środa, 19 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zaginiony Pinczerek

Bardzo proszę o pomoc w odnalezieniu zaginionego pinczerka miniaturowego tzw. ratlerka, który zaginął w poniedziałek i ostatni raz był widziany w okolicy schroniska dla zwierząt, z którego uciekł w stronę Janowa! Błagam o jakąś informację!!!! Dla znalazcy nagroda! Proszę o telefon pod numer 504 036 818!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginiony Pinczerek

to on uciekł ze schroniska?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginiony Pinczerek

Uciekł, gdy ludzie, którzy go przywieźli chcieli go wypuścić z bagażnika!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginiony Pinczerek

Ciebie wsadzić do bagażnika,a nie biednego pieska!Normalne że się wystraszył i Ty chcesz go?Żeby się nad nim znęcać ?Chodź ja Ciebie w bagażniku powożę !!

grzybek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginiony Pinczerek

Co za ludzie! Ja go nie wsadziłam do bagażnika tylko jacyś ludzie, którzy ją znaleźli! Więc nie oceniaj jeśli nie masz pojęcia co się stało! Gdybym chciała oddać do schroniska to bym jej nie szukała! Cóż za podłość!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginiony Pinczerek

grzybek91 naucz się czytać :|

_________________________________________________________

:) :) :)
:) :)
:)
__________________________________________________________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginiony Pinczerek

Bardzo proszę o pomoc! Mika ma już osiem lat, więc u obcych ludzi zdechnie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginiony Pinczerek

Czy rzeczony pinczer mial na imie "HOMER" ?

Pozdrawiam
Glos Rozsadku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginiony Pinczerek

powodzenia w szukaniu, szczerze. aby się znalazła. moja suczka ma 10 lat. też nam uciekła. czas poszukiwań był straszny. przecież to członek rodziny. na szczęście się znalazła. wasza tez się znajdzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginiony Pinczerek

Co, którzy go przywieźli to jakieś kołtuny. Transportowac kilagramowego psa w bagazniku. Widziałem ich wracając z pracy, pies najpierw im uciekł a potem ganiali go po ulicy wstrzymując ruch potem pies wpadł przez brame na ogrodzona działke. Widać zrezygnowali i pies poszedł w las. To było w poniedziałek.Wiec jesli nie trafił pod jakiś dach to przy tych przymrozkach - Dobry Jezu a Nasz Panie ... .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginiony Pinczerek

A może wklej fotkę pieska. Mam nadzieję że to pomoże jak ktoś zerknie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginiony Pinczerek

Gdyby to był mój pies,pojechałabym w okolice schroniska i go szukała,pytałabym ludzi w pobliżu.Biedna sunia,w nocy jest spory mróz,a to małe i z krótką sierścią.Nie sądzę,że miałaby coś jej się stać u obcych.Zwyrodnienie kręgosłupa to nie jest choroba śmiertelna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginiony Pinczerek

elina: masz 100% racji

Niestety wlascicielka zamiast ruszyc tylek i szukac psiny, woli siedziec na forum i oskarzac wszystkich dookola o podlosc. Jakie to polskie...

Pozdrawiam
Glos Rozsadku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginiony Pinczerek

Człowieku zajmij się sobą i nie interesuj moim psem, a jeśli masz coś więcej do powiedzenia to się przedstaw i zapraszam na rozmowę na żywo!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginiony Pinczerek

Mam gleboko w dupie twojego psa. Podobnie jak wszyscy inni na tym forum. Twoj pies, twoja zguba. Nie upilnowalas, jest efekt. Teraz przestan zawracac glowe innym tylko sie rusz i szukaj.

Pozdrawiam
Glos Rozsadku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginiony Pinczerek

Z tego co wiem to całe Janowo jest obklejone plakatami pieska i prośbą o pomoc, więc chyba ktoś interesuje się pieskiem.

A twoje zachowanie Głosie_Rozsądku świadczy o twojej niskiej kulturze osobistej. Jeżeli Cię nie interesuje to po co się wypowiadasz.

Ja współczuję i życzę powodzenia w poszukiwaniach.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginiony Pinczerek

Wiem, na ktora posesje wbiegł ten pies w poniedzialek bo widziałem całe zajście - jeżdze tą trasą codziennie - zatrzymam się dziś i sprawdze. Kto wie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginiony Pinczerek

Glos_Rozsadku- Raczej Glos_Glupoty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginiony Pinczerek

Bardzo Pana proszę o sprawdzenie, bo ja wiem tylko tyle, że piesek uciekł w tamtym kierunku i nikt nic więcej mi nie powiedział. Na pewno się odwdzięczę za pomoc!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginiony Pinczerek

pocoinaco: idac tropem myslenia Irenaka, moze chcesz sie spotkac i powiedziec mi to w twarz?

Pozdrawiam
Glos Rozsadku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginiony Pinczerek

Glos_Rozsadku - " moze chcesz sie spotkac" A co... chcesz mnie gdzieś zaprosic. Co to ma być.... jakies spotkanie...??? Moze daj fotke ja patrzac na nia powiem Ci to w twarz OK?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginiony Pinczerek

ten piesek był wyjęty z samochodu przez pracownika schroniska ale z tego co widziałam chciał go ugryść i go puścił, pies uciekł a ten pan wsiadł do samochodu i jechał za nim. a jeszcze głupoty piszecie ten piesek nie był w bagazniku tylko z tułu samochodu szłam to wszystko widziałam

jason

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginiony Pinczerek

Kwinto7- czy był Pan może w miejscu, w którym Pan widział mojego pieska?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginiony Pinczerek

Czy to możliwe, że naprawdę nikt nic nie wie? Bardzo proszę o pomoc!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginiony Pinczerek

http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=496186&t=496186



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginiony Pinczerek

Może dziś znajdzie się osoba, która coś wie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginiony Pinczerek

Proszę o pomoc! Może ktoś widział gdzieś zabitego psa, to chciałabym go chociaż pochować!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginiony Pinczerek

Kto to widzial chowac szczura. W jakim obrzadku?!

Pozdrawiam
Glos Rozsadku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginiony Pinczerek

pocoinaco: moge cie zaprosic, ale do "tanca". Zobaczymy, jakis cwany, internetowy napinaczu ;)

Pozdrawiam
Glos Rozsadku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginiony Pinczerek

Nadal szukam i nadal proszę o pomoc!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginiony Pinczerek

Czy dziś znajdzie się osoba, która coś wie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginiony Pinczerek

Glos_Rozsadku ale poco i na co chcesz mnie zaprosic do tańca?? Z tego co widzę to ty jesteś napinaczem internetowym. Wszedzie wtracasz swój głos_głupoty. Ale jak już tak sie upierasz to zapros mnie gdzies na te tańce... ale pozwól że ja wybiorę lokal OK?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginiony Pinczerek

Deklaruję, że zapłacę odpowiednią kwotę osobie która odnajdzie i odda mojego psa!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginiony Pinczerek

Piesek wygląda dokładnie jak ten na filmiku, z tym że brak mu ogonka!

http://www.youtube.com/watch?v=PkywG1bW7HM&feature=endscreen&NR=1

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginiony Pinczerek

Proszę o jakąś informację! Tyle osób widziało psa uciekającego ze schroniska, a nikt nie wie co się z nim potem stało? Jeśli nawet leży gdzieś martwy to proszę o informację żeby go godnie pochować!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginiony Pinczerek

irenaka ty jakas chora jestes, czy schronisko to szmatland z ul. dwornej ,ze tlumy ludzi stoi przed nim ?????? "tyle osób widziało psa uciekającego ze schroniska" to twoj sąsiad i jego żona
jak mi dasz ze stówę to poganiam po polach, może znajdę zywego, zawsze to lepsze niż siedzenie przed kompem i jęczenie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginiony Pinczerek

Dam nawet kilka jeśli tylko ktoś odda mi żywego psa! I proszę sobie darować głupie komentarze!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginiony Pinczerek

A za samo mieso jaka nagroda? W kebabie na centralnym go nie chcieli :(

Pozdrawiam
Glos Rozsadku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginiony Pinczerek

Podbijam. Ciala jeszcze nie znaleziono !

Pozdrawiam
Glos Rozsadku

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org