czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
za tanie bilety

Będziecie płacić drożej za dojazdy do szkoły, pracy itd. Ale fajnie. Ciekawe ile jeszcze Wam dowalą. Podoba Wam się to , bo mi tak. Dalej klakierzy zacierają rączki, czy ręce im od tego opadają?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: za tanie bilety

Przesiądź się na rower.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: za tanie bilety

Ja nie muszę, ale Ty tak.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: za tanie bilety

No no, ceny będą prawie jak w stolycy. I dobrze, wiosna idzie, lepiej sobie spacerek zrobić :p Ja akurat jeżdzę samochodem, ale nawet jak go nie miałem to praktycznie w ogóle nie korzystałem z komunikacji miejskiej, bo tu i tak wszędzie blisko :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: za tanie bilety

Skoro nie musisz to po co narzekasz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: za tanie bilety

rowerek i przyjemniej i zdrowiej.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: za tanie bilety

a już myślałem żeby się przesiąść do autobusu z samochodu, ale chyba jednak taniej samochodem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: za tanie bilety

bo czerniak scani obiecał autosanów nabrali i tera trzeba za to zapłacic to bilety do góry i łomzyniaki spłaco. na cholere nam ta chybryda bog wie za ile.
a paliwo tez dobra faza tłumacza ze to wina rynków swiatowych to pytam.
bo autentycznie dzis o putinie ogladałem program.
czymu do kur.. nedzy w rosji paliwo jest o połowe tansze jak u nas drozeje bo to rynki swiatowe a nie pazerny rzad tak decyduja?
to jak to mozliwe ze ruskie taniej kupuja az o połowe skoro o połowe taniej sprzedaja na stacjach?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: za tanie bilety

a ta ropa to u nas drożej czy gdzie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: za tanie bilety

to jak te bilety tanie mają być

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: za tanie bilety


Co za BARANY tu piszą ?


Federacja Rosyjska należy do światowej czołówki zarówno pod względem wydobycia jak i posiadanych na swoim terytorium zasobów ropy naftowej , jest EKSPORTEREM , od kogo ma jeszcze kupować ?
mają swoje , to i taniej swoim sprzedają na stacjach ,

Autobus z napędem hybrydowym Volvo , był testowany od 7 marca do 12 marca 2012r. przez niespełna tydzień na różnych liniach.
Tylko bezpłatnie TESTOWANY nikt go nie zakupił !

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org