poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
zabudowa balkonu

Chodzi mi o zadaszenie balkonu i zabudowe. Kogo możeci polecić niedrogiego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zabudowa balkonu

plastixal ;) na www.plastixal.pl znajdziesz przykładowe realizacje ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zabudowa balkonu

Polecam ekspertt na Al. Legionów za Asajem. Bardzo profesjonalne podejście, bardzo dobre wykonanie.
Odradzam domela - porażka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zabudowa balkonu

1. Jeśli jest to w zasobach spółdzielni to w piśmie napisz o ochronie przed wiatrem.
2. Zasadnicza różnica polega na tym czy chcesz wykonać to z PCV czy aluminium. Osobiście polecam aluminium, lepsza estetyka i mniejsze zaciemnienie.
Na koszty wpływa zasadniczo z czego będzie wykonywana zabudowa, elementy dodatkowo lakierowane oraz szkło zwykłe czy zbrojone itp, zasadniczo zmienia to koszty.
Mogę polecić osobę, która mi wykonywała zabudowę z aluminium Tel.: 862183198.
POWODZENIA

Andy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zabudowa balkonu

Jak polecać to tak aby potem się nie wstydzić :) także zdecydowanie Plastixal.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zabudowa balkonu

Domel odradzam stanowczo-najdrozej:( mam zabudowe z firmy GEAL na legionow obok dworca( chyba najtaniej)ale jestem zadowolony z wygladu i estetyki wykonania:)polecam

*********************
*********************
*********************

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zabudowa balkonu

Mogę wykonać taką zabudowę z PCV ale bez zadaszenia.
Możliwość pokazania już zamontowanej .
http://www.moja-lomza.pl/ogloszenia.php?&id=10158&tytul=Okna_PCV_Us%B3ugi_lakiernicze

br1



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zabudowa balkonu

Ja Ci to moge zrobic niedrogo. Ale pewnie spartacze za taka cene.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zabudowa balkonu

Najpier potrzebne mi zadaszenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zabudowa balkonu

Ja jakiś czas temu też robiłem takie zadaszenie bo mieszkam na ostatnim piętrze i miałem problem z zabudową bo nie mieli się do czego złapać :/ ale znajomy dał mi namiar do chłopaków którzy bez problemu mi wykonali całą konstrukcje z aluminium... zrobili zadaszenie i potem zabudowe.... i za bardzo rozsądne pieniądze....nie wiem jaka to firma bo mam tylko tel naklejony na zabudowie 502-735-821 502-735-727 service mam nadzieję że pomogłem ;) pozdrawiam....

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org