czwartek, 09 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
zadluzona Lomza

trzeba wieksze wyplaty dac dla darmozjadow z urzedow,podniesc wyplaty dac trzynastki itd,napewno finanse sie poprawia,sadze ze za 2-3 lata pokonamy Grecje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zadluzona Lomza

jestem tego samego zdania ! może panowie i panie w urzędach wzieli by się za otwieranie nowych miejsc pracy dla łomżyniaków którzy mają już szczerze dosyć pracy bez umowy lub na śmieciowej za 4zł/h bo znam takich dużo. (zamiast otwierać 2 nowe galerie co jest dla mnie śmieszne bo tylko nieliczne grono stać będzie wydać tam kasę) mogli by pomyśleć o znalezieniu inwestorów którzy chcieli otwierać by tu wszelkiego rodzaju np zakłady produkcyjne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zadluzona Lomza

A na premie i podwyżki wystarczy zawsze!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zadluzona Lomza

darma wasza gadka.

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zadluzona Lomza

blackrabel przestać pier -dolić o wpływie budowy dwóch galerii na rozwój koalrstwa w Chinach. Nie myśl ,że masz do czynienia z idiotami i pod płaszczykiem niezadowolenia z nieudolności włodarzy miasta którzy dopuścili do powaznego zadłużenia miasta przemycisz nienawiśc do budowanych galerii.

Santreo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zadluzona Lomza

Dwie galerianki to u nas za dużo jak na tako mieścinę !? ale mam nadzieje że tylko jedna się wybuduje i wiadomo jaka ... która nie potrzebuje wielkiej pompy biskupów urzędasów itd. a tereny na bawełnie powinny być zagospodarowane tak jak kilka naście lat temu czyli na jakoś fabrykę lub firmy ale oczywiście pod kierownictwem człowieka z poza Łomży wiadomo dla czego ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zadluzona Lomza

a niech stawiają co mnie to w zasadzie obchodzi, róbta co chceta, abyście podatki płacili do kasy miejskiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zadluzona Lomza

buuhahahahhahaha a mowilem zaorac niech pada ja sie wyprowadzam wymeldowuje i zapominam bo okaze sie ze rozloza dlug na kazdego mieszkanca

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zadluzona Lomza

lepiej iść pospacerować po parku na świeżym powietrzu niż włuczyć się
po następnej galeri i tak upadnie jak ludzie uborzeją potrzebny
duży zakład pracy np.na 500 osób

gitara gra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zadluzona Lomza

Miasto ma wam postawić fabrykę ?
Może tak państwową jeszcze, aby było : czy się stoi, czy się leży to wypłata się należy ,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zadluzona Lomza

A zamiast lotniska wyremonowali by ulice Niemcewicza zbieg Kołłątaja i Śniadeckiego do wylotu Przykoszarowej i samą Przykoszarową bo gorszego dziadostwa w Łomży nie ma - dziurawy asfalt, koślawe płyty na chodnikach, sypiące się parkingi. Wszystko nie remontowane od nowości czyli od ok. 20 lat!

_________________________________________________________________
http://www.michalkiewicz.pl/
https://myslpolska.info/
http://kresywekrwi.blogspot.com/?m=0

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org