środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pytania dotyczące uchodźców .

http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=28073


Czy te odpowiedzi na pytania są totalną kpiną? Jestem ciekawy kto odpowiadał na te pytania? W artykule jest mowa o ponad 40 pytaniach,dla mnie osobiście wystarczą pytania i odpowiedzi zawarte w artykule w podanym wyżej linku. Weźmy pod uwagę np pytanie nr 8. : "8. Dlaczego uchodźcy przesiadują ciągle w jednym salonie gier na starym rynku i skąd mają pieniądze na granie w jednorękiego bandytę ?
Jeżeli zauważył/a Pan/Pani jakiś cudzoziemców grających w salonie gier, nie świadczy to o tym, że uchodźcy przesiadują ciągle w salonie gier. Możemy mówić jedynie o jakiejś grupie cudzoziemców (nie każdy cudzoziemiec jest uchodźcą). Należy zauważyć, że z tych samych salonów gier korzystają również inni mieszkańcy Łomży."


Zadaję więc ja pytanie: kto formułował tą odpowiedź? Czy macie NAS mieszkańców Łomży za "głąbów"? Mowa jest o "słynnym" Admirale, odpowiedź nie jest merytoryczna tylko od razu idzie w stronę ofensywy "nie świadczy o tym,że uchodźcy przesiadują ciągle w salonie gier". Kogo oszukuję Fundacja Ocalenie? Proszę bardzo,niech wybierze się chociaż raz delegacja tejże "Fundacji" pod wskazany lokal i przekona się jak wygląda sytuacja. Kolejne pytanie i odpowiedź nr 7 : Kameruńczycy? A co ma piernik do wiatraka? Pieniądze pochodzą z oszczędności czy też kupowane są dzięki pomocy rodziny lub krewnych?! Czy naprawdę macie nas społeczeństwo miasta Łomża za chorych na głowę? Człowiek,który ucieka z kraju pogrążonego w wojnie(Czeczenia - Rosja) ma oszczędności, które pozwalają mu na kupno BMW czy Golfa? Na czym opierana jest odpowiedź, że auta te mają 8-10 lat? Jak można w taki sposób manipulować ludźmi?

Podsumowując, jestem zdegustowany formą odpowiedzi Fundacji Ocalenie na dane pytania. Są one wręcz żenujące. To świadczy o Waszym podejściu do sytuacji dotyczącej Czeczenów i do mieszkańców naszego miasta. Czeczeni wykorzystują zasiłki socjalne, nie uczestniczą w kursach językowych(język polski), zajmują się ciemną strefą handlu( kradzieże,rozboje- oczywiście,statystyki policyjne ukazują nikłą ich działalność, a czemu? Bo ludzie boją się zgłaszać cokolwiek na ich temat. Nie chcą być posądzeni o rasizm i itp ,bo tak dzisiejsze media kreują ten problem. Osobiście byłem zaatakowany nożem przez ludność czeczeńską zamieszkującą "hotel" na ulicy Wesołej. Na Starym Rynku w słynnym "pubie" non stop siedzą i wkładają pieniądze w maszyny Panowie imigranci,co kilkanaście minut podjeżdża lub odjeżdża samochód niezarejestrowany na polskie blachy dobrej marki. Są totalnie bezkarni, zaś ich "występki" lub przestępstwa są jak najbardziej utajane w mediach lokalnych i krajowych. Na koniec zadaję pytanie, kto tym kieruje i jaki ma w tym interes?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytania dotyczące uchodźców .

Nadejdzie dzien gdy znow zaplonie ogien ten powroci jego dawny blaski,gdy swiat obudzi w koncu sie i zlozy hold naszym sztandarom.

co się martwisz co się smucisz ze wsi jesteś na wieś wrócisz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytania dotyczące uchodźców .

Co sadzicie o porownaniu lomzynskich czeczencow do zolnierzy Armii Krajowej ?

co się martwisz co się smucisz ze wsi jesteś na wieś wrócisz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytania dotyczące uchodźców .

hansklos od ciebie glupota bije z daleka jezeli masz pisac tajie bzdury to zamknij ryj i nieporownuj rzolnierzy AK do tych czeczenow bo obrazasz siebie i innych.

....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytania dotyczące uchodźców .

pan kminski chyba je sam sobie zadawal a pozniej niby zaskoczony odpowiadal na nie buhehe

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytania dotyczące uchodźców .

plan bioz dla domku jednorodzinnego co to jest i czy jest konieczny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytania dotyczące uchodźców .

Normalne jajca, czytając to na głównej uśmiałem się do łez. Czy ten pan z fundacji ma nas mieszkańców Łomży za idiotów?.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytania dotyczące uchodźców .

w odpowiedzi na pytanie czemu nie wracają do kraju mimo zakończenia wojny i odbudowanej pięknej stolicy czeczenów prównano do żołnierzy AK i ich histori. Myślałem,że pękne ze śmiechu. Faktycznie poziom piszącego odpowiedzi jest niesamowicie wysoki intelektualnie. Szkoda ,ze nikt nie zadał pytania jaki jest stosunek uchodźców czeczeńskich do przywódcy ruchu terorystycznego Doku Umarowa?

Dziwi mnie tez ,że odpowiadający ma nas za idiotów sugerując ,ze w Czeczeni trwa jescze wojna wyzwoleńcza podczas gdy faktycznie mamy do czynienia ze zwyczajnym teroryzmem i to nie w Czeczeni ale na całym kaukazie w ramach storzenia Islamskiej Republiki Kaukaskiej.

Santreo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytania dotyczące uchodźców .

jaro ,jak sam nie pojmujesz autoironii hasnklosa to lepiej sam się nie odzywaj,

dla mnie te wypociny - odpowiedź na pytania pisał jakiś nieudacznik, któremu się wydaje że będzie to czytał ktoś kto ma taki sam iloraz inteligencji jak on, czyli poniżej 50

głupoty głupoty, głupoty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytania dotyczące uchodźców .

oremi chyba czeczenem jestes he he

....

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org