z tego że nie wniosłeś opłaty - a jeśli tak to dlaczego pieniłeś się o tę Toyotę na kopercie - wydaje mi się że to pojazd jednego z pracowników urzędu bo stoi tam na co dzień i jednoznaczne z tym że prawdopodobnie jest zwolniony z opłaty a zarazem gdzieś skoro na kopercie to miejsce wyznaczone dla niego- nie wiem może się mylę być może to nawet pojazd służbowy z urzędu. Więc wydaje mi się że skoro łąmę przepisy to skupiam się na tym że to ja zrobiłem a jak mam wątpliwości co do innych to zgłaszam je wyżej i bardziej z kulturą a nie kręcę bzdurny film z którego nic nie wynika. A co do wypisywania mandatów wydaje mi się że w przypadkach związanych z niewłaściwym zatrzymaniem i postojem pojazdu strażnik ma jak najbardziej prawo do kontroli i wręcz leży to w jego zakresie obowiązków i ja jestem za tym żeby to czynili bo jak ktoś tam napisał o roztrząsaczach gnoju wjeżdżających na ulicę - nie odróżniają w większości chodnika, skrzyżowania czy przejścia lub jezdni od zaoranego pola i ktoś musi tym się zajmować bo nie długo nie można będzie nawet do klatki wejść bo w drzwi jakby taki mógł to by wjechał.... Faktem jest że mają oprócz tego inne obowiązki ale trzeba też zrozumieć że na pewno nie da rady ani policjant ani strażnik ani celnik itd pilnować każdego obywatela indywidualnie.... nie ma się co napinać i tyle .... I jeszcze jedno moim zdaniem jeśli to rzeczywiście radny to pewnie koperty też dla nich są - zresztą nie wiem czy pod znakiem z kopertami jest tabliczka dla kogo - ale radni pewnie mają możliwość odgórnie tam parkować i tyle...

......................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

A ja parkuję na kopercie w dalszym ciągu do momentu aż będzie tam jasno napisane kogo dotyczy kogo nie. Dodatkowo stojąc na kopercie nie ma obowiązku OPŁATY PARKINGOWEJ. Więc proszę o ukaranie mandatem :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

i wydaje mi się że za kopertę dlatego nie zostałeś ukarany ale opłatę to mój drogi wjeżdżając za znak strefy płatnego parkowania to powinieneś wnieść bez względnie znajdując się na drodze publicznej bo jedno nie wyklucza drugiego. Radni są prawdopodobnie zwolnieni z opłat w drodze Uchwały tak się domyślam dlatego nie musieli wnosić opłaty a ty niby dlaczego miałbyś nie płącić bo stanąłeś na kopercie???/Jeśli nie ma dla kogo to nie znaczy że jak zaparkujesz ty na kopercie to koperta Cię zwalnia z opłaty...złe znaki to inna sprawa...

......................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

Nie o domysły tu chodzi kolego "zeniu" radni i pracownicy maja parking z tyłu ratusza, A jeśli są zwolnieni z opłaty to powinni mieć coś za szyba aby zwykły obywatel tego miasta nie czuł się tak jak poczuł się "zlikwidować_straż_miejską1" , po co domysły, jest uchwała to pokażmy ludziom że akurat parkuje tu radny czy pracownik urzędu który jest do tego uprawniony w taki sposób aby KOWALSKI wiedział co i jak i nikt nie będzie się buntował. jakiś porządek powinien być. Ja to nazywam po prostu arogancją władzy i tyle.







Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

a co powiedzcie mi ta straż miejska takiego pożytecznego robi zacznijmy od tego ok ????




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

w wypowiedzi powyżej "zlikwidować_straż_miejską1" napisał jasno co chciał osiągnąć tym filmikiem, o co mu chodziło itp itd, nie umiecie czytać ze zrozumieniem..? po co ta cała kłótnia....i ubliżanie...Jeśli miałabym w tej całej sytuacji stanąć po czyjejś stronie to stanęłabym po stronie "zlikwidować_straż_miejską1" - tymbardziej że ma rację , bo kolesiostwo widać na każdym kroku i nie tylko w tym przypadku na filmiku : "zlikwidować_straż_miejską1" kontra pracownik straży miejskiej i reszta nadobywateli...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

Dobry tekst:

http://www.weszlo.com/news/9868-Najbardziej_obciachowy_zawod_w_Polsce_straznik_miejski[/]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

http://www.weszlo.com/news/9868-Najbardziej_obciachowy_zawod_w_Polsce_straznik_miejski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

przeczytalem i nie rozumiem. autor raz pisze ze straz ma za nic prawo a zaraz potem ze zbyt rygorystycznie prawa przestrzega????????????????
a jesli mozna, jak napisal, zatrzymac sie na zakazie albo parkowac 2 min. dluzej, to czemu nie 3? a jesli mozna 3 to czemu nie 4? a jesli mozna 4....... itd. albo mozna albo nie mozna.
moim zdaniem to kolejna opinia frustrata ukaranego mandatem z
przez straznika. a z tego co wiem, a wiem bo sam placilem, za przedluzone parkowanie placi sie kare w biurze strefy. mandat dostaje sie od straznika albo za inne wykroczenie albo jak widac na filmie na wlasna prosbe!!!!!!!!!!!
_______________________________________

... & vice versa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

http://www.wiocha.pl/521517,Dziennikarz_pobity_przez_Straz_miejska
zobaczcie sami jacy oni są bojowi , jak skuty to bohaterowie a jak jest inaczej to jedynie mandaty umieją wlepiać ....




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

i jeszcze to ...
http://youtu.be/slvutTBwyr4




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

Auta pod um w lomzy sa tak parkowane ze panowie z tv lomza wjezdzaja na chodnik a mistrz parkowania to czarne audi. O co tu chodzi???


Przyjdzie czas ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

zlikwidować SM , kto zbiera podpisy , ja sie pisze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA


prezes504 = zlikwidować_straż_miejską1


Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA
Autor: zlikwidować_straż_miejską1 (87.119.20.---)
Data: 17-03-12 20:05

Gamoniu jeden z drugim.
Mandat chciałem bo specjalnie zaparkowałemw takim miejscu gdzie innie nie płacą i nie dostają mandatów to raz.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

Autor: prezes504 (81.15.239.---)
Data: 28-10-13 00:01

to ten CIUL , który jakiś czas temu nagrał i puścił do internetu filmik jak to przed Urzędem miejskim domagał się mandatu za parkowanie swojego srebrnego opla i pedalskim głosikiem, wciągając gile i płakał :

Autor: zozanna (80.240.166.---)
Data: 24-10-13 15:26
prezesik pamiętasz swój filmik jaki byłeś pokrzywdzony???
http://www.wykop.pl/link/1108621/interwencja-strazy-miejskiej-w-lomzy/
Ty a jak tam Twoje wszystkie sprawy co krzyczałeś na SM??? Teraz za Policję się wziąłeś??? Oj coś, ktoś karać chciał Pana Marka:)
............................

Nabór Policja..Kiedy zmiany zasad?
Autor: prezes504 (---.elomza.pl)
Data: 10-11-09 18:41

Kiedy zmiany zasad naboru ? Już 3 raz składam papiery i odmowa, bo komendantowi się ilość mandatów nie spodobała, przecież ja nie chce do drogówki a tu odmowa bo przez 10 lat mam 14 mandatów z RD.

Znam typa co miał za pobicie sprawę, został ukarany i pracuje w KMP. Więc jak działa nabór? Szczęście ? czy ciągniemy losy ?

To jest już przegięcie norm, przecież większość ludzi co pracuje w policji miała mandaty wcześniej, a co w przypadku gdy pracuje w policji i dostanę mandat od jakiegoś tam policjanta z innego miasta, bo i takie przypadki bywają. Przecież w momencie wystawienia mandatu jestem już osobą karaną, więc tracę pracę ?????

.........................

Autor: prezes504 (---.elomza.pl)
Data: 11-11-09 14:31

Proszę podać mi w takim razie powód odmówienia.
Niekarany z KK
Wyższe niepełne wykształcenie (w trakcie)
Biegła znajomość języka angielskiego
Prawko kat. B
dodatkowo: znajomość systemu cyfrowego używanego w policji EDACS,TETRA,
znajomość zabezpieczeń transmisji mowy w paśmie rządowym potwierdzona dokumentami oraz szkoleniami i praktyką.
???????

Odmowa za mandaty: informacja dla człowieka powyżej który napisał że nie umiem jeździć. Umiem ale czasem każdy zapomina o pasach lub o ograniczeniu.
.....................................
i wszystko jasne - CWEL ! starał się do Straży Miejskiej a tu Zoonk i pokrzywdzony , który nie dostał się do " psiarnii" hhahhahahahaa..heheheheh..

.............................

Autor: prezes504 (81.15.239.---)
Data: 28-10-13 00:01

to ta sama SZMATA CO :

Autor: zlikwidować_straż_miejską1 (81.15.239.---)
Data: 01-12-13 18:32

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

Dobrze, że się nie dostał bo widać, że nie równo ma pod kopułą...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA FILMIK ŁOMŻA

Niezłe rzeczy się dzieją.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org