niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Fotografia

Chcialabym sprobowac swoich sil jako fotomodelka,jesli znajdzie sie ktos powaznie zainteresowany prosze o kontakt.

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotografia

Ja Ci moge strzelic pare fotek aparatem w moim telefonie :PPPPPPP

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotografia

Jest taki jeden zapaleniec, zwie się Leszek Wiśniewski,chętnie pomoże.Jego stronka na 4lomza w fotogaleriach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotografia

A jakiego rodzaju fotografia cię interesuje?
Niektórymi byłbym zainteresowany:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotografia

Zapraszam to zostawiania swojego ogłoszenia jako modelka na forum dyskusyjnym Łomżyńskich Miłośników Fotografii pod adresem www.fotolomza.pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotografia

BTW. Oragnizuje w najbliższym czasie typowo "modową" sesje, do której szukam modelek. Gdzie można zobaczyć twoje portfolio, jak można się z toba skontaktować?


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotografia

oczekujesz od dziewczyny portfolio a czym ty moższe się pochwalić? Jakie są Twoje dokonania? Nacisnąć migawkę każdy potrafi, ale fotografować ludzi .. już nie ..
Powodzenia ... szkoda że nie ma Beaty Macko w Polsce, ona wiedziałaby co z Tobą dziewczyno zrobić ... i jak sfotografować

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotografia

Dawno nie widziałem żadnych nowych zdjęc Beaty.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotografia

MaYkel'u: obejrzałem sobie Waszą stronkę i fotki i powiem, że dobrze, że macie tyle entuzjazmu do fotografowania i oby go Wam starczyło na długie lata bo musicie jeszcze DUŻO się nauczyć! I nie dopuszczajcie do siebie wiary w to, że jesteście MISTRZAMI- bo to będzie Wasz koniec. I sięgnijcie do starych mistrzów fotografii- bo tacy chyba są. Dobrze jednak, że realizujecie swoje zainteresowania i myślę, że dają one Wam dużo przyjemności... i o to chodzi. Pozdrawiam.

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotografia

Większość z nas się chyba raczej uznaje się za niedzielnych pstrykaczy , lub też w ogóle się nad tym nie zastanawia lecz tak jak napisałeś po prostu robimy zdjęcia bo to lubimy ;) A tak przy okazji nauki, w najbliższym czasie postaram się zorganizować warsztaty fotograficzne "studium rąk" w których weźmie również udział Pan Bolesław Deptuła i prawdopodobnie również Leszek Wiśniewski. więc będzie okazja do podpatrzenia starych wyjadaczy ;) Bliższe informacje podam w najbliższym czasie na forum fotolomza.pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotografia

Cieszę się, że dobrze mnie zrozumiałeś bo ja naprawdę dobrze Wam życzę i cieszy mnie Wasz entuzjazm- bo to jest ważne, żeby się jakoś realizować, a fotografia jest wdzięczną dziedziną na tej drodze. W Łomży jest rzeczywiście środowisko twórców z dużym dorobkiem artystycznym i naprawdę jest od kogo się pouczyć, a tego nigdy za wiele. Widziałem wiele dojrzałych i ciekawych wystaw w łomżyńskich galeriach i z tego trzeba korzystać. Myślę, że w fotgrafii - jak w każdej twórczości- trzeba podpatrywać starych mistrzów, aby potem pójść własną drogą. I tego Wam życzę i pozdrawiam.

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotografia

JAK osiągniecie wyższy poziom techniczno-artystyczny będziecie mieli szansę zostać paparazzi. Znam już tu takich. Tak , że pilnie się uczcie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotografia

Wtajcie!

Jak ktoś jest zainteresowany fotografowaniem, czy jako fotografujący lub model (modelka), to się polecam.
W związku z tym że cierpie na brak net-u, polecam kontak telefoniczny.
Na steonie www.otworek.4lomza.pl jest mój nómer telefonu (608 846 250).

Pozdrawiam
L

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotografia

Czy na te forum łomzyńskich fotografikow to ktos zaglada??? Qrcze napisałem posta bo potrzebuje pomocy a tam cisza ;-(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotografia

wawer: o takie rzeczy lepiej pytaj na ogólnopolskich forach foto…



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org