niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
problem

Witam! Co myslicie jak chlopak bije swoja dzieczyne??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

Bez zastanowienia wystwaić go za drzwi ..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

ciesz sie ze dostajesz lomot przynajmniej o glupotach nie myslisz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

A jak oni juz sie zareczyli... ona powtarza caly czas że go kocha... jesli pobije ja to na drugi dzien zachowuje sie jakby nigdy nic,jesli sie pogodza to on potarza,ze go ponioslo itd,ale za jakis czas znow sie to powtarza...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

BRAK NICKA to nie ja dostaje po pierwsze... a po 2 to on ja bije za byle co...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem


Nie martw się na pewno po ślubie nie przestanie ,


poza tym będziesz zdrowsza , niektóre kobiety są nauczone , że jak się baby nie bije , to jej wątroba gnije ,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

I tak być powinno.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

kocha to bije , a jak ma okazać swoją miłość bardziej dosadnie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

A Ty swoją Andzie kiedy będziesz bił?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

moze wy sie nie udzielajcie,bo nie na takie opinie czekam...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem


ja andzi nie biję , ją bida zabije

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

_maly_ i ZEZUŚ nie udzielajcie sie ok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

kinguśka , a mocno chociaż bije ?

bo jak nie to ją słabo kocha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

z tego co widac bylo ostatnio to nie lekko... on tez okazuje,ze ja kocha... robi kolacje, przytula, powtarza,ze ja kocha, itd...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

Jako dobra koleżanka powinnaś kupić jej kask i ochraniacz na szcząkę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

no widzisz i jest dobrze , powinna nadstawić i drugi policzek żeby chociaż symetrycznie bił

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

może on lubi jak ona w ciemnych okularach chodzi ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

zerwać zaręczyny i to jak najszybciej. takiego kwiatu to ół światu. jak uderzył raz będzie biła zawsze. Później będą dzieci i też będą dostawać łomot. także dziewczyna akceptująca to, że jest bita jest wielką idiotką i nie szanuje siebie. a na gnoja jeszcze donieśc na policję....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

Powinna go rzucić jak najszybciej, po ślubie dopiero się zacznie a co jak urodzi im się dziecko? Patologia, szkoda dziecka i dziewczyny, on się już nie zmieni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

Powinna się jemu odgryżć przy lasce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

weście ku.rwa juz sie nie udzielajcie,bo aż was szkoda... właśnie sie okazaliscie jakimi jestescie (niby) mężczyznami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

I najlepiej byłoby wstawić tu jego foteczkę, chętnie dorwał bym takiego damskiego boksera.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

po co ma się zmieniać jak im jest i tak dobrze ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

Zenit chyba z Toba mozna pogadac, bo z MALYM i z ZEZEM to nie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

Ale ,żeby bić przed ślubem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

Jak bije to po slubie na bank bedzie jeszcze gorzej tacy ludzie sie nie zmieniaja ostatnio wyciagalam kolezanke z takiego bagna teraz jest w trakcie sprawy rozwodowej.jesli facet bije to znaczy ze nie jest facetem takich trzeba tepic lepiej niech wyskoczy do silniejszego od siebie ale zapomnialam nad kobieta pokazuje swoja wyzszosc bo nad facetem nie dalby rady.mysle ze im szybciej to zakonczy bedzie latwiej sie jej z tym pogodzic i zapomniec. Takze mysle ze jak zrobi glupote i za niego wyjdzie to bedzie przechodzila gehenne jeszcze czesciej niz teraz.Niech idzie dziewczyna po rozum do glowy i bardzo szybko to zakonczy.Pozdrawiam i zycze powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

ZENIT i MPK86 myslicie, ze on juz sie nie zmieni??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

bo niektórzy to nie są spontaniczni i nie umieją okazywać prawdziwych mocnych uczuć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

Dlaczego właściwie Twoja koleżanka tak go bije ciągle? Co on jej takiego zrobił?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

MATI22 to ON ja bije

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

kinguśka odnoszę wrażenie że Ty jej zazdrościsz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

zezus nie zazdroszcze tylko chce pomoc i pokazac jej co wszyscy mysla o tym... idz zobacz czy cie nie ma w kuchni ok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

kinguśka ,TY chyba nie myslisz logicznie.Przecież Zezusia w kuchni nie ma.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

kinguśka , o co chodzi , dziś jej zrobi okulary a jutro na walentynki się pogodzą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

_maly_ to ty chyba nie myslisz, bo nie wiesz o co chodzi.. haha szkoda mi ciebie chlopie pusty jak wiadro...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

Jeśli ten gość bije Twoja kolezanke to na pewno sie to nie skonczy po ślubie, gorzej myślę że bedzie jeszcze bardziej ją tłukł bo poczuje że to jego własność i może robić co chce. Lepiej porozmawiaj ze swoją kumpela niech pogada o tym z rodzicami, innymi znajomymi itp
Gosciu musi miec nie równo pod sufitem, pewnie za młodu też dostawał i to sie przełożyło a to że gada ze kocha przeprasza itp to sranie w banie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

zezus no wlasnie on taki jest...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

Zezuś nie ukrywam,że też liczę jutro na jakiś prezent od Ciebie .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

konguśka.... pewnie że się nie zmieni. facet skłonny do przemocy zawsze najpierw uderzy później przeprasza i wszystko wraca do normy. dla niego uderzenie kobiety będzie na porządku dziennym. jedni lubią piwo inni lubią bić kobiety. niech dziewczyna nie marnuje życia sobie i swoim dzieciom ( jeśli dożyje żeby je urodzić)
jest tylu fajnych facetów, to nie średniowiecze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

kinguśka no bo my z _maly_ym , to swoich kobiet nie bijemy , to i nie wiemy jaka to frajda dla baby

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

w ogóle jak można kochać takiego człowieka, a może ona go nie kocha i po prostu boi się od niego odejść, że jej krzywdę zrobi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

_maly_ masz jak w banku , wyślę Ci walentynkę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

mpk86 wlasnie wrecz przeciwnie... ona go kocha i nie chce od niego odejść

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

Tylko nie starą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

miłość swe uroki ma !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

nie powinna od niego odchodzić , gdzie znajdzie drugiego takiego mocno kochającego ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

Przy nas taka by się zanudziła na śmierć ,ciągle te kolacje przy świecach,teatry.opery itd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

to jest jakaś niemądra, jak można pozwalać sobie na takie traktowanie, tutaj jest już konieczna pomoc psychologa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

Bije przed ślubem niby kolacje i tak dalej boi się że odejdzie a po ślubie nie będzie kolacji okazywanie uczuć tylko będzie bił bo będzie miał te ucZucie że będziesz bała się odejść bo przecież bedzie po ślubie . Dla mnie taka osoba która nie ma szacunku do kobiety i podnosi ręke jest nikim . ON nie zmieni się już nigdy może być jedynie tylko gorzej !!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

Jak mozna bic swoja ukochana.? Za kogo on ja uwaza? wychodzi na to ze za szmate skoro ja bije.
Ta dziewczyna (przypuszczam ze Ty) jest po prostu glupia. Ktora normalna dziewczyna byla by z takim chlopakiem i jeszcze pytala sie na forum co inni o tym mysla.?

W pizdu z nim za drzwi i jeszcze idz zrob obdukcje i zglos to na policje. - Chociaz tak mu sie odwdzieczysz. Zniszcz go, niech nigdy wiecej innej dziewczyny juz nie uderzy.


Dziewczyna mysl trzezwo.!

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

ja swoją to już prawie zagłaskałem na śmierć , taki dobry jestem ,

muszę jej pokazać ten temat to może za radą kinguśka wprowadzimy w nasze życie odrobinę atrakcji ,

jak myślisz kinguśka spodoba jej się ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

a po ślubie wszystko się zmieni, jak pipi napisał. uczucia gdzieś gasną i jest szara codziennosć, codzienne lanie, tylko w imię czego? MIŁOŚCI? jakiej miłości, gdzie tu miłośc? Miłośc chyba ze strachu.
Jak koleżanka dojrzeje, dorośnie to w końcu się ocknie i powie: Boże co ja zrobiłam wychodząc za tego potwora? Będzie chciała od niego odejśc, alę będzie się bała. sprawa rozwodowa będzie się ciągnęła w nieskończoność bo on nie zgodzi się na rozwód. Niech dziewczyna od niego teraz odejdzie, póki ich nic nie łączy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

DZIEWCZYNO NIE ZADAWAJ GŁUPICH PYTAŃ ,

już Ci ludzie odpowiedzieli !

zostaw to ŚCIERWO póki nie jest za póżno !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

dziewczyna wzięła się ostro do roboty, pewnie pakuje walizki gnoja. BRAWO!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

dziekuje wszystkim za opinie i,ze poswiecili czas na to by pisac co mysla... pokaze jej te opinie to moze zrozumie,ze nie powinna z nim byc...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

zezal i mały są inni tęskno im za sado masochistycznym podejściem do życia, miłości, tęsknią za smyczą i kagańcem, pejczem i zdrowa dawką ich krwi na ścianie, ich nie słuchaj - mają swoje przeżycia, trudno im to w sobie zwalczyć, nie rozumieją innych ludzi myślących w stereotypowy sposób

jeśli go kocha to niech pomyśli czy kocha również to co on robi, czy kocha być bitą, lubi jak ją napier...dziela i czy tak widzi każde walentynki, zamiast kwiatka śliwka pod okiem, zamiast szczęścia ból i rozpacz,

jeśli teraz boi się jego i boi się odejść to już nigdy nie odejdzie od niego

ludzi się nie zmieniają, bo jeśli uderzył to pewnie mu się wydawało że miał rację więc i ani szczęścia ani decydowania o czymkolwiek w życiu,
będzie nikim i niczym, bo najpierw trzeba mieć szacunek i czuć się bezpiecznym, a potem można mówić o miłości

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

ale ty jesteś mądry mkp:):)
Kiedy ona go tak kocha że az uhhhhh!!!!!!!!!!!!!!!!

kingusia nie słuchaj ich , tylko ja tutaj mądrych rad udzielam :):):):)
Nie rzucaj go !!!! jak bije i przeprasza to jest facet doskonały, jak by bił i nie przepraszał to była by menda:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

Missiu czytaj ze zrozumieniem tematu ,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

a dlaczego ona mu nie dowali jak niechce od niego odejść
niech weźmie wałek i przed nosem jak ją udeży to przypiepszy
mu tym wałkiem tak że będzie wstydził się pokazać z siniakie przed kolegami
i powinna mu powiedzieć że rozpowie wszystkim kolegom jak dostał odniej
może weźmie sobie to do serca - wielokrotnie słyszałem jak to baby biją facetów - jak słowa nieposkutują to mu dowal po kolanach napoczątek
zobaczysz że mu rura zmięknie i się następnym razem powstrzyma
zostawisz go znajdziesz drugiego i może taki sam i już niebędziesz chciała
żadnemu zaufać a jak się odwżysz -- postawisz się jemu to się przestraszy

gitara gra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

oremi,a o kajdankach czemu nie wspomniałaś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

ej , znajomy88 życie to nie ring bokserski !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

A może Ona to lubi, taki fetysz?
No z koro z nim jest?
Są na tym świecie rzeczy które nie śniły się najstarszym fizjologom-F. Kiepski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

znajomy z autopsji przykłady przytacza :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

popatrz _maly_ nawet nie wiedziałem , że tak można jak pisze oremi , chyba zna to z autopsji ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

Aco ,myslisz ,że ja to tak jak maruda ,tylko wygrzewa stare kulki?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

ty to znajmoy masz takie rady że oo, babka to może zadać pierwszy cios ale tylko mega baba potrafi oddać po ciosie faceta, trochę realizmu, ahh te pragnienia zostawania w związku za wszelką siłę, widać że masz z tym jakiś problem, za każdy razem próbujesz ratować bezsensowne związki

tylu normalnych facetów a ona ma się pchać do tego bo może będzie lepiej, bo może się poprawi, pewnie następnym razem poprawi jej lepiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

zezus... przypominam,ze nie taki byl temat... wiec prosze cie nie pisz glupich tekstow,a OREMI mial racje na temat was... pozdro dla Niego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

kinguśka ja myśle ze on ja byc moze i kocha ale tez ma cos nie tak ze swoim zachowaniem i rozumem.... ja bym nie potrafila byc z takim chlopakiem... I Ona rowniez powinna sie z nim rozstac bo to sie nie zmieni a po ślubie moze byc jeszcze gorzej> i fajnie ze sa tacy ludzie tak jak Ty i staraja sie pomoc znajomym. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

kingusia :)
A ja cię widziałem , ładnie ci w fiolecie :):)
Powinien robić to systematycvznie żeby ci nie schodziło z oczu :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

To jest toksyczny związek. Ale to ta dziewczyna musi to zrozumieć. Miłość jest ślepa i głupia, wiele już takich było, które się łudziły, że z czasem będzie lepiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

Edvajzer zgadzam sie z Toba w 100%

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

koleżanka powinna jak najprędzej uciekać z takiego związku! Jak można kochać kogoś kto tak krzywdzi? To się nie zmieni po ślubie!
A kolo chyba sam nigdy dobrze wpier...l nie dostał...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

Ktos powiedział że:
Chłopak żeni sie z dziewczyna z nadzieją że ona sie nie zmieni, ale ona sie zmienia.
Dziewczyna wychodzi za chłopaka licząc ze on sie zmieni, ale on sie nie zmienia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

Kinguska prosta sprawa podejdz do znajomych wez 2-3 kolegow niech mu doj3bi4 tak ze ojom zaliczy i moze przestanie a jak nie to powtarzac az do skutku


Pozdrawiam;]

JP - JEZUS PANEM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

oremi ty chyba nieśpisz po nocach bo tak bardzo się angażujesz
ja przynajmiej czasami staram sie dodać do tematu trochę humoru
bo bym chyba osiwiał jak bym tak mocno to przeżywał jak ty
trochę czasami warto przeczytać dwa razy zanim się coś odpowie
jak narazie niestaram się tu nikogo obrazić
ale z tego co pamiętam z twoich odpisów to w twoim związku napewno
jest lub była pustka bo szczęśliwa osoba inaczej piszę

gitara gra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

Wg prastarego obyczaju Polskiego kościołem sławionego, swoją można tłuc. Uważać trzeba tylko na cudze, coby się właściciel nie wkur...ł...

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

oremi co ty na wypowiedz paplika

gitara gra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

to jest CHORE! natychmiast rzucić gościa! na co dziewczyna liczy? jedyne na co może to na większy łomot! Pierścionkiem zaręczynowym tak się zachwyciła i to zaślepiło jego brutalne zachowanie?! Gardzę takimi "facetami" ale jeszcze bardziej naiwnymi kobietami.

a po nocy przychodzi dzień
a po burzy spokój

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

Nie, nie, nie

Żonę trzeba uczyć. Teraz te wszystkie rozwory nie mają szacunku ani do męża, ani do pieniędzy.
Wiecie pewnie jaka powinna być żona

Powinna być :

Głodna, niewyspana i wystraszona

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

Nie, nie, nie

Żonę trzeba uczyć. Teraz te wszystkie rozwory nie mają szacunku ani do męża, ani do pieniędzy.
Wiecie pewnie jaka powinna być żona

Powinna być :

Głodna, niewyspana i wystraszona

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

kurde - mocne słowa -niepodzielam tego - powinni być na dobre i złe-
powinna być niemal jak najlepszy kumpel- kurde
trochę szacunku dla kobiet ale one ostatnio za bardzo chcą dominować
i stąd takie wypowiedzi jak -garbatego anioła

gitara gra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

Jak sie baby nie bije to jej wątroba gnije :):):):)

Lej ja chłopie ile wlezie i słuchaj czy jeszcze dycha :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

oj maruda ty będziesz bił swoją kobietę czy już ją bijesz skąd takie podejście
jak tak będziemy robili to one nas niebędą kochały tylko wykożystywały
choć to drugie to akurat często robią

gitara gra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

właśnie to Twój problem, widzą że mają przed sobą.... i go wykorzystują, za wszelką cenę chcesz płacić za własne nie przemyślane działania oraz bez problemowe zgadzanie się na wszystko, jak zraz babki nie uspokoisz to będzie ci na głowie siedziała, non stop głowę zawracała bez sensownymi zdaniami i uwagami,

kobieta zawsze za wszelką cenę próbuje zmienić swojego faceta, owszem jeśli na dobre (to się chwali) ale jeśli wg jej upodobania i widzimisię to wtedy trzeba reagować, ty jak widać po piśmie w wielu tematach próbujesz rozgrywać to wg własnego już wpojonego przez babę systemu wartości który zakłada naiwnie, że jak ludzie się kochają to muszą się też dogadywać na równych prawach we wszystkim, jak jedno myśli "A" to i drugie musi myśleć "A"
jak zaczniesz troszkę bywać ze swoją to stwierdzisz że to "A" to nie koniecznie musi być "A" bo kobiety najzwyczajniej w świecie naciągają prawdę i dla niej te "A" to po minucie może być nawet "D"

więc sobie daruj dygresje na temat mojego związku bo w twoim to twoja ciebie naparza torebką, jak oboje nie mają do siebie szacunku to nigdy miłość nie będzie wyznacznikiem Udanego Związku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

znajomy88 :)
Przeżywasz to jak dzika swinia okres:)
Podniecasz sie pierdołami pisanymi na forum dla żartów:):)

oremi cos mi sie wydaje że masz racje :):)
Pewnie baba go wali torebka po łbie az sie wióry sypia a on mysli że tak powinno być i jest szczęśliwy :):)

Pewnie bidulek myśli że kobieta czy ma racje czy jej niema to i tak zawsze ma racje :):):)
coz mi pozostało jeszcze powiedzieć ??

znajomy88:)
Życzę szczęścia w takiej miłości :):)
Bo tutaj juz niczego więcej nie da się dodać :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

maruda ja tu nic nieprzeżywam czytałem wiele twoich odpowiedzi
i wiem że piszesz tylko na luzaka a ja czasami chcę coś napisać innego'
jak wszyscy bo wszyscy pokoleji piszą to samo i robi się nudną
możeszczasami napisać jakiś dobry kawał niż pisać bezsensu
----------------zreszto mało kto pisze tu z sensem
także po piwku

gitara gra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Kolejny dzien

Znajomy88

ty i bez piwka piszesz bbez sensu. Wolalbym nie trafic na twoje posty kiedy bedziesz po kilku piwkach :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org