czwartek, 09 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Skrócenie gipsu a odszkodowanie ?

Witam,mam pytanie do osób które miały taki przypadek lub mogą coś doradzić ,mam gips ale z góry zaczął się kruszyć i mnie denerwował i skróciłem go o 6 cm mam kontrole za tydzień to czy uznają to że chciałem zdjąć gips i będą z tym problemy w szpitalu ? Czy mogę ubiegać się o odszkodowanie z polisy PZU , czy zakwestionują fakt zdjęcia gipsu? Dodam że w tym miejscu co jest złamane nadal jest gips i niby jest usztywniona .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skrócenie gipsu a odszkodowanie ?

zmarnowales zyciowa szanse, juz nigdy nie bedziesz mogl sie ubiegac o zadne odszkodowanie, gdyz w karcie wpisza ci ze chciales zfalszowac historie choroby. Ja na towim miejscu pobieglbym szbyko do apteki, kupil gips i dosztukowal!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skrócenie gipsu a odszkodowanie ?

I za zmarnowanie gipsu Cię jeszcze obciążą.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skrócenie gipsu a odszkodowanie ?

To ręka czy noga ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skrócenie gipsu a odszkodowanie ?

Noga a złamany palec a gips skrócony na kolanie za wysoko ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skrócenie gipsu a odszkodowanie ?

no mowie, potraktuja to jakbys chcial wyludzic kase, mowie ci, doklej se i bedzie git!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skrócenie gipsu a odszkodowanie ?

chłopie jest tak jak Ci napisał Soho , gipsuj całą nogę , a najlepiej to obie naraz, dostaniesz więcej kasy !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skrócenie gipsu a odszkodowanie ?

To forum szyderców i dzieci. Nie uzyskasz tu racjonalnej odpowiedzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skrócenie gipsu a odszkodowanie ?

Widzę właśnie banda pijaków i złodziei bez pojęcia o niczym ,j ak by się zapytać te całe forum o "COOL STRONKI DLA PRZYGŁUPÓW" to bym dostał tysiąc odpowiedzi ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skrócenie gipsu a odszkodowanie ?

Chłopie czy Ty poważny jesteś, z tego co piszesz to musieli unieruchomić palec , aby to zrobić nie wsadzą Ci samego JEDNEGO palucha w gips, musieli i zabezpieczyć staw skokowy a to wymaga opatrunku co najmniej 15-20 cm powyżej kostki.
Nie wiem po co Ci jakiś idiota ciągnął gips do samej pachwiny, równie dobrze mógł zrobić z Ciebie mumię.
Jak jest tak jak piszesz, to spoko, nic nie będzie, 5-10 cm w tym wypadku nie ma znaczenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skrócenie gipsu a odszkodowanie ?

Nie teraz to on ma z 5-10 cm bo było do kolana ,ale gips jest więc nie zdjąłem a jak mi się rozwaliło to co miałem zrobić ... już sam nie wiem ;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skrócenie gipsu a odszkodowanie ?

To skróciłeś o 6 cm czy 36 ? stopa w porządku, a kruszył Ci się na łydce ?
coś kręcisz,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skrócenie gipsu a odszkodowanie ?

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skrócenie gipsu a odszkodowanie ?

Miałem tak jak na zdjęciu http://imageshack.us/photo/my-images/651/znogawgipsiesiedzenapar.jpg/ a teraz mam do tej czerwone kreski bo tylna cześć za bardzo odpadła chciałem do szpitala ale nie miałem jak więc tu nie chodzi nawet o te odszkodowanie bo to pewnie albo i tak by nie uznali albo grosze bo za złamanie palca dużo nie wypłacą ale chodzi o to czy nie będzie problemu w szpitalu jak pójdę w poniedziałek na kontrole ?Chyba w ogole zdejmą gips bo nic nie boli mnie .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skrócenie gipsu a odszkodowanie ?

to się nazywa lekkie skrócenie...to chyba jakieś chińskie 6 cm musiało być...Sprawa jest taka - jeżeli nigdzie nie napiszą o skróceniu gipsu w karcie choroby, to nic nie stracisz na odszkodowaniu...ale jeszcze jedno..."nadal jest gips i niby jest usztywniona"...niby??? W czasie złamania albo skręcenia zawsze unieruchamia się także dwa pobliskie stawy :) Powodzenia :)

Pjotr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skrócenie gipsu a odszkodowanie ?

Nawet Ładnie na tej fotce wyszedłeś.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skrócenie gipsu a odszkodowanie ?

DZIĘKI :)) może jakoś im wyjaśnię i nie będzie źle i palec będzie OK .
Wiem że ładnie wyszedłem również Dzięki i sorry za bałagan w pokoju ^,^

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skrócenie gipsu a odszkodowanie ?

te forum, też czytają lekarze z komisji :) w Twoim przypadku już nie nastawiałbym się na odszkodowanie. Już twój nr. ip. na pewno jest namierzony a jeżeli jeszcze masz internet w vectrze to nie masz po co się do nich fatygować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skrócenie gipsu a odszkodowanie ?

prowokacja:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skrócenie gipsu a odszkodowanie ?

Ha HA Ha klękajcie narody :)

Tylko Bóg moze mnie sadzic…

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skrócenie gipsu a odszkodowanie ?

Może obojniak?



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org