czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Budowa domu?

Orientuję się ktoś ile może kosztować majster za budowę domu bez piwnicy np. 10 x 12 z postawieniem krokwi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu?

Pisalam juz niestawiajcie domu w Lomzy,to jest wywalenie pieniedzy w bloto,lepiej daj biednym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu?

mysle ze okolo 30000zl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu?

25 tyś budowa i około 12 same krokwie, wiem bo już skończyłem ten etap

wrrrr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu?

dom ok 20000-23000
krokwie ok 4000-6500 zalezy czy dwuspad czy koperta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu?

tylej a zapłaciłem w tamtym roku za dom 22000 a za krokwie cos ponad 4500 a przykrycie odzielnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu?

CO fachowiec to inna cena. I tyle. Kwestia dogadania się.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu?

wpm ja Ci mówię marnujesz się, w kabarecie karierę na bank zrobisz ! ;)






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu?


no już w przebieraniu się to , wpm ma praktykę ,

raz CHŁOP , drugim razem BABA !


taki BABOCHŁOP !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu?

Taak, ale tu dom się buduje zezuś, a nie castingi miejsce ! ;)






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu?



Ja zapłaciłam 22tys z krokwiami-fakt ponad 2 lata temu .Pokrycie dachu kolejne 5000tys.


".... szukajcie a znajdziecie...." ;)

------- lepiej należeć do niektórych niż do wszystkich --------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu?

To samo karton z Biedronki zarabac i bedziesz mial fajna chatke hehehe,nie wydasz tyle kasy,a kase oddaj biednym,to lepiej zrobisz,po co ci ten kurnik kury bedziesz w nim pasl,hehehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu?



Nie wiem czemu mają służyć te głupkowate komentarze wpm ,
gdzie w każdym temacie dotyczącym nieruchomości , domów , mieszkań czy to jakiegokolwiek biznesu/interesu , zabiera głos nie mając NIC konkretnego, merytorycznego i mądrego do powiedzenia .
Jaki ma w tym cel @wpm ?

Czy to ZAZDROŚĆ i ZAWIŚĆ ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu?

może to z czegoś wynika, czemu chaty w Łomży nie stawiać, czekam na rozwinięcie tematu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu?

<<<<<<<<<<<<<<OREMI<<<<<<<<<<<<<<


Lomza za pare lat bedzie zaorana,a chaty sie nieoplaca stawiac zobacz ile stoi do sprzedania i nikt tego niekupuje,mozesz kupic cos gotowego jak masz kase i bedzie tanio i ladne,poczekaj jeszcze niech postawia 2 centra chandlowe zobaczysz wtedy jaka bieda bedzie w Lomzy,te oszukancze firmy z zachodu wyciagna reszte kasy od nas Lomzan a my bedziemy coraz to biedniejsi,wspomniecie moje slowa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu?


Gdzieś tu , w którymś z tematów @ wpm pisała , że ma 21 lat , od trzech lat " pracuje" i pierdzi w stołek w jakimś tam butiku za 800 zł/m , kiedy i gdzie ona miała się czegokolwiek nauczyć ?

Nie dziwcie się , że bzdury wypisuje wpm .

" WSPOMNIECIE moje slowa " , ot i Chandlowiec nic dziwnego , że nikt nic NIEKUPUJE !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu?

wpm daj sobie spokoj z glupimi komentarzami...ja sie baaaardzo ciesze ze w lomzy powstaja nowe centra handlowe moze w koncu cos sie ruszy w tym miescie...ja sama mam dom pod lomza i jakos nie narzekam...utzrymanie domu w skali roku jest 2 razy tansze niz mieszkania a wiec o czym tu mowa..tylko mongoly kupuja mieszkania teraz...

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu?

Polecam brygadę z Korzenistego (p.Mańko) - szybko,dokładnie gość wie co robi. A ceny wahają się od 25-60tyś. postawienie. Trzeba się targować a drogi niech se w domu siedzi i ogldą moda na sukces.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu?

anelka to nie tak ze drogi to bedzie siedzial w domu itd...ja osobiscie wole zaplacic troche wiecej za dobra i szybka robote niz dac mniej komus po kim bede musiala poprawiac...
ja mam wysokie ceny uslug ale praca wykonana jest perfect z dokladnoscia do np 1mm.i sa to wszystkie prace remontowo budowlane lacznie z hydraulika oraz elektryka..
ale za to wolne terminy dopiero od sierpnia

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu?

Martuchnam.- Najpierw mówisz że wolisz zapłacić trochę więcej za dobrą robotę a potem, że masz wysokie ceny usług......... coś tu nie tak ? ......Tych co polecałem robią bardzo dokładnie - szybko i w dobrej cenie. Takich ludzi należy szanować bo można spotkać różnych..... Budowali u mnie dom i z mojego polecenia będą robić dwa następne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu?

anelka jak to sie mowi *szewc bez butow chodzi* ja mam uslugi remontowo budowlane ale kompletny brak czasu na skonczenie wlasnego lokum....a rowniez nie chce brac kogos kogo bym musiala pilnowac zebyrobil tak jak ja chce a nie tak jak ten ktos uwaza bo mu tak wygodniej bo to szybciej bo to taniej itd..wymowek jest mnostwo i rozne...probowalam roznych fachowcow i niestety zaden mi nie odpowiadal..

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu?

martuchnam To zrób to se sama i nie biadol.
jeszcze-tu-wrócę - A co do ceny usługi budowy, to na pewno jest uzależniona od tego jaki to jest dom,czy prosty czy wygimasy ,czy pustak czy cegła(np. zew. kliknkier) czy ściana w 1 czy w 1,5 zależnie jaka wierzba dachowa, czy pokrycie blachą cy dachówką i inne. Tu nic konkretniejszego się nie dowiesz, musisz umówić się z majstrem on po zapoznaniu się z planem i domówieniu szczegółów poda Ci cenę, istnieje wtedy możliwość negocjacji. Poza tym majster majstrowi nierówny. Dobra i dokładna robota musi kosztować. A szybko to można strzelić numerek z przydrożną panienką. Pozdrawiam...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu?

darek ale ja nie biadole...po prostu tylko powiedzialam ze bralam wczesniej kilka osob firm i ich robota niepodobala mi sie po prostu..

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu?

buduj domek i nie patrz na przygłupa . Teraz mnóstwo domków powstaje poza granicami miasta. Temu duplowi gula zwyczajnie lata bo nie ma ksiorki an postawienie domeczku. Teraz większość starych łomzyniaków tzn elita łomżynską mieszka za i pod miastem a potomkowie roztrząsaczy gnoju opanowali miasto i sie lansują na miastowych.

Santreo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu?

mocne slowa santreo...ale hmmm niestety prawda

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu?

Tak to prawda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu?

martuchnam nie obrażaj się, to było w formie żartu tylko źle to ujęłem. Sorki...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu?

mam do sprzedania 8metrów3 grafitowego styropianu GENDERKA idealnego do ocieplenia domu, deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła: λ ≤0,032
grubość 12cm, dużo taniej niż w sklepie!!
wszelkie info prześlę zainteresowanym na maila

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org