środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Słuchawki zamknięte

Witam.
Kupię gdzieś w Łomży zamknięte słuchawki studyjne? Ewentualnie półotwarte, z dobrymi parametrami?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słuchawki zamknięte

Polecam Senheisser HD555 - super słuchawki, wygodne i pięknie grają. Optymalny stosunek jakości do ceny. No chyba że jesteś audiofilem. Ja swoje kupiłem przez internet - ceneo.pl
Polecam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słuchawki zamknięte

Mają mi służyć do produkcji, miks, mastering itp. więc myślałem raczej o AKG ale w Łomży pewnie ich nie dostanę w muzycznym w Konarzycach też nie ma, a chciałem uniknąć kupowania przez internet ale pewnie będę musiał. Ale dzięki za propozycję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słuchawki zamknięte

Jaką kwotę chcesz przeznaczyć?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słuchawki zamknięte

do masteringu to monitory bym polecał

luz blues i orzeszki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słuchawki zamknięte

Kilka stówek na pewno trzeba zapłacić za dobry sprzęt, ale nie chodziło mi o kwotę ale o kupienie słuchawek na miejscu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słuchawki zamknięte

Monitory mam w planach dopiero na lato, to już większy koszt kilku tyś. bo nie ma co kupować szajsu za 500zł para. A słuchawek potrzebuję do pracy nocą, żeby nie przeszkadzać nikomu w spokojnym śnie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org