środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
JAKA JEST CENA MIESZKAN W LOMZY?

Mam pytanie? czy oplaca sie kupic mieszkanie,dom w Lomzy czy ceny niesa z kosmosu wziete w tym Miescie?


Prosze o szczere posty!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JAKA JEST CENA MIESZKAN W LOMZY?

Boże wpm Ty się lecz!!
Co 2-3 godz nowy temat zakładasz...
Żal mi Ciebie..

FIFFI RIFFI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JAKA JEST CENA MIESZKAN W LOMZY?

Jest taniej niż w Warszawie. Raczej nie ma tu takiej bańki cen. Kiedyś czytałem, że rzeczywista cena budowy mieszkania to 2500zł/m^2 a reszta to marża.
tu jest parę cen:
http://lomza.nieruchomosci-online.pl/mieszkania/
Inwestycyjnie nie jest to raczej najlepsza lokata kapitału, bo demografia wskazuje, że populacja Łomży będzie się w przyszłości kurczyć. Jako ochrona przed inflacją może jednak sprawdzić się dobrze jeśli znajdziesz mieszkanie w dobrej lokalizacji ponad 60m^2. (Jeśli kraj będzie się dalej rozwijał, to raczej będzie rósł popyta na większe mieszkania)

Rynek wynajmu też nie jest zbyt lukratywny w Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JAKA JEST CENA MIESZKAN W LOMZY?

Darck , rzeczywista cena budowy mieszkania to ok 4000 - 4500zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JAKA JEST CENA MIESZKAN W LOMZY?

No wlasnie,jestem zacieta czy sie oplaca w tym Miescie cokolwiek kupic otworzyc?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JAKA JEST CENA MIESZKAN W LOMZY?

u nas jest trochę taniej ze względu na cenę działki i realia rynku łomżyńskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JAKA JEST CENA MIESZKAN W LOMZY?

Zeziak,glupoty piszesz,cena budowy mieszkania lub domu to max 1000zlm2,dlaczego Ty takie bzdury tu piszesz?jaki jest Twoj cel w tym zeby innych ludzi w bambuko nabijac,ciemnote im wciskac ze budowa mieszkania to 4000-5000tys zl m2.



wes sie chlopie w garsc i zacznij tym swoim malym mozdzkiem myslec troszke.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JAKA JEST CENA MIESZKAN W LOMZY?

Zgadzam sie z WPM. Rzeczywsity koszt to poziom 1000 - 1500 zł/m2. Wszytsko mozna wyliczyć w oparciu o KNR.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JAKA JEST CENA MIESZKAN W LOMZY?

Ja mogę wybudować 800 zł za metr kwadratowy :-)







Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JAKA JEST CENA MIESZKAN W LOMZY?

od jutra m2 ma kosztować 10 000zł , wpm łap okazję

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JAKA JEST CENA MIESZKAN W LOMZY?

w sumie się nie wgłębiałem co te 2500 obejmuje, ale pewnie zależy czy wliczona cena gruntu (gdzie ten grunt leży), i czy do stanu surowego czy wykończone włącznie z parkietami (też czy też panelami laminowanymi).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JAKA JEST CENA MIESZKAN W LOMZY?

Taka jest prawda ze kosztuje max 1000zl,zalezy jeszcze ile za ziemie firma budowlana zaplaci,ale my Lomzyniacy dajemy sie w ciula robic i przeplacamy za wszystkie mieszkania domy w tym miescie,a Panowie mieszkaja w domach po pare milionow i bujaja sie nowymi brykami za nasza kase.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JAKA JEST CENA MIESZKAN W LOMZY?

ta stronka którą podałeś dotyczy starych mieszkań , rynek wtórny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JAKA JEST CENA MIESZKAN W LOMZY?

WPM, w Łomży da się parę rzeczy otworzyć i na nich zarabiać, ale trzeba to zrobić z głową i pomysłem i mieć środki. Bo jak widzę jak ktoś otwiera kolejny szmateks czy kebab i płacze na forum, że mu nie wychodzi, to raczej pretensje powinien mieć do siebie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JAKA JEST CENA MIESZKAN W LOMZY?

A ten wpm to nie przypadkiem andy c? :D:D

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JAKA JEST CENA MIESZKAN W LOMZY?

u nas nowe u dewelopera , stan deweloperski to ok 4300zł/m2 ,

wykończone " pod klucz " - ???

dodaj jeszcze miejsce postojowe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JAKA JEST CENA MIESZKAN W LOMZY?

torro , NIE to tylko taki sam DEBIL jak andzia c

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JAKA JEST CENA MIESZKAN W LOMZY?

Ahmed , obserwuję Twoje posty i widzę , że zawsze rozsądnie piszesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JAKA JEST CENA MIESZKAN W LOMZY?

Autor: wpm (---.dip.t-dialin.net)
Data: 09-03-12 12:22

Mam pytanie? czy oplaca sie kupic mieszkanie,dom w Lomzy czy ceny niesa z kosmosu wziete w tym Miescie?


Prosze o szczere posty!!!!!!!!


a sam szczery? gada że w butiku robi za 800 a tu szczerość wyłazi, idź szukać frajerów do zatrudnia-ka a nie się udzielasz na forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JAKA JEST CENA MIESZKAN W LOMZY?

Dla mnie to mozecie placic i po 20000tys zl za 1 m2 tylko poco nabijac innym kieszen,niech sami w tych budach mieszkaja,zeby ludzie byli zdyscyplinowani jak jest w innych krajach to domy czy mieszkania nie bylyby drozsze jak 1000-1500m2 a u nas to kazdy wyzej sra jak dupe ma.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JAKA JEST CENA MIESZKAN W LOMZY?

WPM

ale za co chcesz kupic to mieszkanie, za odlozone 300zl miesiecznie przez 3 lata .Mozesz za to co najwyzej okna wstawic do domu rodzicow. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JAKA JEST CENA MIESZKAN W LOMZY?

mozna znalezc firme ktora wybuduje dom w stanie surowym za 1 tys. zl za metr. wyposazenie okolo drugie tyle. ziemia w lomzy to okolo 200 zl za metr. z tego wynika ze realna cena nowego wykonczonego domu z ogrodkiem na sporej bo 500 metrowej dzialce powinna wynosic jakies pol miliona. jesli ktos wymysla taka albo wyzsza cene na rynku wtornym za dom 30-40 letni na dzialce 300metrowej to sa to ceny z kosmosu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
________________________________________-

... & vice versa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org