piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
word łomża

jakie teraz są statystyki zdawalności?trudno zdać??za kturym razem wam się udało?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: word łomża

a po polsku da się?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: word łomża

śruba nie patrz na statystyki zdawalności, sztuka w tym jak potrafisz jezdzić. Ja zdałam za pierwszym i teorie i jazde.Trudno nie jest, grunt abys pilnował zeby Tobie nie zgasł no i sie nie pchał pod zakaz. No i najważniejsze trzeba jezdzic płynnie i sie nie wachac.

Natalia...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: word łomża

a jak egzaminator powie że źle to twardo dla czego pan tak uważa, i z mordą na niego a na koniec jak nie zdasz poproś o papiery czemu i jak. pomaga czasem że egzaminator zmienia zdanie, a i pamiętaj masz 30 zapłaconych minut na egzamin, nie pozwól się wysadzić z auta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: word łomża

jeśli jeździ tak jak pisze (które) to powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: word łomża

@antyon - Nawet jak kierujący stwarza zagrożenie? Pierwszy raz słyszę taką teorię...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: word łomża

koleżko takiej PL jak ja mam możesz pozazdrościć, a i kilometrów w życiu przejechałem, raczej tyle nie przewalisz, znam tych panów i wiem jedno chamstwo chamstwem zwalczaj, bo nie grają OK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: word łomża

mi się udało za trzecim razem jazde a testy za pierwszym. trzeba umieć jeździć patrzeć na wszystkie znaki i podejść do tego na luzie bo nerwy nic nie dają

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: word łomża

za 1 razem xD

?)@.)%.!(*(.?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: word łomża

Nie wiem dlaczego wszyscy sądzą że w Łomży łatwo zdać.Jest tak samo jak w innych miastach.Jak się nie umie jeździć to wszędzie obleją. Egzaminatorzy są tak samo chamscy jak i wszędzie, ale też są fajni jak wszędzie. Zależy na kogo się trafi.
Takie reklamowanie że w Łomży jest super, nagania tylko kandydatów. Inaczej nie mieliby tylu chętnych i nie zarabiał by Word, a także inni np. organizujący takie wyjazdy i oferujący jazdy doszkalające po mieście. W takiej małej Łomży gdzie cena kursu wynosi ok. 800 zł lub mniej, cena jazdy po mieście dla przyjezdnych / nie wiem po czym ich rozpoznają/ wynosi ok. 45-50 zł za godzinę, czyli tyle samo co np. w Warszawie. Jeden wielki biznes.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: word łomża

Jednak oficjalne dane z czegoś się biorą jol.k8 w Łomży zdawalność jest na poziomie 45% wszystkich przeprowadzonych egzaminów w roku 2011, wyższą ma tylko Ostrołęka w POLSCE!!! Ale oblać można zawsze jak i zawsze można zdać. Powiem tak im więcej osób przed tobą nie zdało tym masz większe szanse na zdanie (przypomnijmy egzaminatorzy to też pracownicy muszą swoją normę wyrobić :D)

?)@.)%.!(*(.?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org